Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szubjektív üzenetküldés Agykontrollal fórum

Szubjektív üzenetküldés Agykontrollal (beszélgetős fórum)


2014. jún. 10. 17:54
És pathfinder ez neked bevált? :)
2014. jún. 10. 15:02
Szia! Én örülök, ha "csak" a gyerekek miatt ébredek fel. Úgyhogy ha üzenetet akarok küldeni, még este, elalvás előt elmondom az üzenetet. De azzal szoktam kezdeni, hogy "XY-nak akarok üzenetet küldeni, amit akkor kap meg, amikor a legfogékonyabb rá" és utána mondom az üzenetet. Egy próbát megér :)
4. 7aa19c1060 (válaszként erre: 3. - Livegirl)
2014. jún. 9. 11:19
Nem, nem voltam sajnos. Csak neten olvasgattam utána az elmúlt hetekben. Privátban megosztanád velem milyen sikereid voltak?
2014. jún. 9. 10:35
én szoktam, általában egyszer ébredek fel, ha kell akár egy hétig is csinálom. idáig csak pozitív tapasztalatom van, sikerült mindig elérni, amit szerettem volna. tanfolyamot végeztél? ott megtanítanak helyesen csinálni.
2. globus (válaszként erre: 1. - 7aa19c1060)
2014. jún. 9. 10:28
Én szívesen elküldöm, éjjelente 8-10x felébredek.
2014. jún. 9. 10:23

Nem rég hallottam erről a dologról. Eddig is érdekeltek a hasonló témák (vonzás stb), amit alkalmaztam is régen, de most erre lenne szükségem a magánéletemben. Tegnap megpróbáltam a szubjektív üzenetküldést este, de sajnos nem ébredtem fel az éjjel folyamán... mit ronthattam el?

Esetleg ezzel kapcsolatban van valakinek pozitív élménye, sikerélménye? Tanácsokat is szívesen elfogadok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook