Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés "ára" fórum

Szülés "ára" (beszélgetős fórum)


2020. jan. 24. 14:44

Szia, szerintem ez tőled függ, mennyit akarsz, mennyit engedhetsz meg :)

Én novemberben szültem, nem volt fogadott orvosom, de ugyan azt az ellátást és várakozási időt kaptam gondozás alatt mint akik velem együtt voltak de volt orvosuk, annyi higy engem senki nem szólított a nevemen, de valahogy túléltem 😀 szülni az ügyeletesnél szültem, és a világ egyik legjobb szülésznőjét fogtam ki pl, nagyon kedves és segítőkész volt végig :)

12. delbuk (válaszként erre: 8. - Nilem023)
2020. jan. 23. 12:42
Azért kérdeztem nagyságrendre, mert nem tudtam, hogy meg szeretnéd-e mondani konkrétan a várost, de így még pontosabb, köszönöm! :)
2020. jan. 10. 20:26
Elvem volt,hogy nem adok pénzt a szülésért. Nem volt fogadott orvosom,emiatt mindig más orvos látott el.Szuper volt minden,az orvosok kedvesek voltak. Végül egy ügyeletes orvosnál szültem ingyen.( Úgy veszem észre, mi akik így szültünk talán még jobb ellátásban is részesültünk,mint akik súlyos pénzeket fizetnek,fizettek. :) nekem nem volt fölös pénzem,inkább a gyerekre költöttem.
2020. jan. 10. 19:26
Ingyen szültem. Ezt így leírva is elég gáz, mármint az, hogy ez téma
9. semleges (válaszként erre: 1. - Nittus92)
2020. jan. 10. 19:21
Nem "kell" adni.
8. nilem023 (válaszként erre: 7. - Delbuk)
2020. jan. 10. 19:09

Mármint melyik városban volt😊

Székesfehérvár

7. delbuk (válaszként erre: 2. - Nilem023)
2020. jan. 10. 15:16
Megkerdezhetem, hogy mekkora varosban volt ez? Koszi
2020. jan. 9. 21:34

Én ingyenesen szültem.

Mivel nem volt fogadott orvosom, mindenki törődött velem, az ügyeletes orvos kiszúrta, hogy nem oké az NST és fel is vágta a hasam. Gyakorlatilag neki köszönhetően van egy csodálatos és egészséges gyerekem.

5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Andita1)
2020. jan. 9. 16:05

Én sem fogadtam. Ügyeletesnél szültem.

A legjobb ellátásban részesültem teljesen ingyen!

4. nilem023 (válaszként erre: 2. - Nilem023)
2020. jan. 9. 15:58
Egy-két helyen úgy látom a telo átírta a dolgokat 😆 de sztem érthető így is!!!
3. andita1 (válaszként erre: 1. - Nittus92)
2020. jan. 9. 15:57
Így van, a tízszeresét "illik" . Én nem fogadtam amikor szültem, és mint utólag kiderült sokkal jobban is jártam. De ha sok a felesleges pénzed, fogadj dokit.
2. nilem023 (válaszként erre: 1. - Nittus92)
2020. jan. 9. 15:56
Én decemberben szültem! Volt fogadott orvosom és szülésznőnél is! Az orvosnak 70 ezret adtunk, a szülésznőnek 40 ezret! De ezt szerintem tedd attól függővé hogy mennyire vagy m-voltál megelégedve a munkájával és odafigyelésével! Jó babavárás!!! Gyors szülést!!
2020. jan. 9. 15:04

Sziasztok!


Első kisbabánkkal vagyok várandós. Állami intézményben szülök, van fogadott orvosom aki magánrendelőjében végezte a terhesgondozást.


Mennyit illik adni?

Rákérdeztetek az orvosnál, hogy mennyit vár el?

Úgy hallottam, hogy a vizsgálati ár 10x-ét szokták.

Minket már borzasztóan lehúztak pénzzel, így ennek fényében nem tudom mennyit kellene adnunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook