Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szükség van turkálókra? fórum

Szükség van turkálókra? (beszélgetős fórum)

1 2
32. o.andi
2011. nov. 1. 15:39

Én nem szeretem,sosem járok.

De szerintem igen!!

2011. okt. 16. 10:14
Nagy szükség van rájuk, mert legtöbben itt vásárolnak, akiknek kevés a jövedelmük.
2010. máj. 23. 23:59
Szerintem nincsen abban semmi rossz, és semmi szégyelni való, ha valaki ilyen helyre megy vásárolni!! Sokszor 100% jobb rucik vannak, mint egy kínai boltban, és sokkal olcsóbban :) Többször lehet ruhatárat cserélni, és változatosan öltözködni!
2010. máj. 23. 16:01
Szerintem vannak benne klassz cuccok ki lehet fogni én is beszoktam menni ha bemegyek a városba.Sajnos az embereknek többsége beszokott menni mert legalább olcsón tud vásárolni.
2010. máj. 23. 15:33
Igen,nagyon jó cuccokat lehet ott is találni.
2009. nov. 12. 19:30
igen
26. NSZA69 (válaszként erre: 24. - Petrikek)
2009. nov. 12. 19:27
Szia. Én voltam most Hada üzletbe, szerintem nekem jobb cuccaim vannak. A faluba önmagába nem él meg. Mi is visszük különböző falvakba vásárt csinálni, és így tök jó. Sokan kiváncsiak rá.
2009. nov. 1. 10:52
Szerintem igen.Én szeretek rábukkani jobbnál jobb,olcsó ruhákra onnan.Néha viszont nincs kedvem órákig turizni,mert nem kis idő,mire feltúrom a bálát:))
24. petrikek (válaszként erre: 11. - D3c6e89fee)
2009. nov. 1. 10:51
A Hada-nak van nagykere.... A faluban tuti nincs nekik boltjuk a minőség viszont ugyanaz...
23. NSZA69
2009. okt. 28. 20:03

Sziasztok.

Megnyitottam a turkálót már vagy 2 hónapja.

Jó cuccok vannak,egyediek,jó minőség(végre nem megy össze).Enyém az elsőbség ami tök jó.

Szóval remélem bejön hosszú távon.

22. genlips (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2009. szept. 1. 19:10

valamit rosszul tudsz.

vannak ruhák, amik adományból származnak - ez idáig stimmel.

csakhogy a ruhák alapítványokhoz kerülnek. ők eladják a ruhákat a turis nagykereknek.

tehát a nagykereskedők nem ingyé szerzik meg az alapítványoktól, jól is néznénk úgy ki! :)

2009. szept. 1. 19:09
igen, csak türelem kell hozzá és nekem az sajna nincs:-)
2009. szept. 1. 19:07

rossz a kérdés! hasznosak-e a turkálók?


a választ pedig azt mutatja, hogy vannak vásárlóik.

szerintem hasznosak, kinek az olcsóbb kategória, kinek az 1x használt vagy nem használt.

gyereknél pedig kifejezetten hasznos, mert gyorsan kinövik a ruhákat. szóval vannak néhányan, akiknek szerintem igenis jó hogy van és vannak, akiknek szükségük is van ezekre az üzletekre.

19. Neenaa
2009. aug. 19. 18:10
Igen.. Rengeteg új holmik vannak ám ott, és egyediek!
2009. aug. 10. 07:07
Egy faluban jó lehet, ahol még nincs turi. Én olyan helyre szoktam menni, ahol csak gyerekcuccok vannak, és a kisfiamnak nagyon jó dolgokat tudok ott találni. Újakat, kevésbé használtakat és nagyon jó a minőségük. Sajnos eddig még a felnőtteknek szóló turkálóban semmit nem találtam magamnak soha. No nem azért, mert olyan válogatós lennék, hanem mert a méret sosem stimmelt.Általában minden mellben szűk, még a boltokban is...
17. NSZA69
2009. aug. 9. 20:06

Azért látom 90%-ban jártok turkálókban.

Akkor talán érdemes bele kezdeni egybe. Holnap is feltérképezek 1-2-t.

2009. aug. 9. 18:29

Szükség van rájuk.

Sokan nem engedhetik meg maguknak,hogy plázázzanak,márkás cuccokat vásároljanak,több10e forintokért.

ÉS a legtöbb turiban rá lehet találni vadiúj cuccokra is,amiken látszik,soha nem viselte senki,nemcsak használtakra.Csak egy kis türelem és idő kell a válogatáshoz:)

15. Encsy75 (válaszként erre: 14. - NSZA69)
2009. aug. 9. 16:47
Várom kérdéseidet!!
14. NSZA69 (válaszként erre: 8. - Encsy75)
2009. aug. 9. 16:37
Szia. Köszi a választ.Ezért először főállás mellet kezdenénk.Ha segítenél esetleg tennék fel pár kérdést privibe. Köszi
13. NSZA69
2009. aug. 9. 16:35

Mindenképpen először másodállásban kezdenénk.Én is körbe néztem a kb.15 km-re fekvő városba. Ott is van 3 Háda turi,már kettőbe voltam.Az egyikbe kilóra van minden(tök jó szoknyát vettem 300 ft-ért), a másikba be van minden árazva ,kicsit drágább, de ott is találtam elég sok mindent,főleg bála bontáskor.Mindenképp angol cuccokra gondoltunk,már egy nagykernél érdeklödtünk. Saját háznál lenne és úgy terveztük eljárnánk vele árulni.

Csak amikor tök lelkes az ember előfordul,hogy lehúzzák a környezetében.

2009. aug. 9. 15:53

Szerintem is szükség van rájuk!

Nagyon sok ember rászorul! A mi kis 20.000-es városunkban is van három-négy turi biztosan. Bevallom hébe-hóba én is benézek! Az tévhit , hogy ott nincsenek divatos cuccok! Legutóbb egy frankó farmer mini szoknyát vettem magamnak ott egy tök menő felsővel! Mindenki csak dicsérte!

11. d3c6e89fee (válaszként erre: 9. - D3c6e89fee)
2009. aug. 9. 14:55
Csak a kezdő hozzászólást nem olvastam el, bocsi. Szóval itt Budapesten és Magyarországon is nagyon befészkelte magát a Hada vállalat boltjai, és ahogy tapasztalom a legtöbben odajárnak, mert jó minőségi ruhák vannak és olcsó. Ahogy látom a többi kisebb turkáló bezár vagy egyszerűen nem éri meg nekik. Szerintem ez nem éri meg, de ez csak az én véleményem.
2009. aug. 9. 14:54
szerintem marha jó ötlet egy turkáló!Én is ott veszem a ruháimat,nagyon jókat kifogok,divatosakat,márkásat!Mindig megkérdezik,hol veszem őket! :-) szerintem nyisd meg!Én is ezen gondolkodtam!
2009. aug. 9. 14:52
Szerintem igen!
2009. aug. 9. 14:09

Szia ! már egy pár éve benne vagyok ebben az üzletágban.Igaz nem Mo-on,hanem egy környező országban.

De itthonról dolgozunk.

Hogy miért nem itthon? leírom neked:

-Először is túl telített a piac!

-A vállalkozásoknak túl magas adót kell,hogy fizessenek

-Amennyiért megveszed a nagykerben annyiért nem adhatod,ha többért adod akkor már drága vagy,és minden nagyker mellett megtalálható a kiskerük.

Nem tudsz versenyképes lenni.

-ha direkt beszállító akarsz lenni külföldről az meg nem kevés pénz...

A jóminőségű áru drága.

Nem lelombozni akarlak,de nap mint nap szembesülök ezekkel a problémákkal.

De ha bármilyen kérdésed van szivesen válaszolok.

7. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - Pitypang)
2009. aug. 9. 13:15

Ez így teljesen jogos. A gyerekruha mindig jó üzlet lehet, ha okosan csinálod, mert abból tényleg kell. A kölkök gyorsan nőnek... És ha az embernek nem is nagyon van pénze, a gyereknek akkor is kell ruhát venni, ha a régi már kicsi/elszakadt. Egy felnőtt magának max. nem vesz ruhát, mert nincs rá keret, hordja a régit.

És ha már van adott helyen egy turi, miért ne nézné meg ott is az ember, mielőtt bebattyog a legközelebbi városba, ahol mellékesen drágább a cucc, még a kínai is. És hát az sokszor olyan is! :(

2009. aug. 9. 10:26

Alhol még nincs, érdemes lehet megpróbálni. Olcsó, sokan kedvelik. Én is. :) Szerintem viszont nem érdemes az olcsó, közepes minőségű bálát venni, mert sok rajtad fog maradni belőle. Inkább legyen kicsivel drágább, de szinte minden darabja eladható. Kilóra lehet, hogy drágább, de a darabáron túl sokat nem fog nyomni úgysem, szívesebben elviszik az emberek is a párszáz Ft-tal drágábbat, de szépet. :)

Még egy dolog... Ami szerintem tuti kelendő, az a gyerekruha, azt ne hagyd ki! :) A gyerekeknek eleve több ruha kell, gyakrabban cserélődik a ruhatáruk, mert kinövik, ellenben a felnőttekkel. Nem is drága, mert kilóra adod, olcsóbb, mert kisebb darabok. Ráadásul nagyon szépek szoktak lenni. Én szoktam turizni gyerekruhát, imádom. :D

2009. aug. 9. 10:22
Ettől függetlenül nem rossz ötlet egy turkáló. Főleg, ha helyben nincs konkurencia. De lehet, hogy azért egy előzetes közvélemény-kutatást tartanék a helyedben. Mert ha majd senki nem akar ott vásárolni, akkor sajnos bukás lesz a vége... :(
2009. aug. 9. 10:18

Én tudom, sokszor miért olyan alacsonyak az árak... Gerinctelenség miatt. De ezzel nem azt mondom, hogy minden olcsó turi gerinctelen!!!

Vannak olyanok, ahol a "bálás ruhát" úgy hozzák be külföldről, mint adomány. Ilyenkor nem kell érte semmi adó- és vámfélét fizetni, ráadásul, mivel a küldő ország is adományként adja, beszerzési ár sincs. És hát így tudja alacsonyan tartani az árakat.

Nos, ezért írtam, hogy gerinctelenül. De egyébként maga a turkáló-tulsjdonos sokszor nem is tudja... Ő csak azt látja, hogy egy zsák ruha pl. olcsóbb 1000Ft-tal. Persze, hogy attól fog rendelni, aki a legolcsóbb. Főleg, ha a minőség is megfelelő!

ÉS ez szerintem szörnyű...

2009. aug. 9. 10:16
Ahol akarjuk nincs még a faluban.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook