Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szükség van a babysitterekre? fórum

Szükség van a babysitterekre? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 13. 10:54
Letelt a gyakszim a bölcsiben :( és olyan megható volt, mikor két kis drága majdnem sírt, és nem akarták, hogy eljöjjek :)
21. klenca
2009. jún. 11. 09:49

Ha jól fizető állásom lenne, s megengedhetném magamnak, akkor igen. Felvennék bébiszittert.


Már nagyok, nem kell nekik külön felügyelet.

2009. jún. 11. 08:44
Nekem három lányom van és kicsi a korkülönbség köztük és én fogadtam fel babysittert, amikor pici volt a legkisebb, mert egyedül voltam délutánonként és így könnyebb volt. Nem bántam meg.
2009. jún. 9. 19:55
szerencsére nekem szót fogadnak. a bölcsiben,ahol most vagyok gyakszin a kicsik egyből elfogadtak, és ha pl szólok, hogy jöjjön oda, kifújjuk a nóziját, jönnek, és nem ellenkeznek. Imádom őket, olyan aranyosak :) ma is állandóan valamelyik kis csöppség az ölemben volt, hozzák a mesekönyvet, mutatják a játékaikat, vagy csak úgy odabújnak hozzám :)
18. Gligi (válaszként erre: 17. - Aeb750e196)
2009. jún. 9. 06:15
Tudom, hogy így van, mert engem imádnak a gyerkőcök, de az Anyumnak elsőre megcsinálják amit kér tőlük velem meg előbb még incselkednek kicsit :-)
17. aeb750e196 (válaszként erre: 16. - Gligi)
2009. jún. 9. 06:07
igen, én is 22 vagyok , csecsemőgondozónak tanulok, mégis az idősebbeket jobban szeretik ( a felnőttek ), pedig én is szeretnék vigyázni rájuk...
16. Gligi (válaszként erre: 13. - Lufikutya)
2009. jún. 9. 05:46

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de 16 évesen nem igazán hiszem, hogy el fog tudni helyezkedni.

A nagymama korúakra inkább hallgatnak a gyerkőcök és tisztelettudóbbak velük.

Van ismerősőm olyan is akinek ha el kell ugrani valahova a szomszédnénire bízza a gyerkőcöket, mert rá hallgatnak.

15. Gligi (válaszként erre: 11. - Gligi)
2009. jún. 9. 05:43
Mi úgy lettünk a barátnőmmel barátnők, hogy előbb az Anyumat ismerte meg aki a gyerkőceire vigyázott/vigyáz és mikor találkoztunk elkezdtünk beszélgetni és egy barátság lett :-)
14. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 13. - Lufikutya)
2009. jún. 8. 20:41
Nagyon sok fősulis, egyetemista lány van, akik szintén ilyen könnyű munkát elvállalnának. Ha a korkülönbséget nézzük, biztos őket gyakrabban válasszák. Reméljük szerencséje lesz a húgodnak, és sikerül találnia egy kedves gyereket :)
2009. jún. 8. 15:37

A húgom szeretne gyermekfelügyeletet vállalni, mert amíg Angliában élt egy dada mellett dolgozott és azóta imád a gyerekekkel foglalkozni, tanítgatni őket.

De szegénykém még csak 16 éves és ezért senki se meri felfogadni. Pedig igazán megbízható.

Őszintén, ti fefogadnátok?

Vagy szerintetek sincs esélye?

12. aeb750e196 (válaszként erre: 11. - Gligi)
2009. jún. 8. 06:24

ez nagyon szépen meg lett fogalmazva :) Örülök, hogy vannak akik így gondolják :)

És a barátnőd hogy "jutott hozzá" a babysitterhez?

11. Gligi
2009. jún. 8. 06:17

A barátnőm nem tudja baby szitter nélkül megoldani az életét és nincs választási lehetősége szüksége van rá!

A megbízható babysitter olyan mint egy kedves és jó családtag akire nyugodt szívvel rábízhatod a gyerkőcöt :-)

10. aeb750e196 (válaszként erre: 9. - 8e8c2f0ee9)
2009. jún. 7. 10:11

ez nagyon aranyos :)

Úgy gondoltam,hogy ha pl bölcsis- óvis a kicsi, és a szülőnek dolgoznia kell, hogy akkor meg tudja-e oldani rokonoknál, vagy inkább gyerekfelügyelőt fogad.

2009. jún. 7. 09:00
Nem. Még túl pici, hogy másra bízzam. Amúgy sem szeretek nélküle lenni 1-2 óránál tovább, mert nagyon hiányzik.
2009. jún. 7. 07:21
Szükség van nyárra gyermekfelügyelőre? Alkalmaznál babysittert?
2008. okt. 24. 04:21
Hát, persze.
2008. júl. 16. 09:04

Szerintem is szükség van rájuk.

Nálunk már nem élne a nagyszülők.

A párom is,meg én is egyke vagyok.Így,csak a barátnőmre számíthatok,vagy időnként a babysitterre.Szerencsére találtam egy kedves,aranyos fiatal lányt,aki időnként vigyáz a gyermekeimre,és aránylag elfogadható áron.

2008. júl. 16. 07:57
Mindenképp hasznos tud lenni a baby sitter, főleg akinek nincs a közelében család, de megengedheti magának hogy fizessen baby sittert. Persze sok olyan is van aki gyerekkel oldja meg a bevásárlást meg az ügyintézést, az sem lehetetlen, tehát nem életbevágó hogy legyen :)
2008. júl. 16. 07:20
Igen szükség van rájuk. Na nem azért, hogy anyuci ne lepasszolja a gyereket. De a mai világba, egy bevásárlást (ha csak ezt nézzük) hamarabb el lehet intézni baba nélkül. És ha valakinek nincs lehetősége szomszédra, barátnőre, nagyira hagyni, más megoldása nincs.
2008. júl. 15. 23:50
A mai rohanó világban szükséges rossz. Vannak, akik nagyon frappánsan oldják meg (mint Palacsinta), vannak, akik kényelemből (ez a legrosszabb) és vannak, akik kényszerből (hogy a megélhetésük meglegyen).
2008. júl. 15. 22:58
Igen,mi sokat vagyunk ketten a fiammal és ha nem lenne sztterünk nem tudom,hogy oldottam volna meg ezt az egy évet.Pici korától egy-két órát van vele és így nem kellett télen a boltba ide-oda cipelni amig bevásároltam.Ja és hazudnék ha azt mondanám,hogy lelkileg is nagyon jó,egy kicsit kettesben elmenni apával egy ebédre,szaunába.Nem Milicsitől vesszük el az időt ált.alvás időre jön és max 3-4 órára.
2008. júl. 15. 22:51
Szükség van a babysitterekre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook