Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Sztárok" mindennapjai, mi a véleményetek róla? fórum

"Sztárok" mindennapjai, mi a véleményetek róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jan. 10. 14:05

Kelemen Anna egyszer azt mondta a (sok hülyeség mellett), hogy ő havonta 1oooooo forintot költ magára, és..( ez igy volt nála egybekötve), most már eleget tanult!!!, szeretne a médiában elhelyezkedni és emberekkel foglalkozni!!!

Na jól elhelyezkedett a médiában, és remek műsorokban szerepel...szegény mi( szimpla állampolgárok)nézhetjük, már ha akarjuk!

2010. jan. 10. 13:57

Sebeők Jánosnak,Kelemen Annácskának sincs helye a

médiában rajtuk kivül még vannak jónéhányan, akik életükben még nem dolgoztak igazán és csak a szájukat jártatják szépitkezni van idejük és csak feleslegesen veszik fel a sok pénzt a nagy semmiérta mai nehéz gazdasági válságban az egyszerű szegény állampolgár, aki egyáltalán örül,ha van egyáltalán munkahelye és hálát adhat a jó istennek,ha kifizetik a munkabérét kemény munkával keresi a kenyerét, igy könnyű ilyen körülmények között mutogatni magukat a tévében ott egye meg a fene őket.

113. zebracsikó (válaszként erre: 112. - Molyka)
2010. jan. 7. 23:15

mit értesz playback-en?

Ha az énekes/énekesnő valóban énekel, akkor az max. fél-playback. Nem mindenki visz magával nagy zenekart és nem is mindig szükséges.


Milyen koncertekre jársz,illetve milyeneken voltál, amikben csalódtál,mert állítólag playback?

112. Molyka (válaszként erre: 103. - Zebracsikó)
2010. jan. 7. 21:04

Hello. Nem, még olvasni sem olvastam, most próbálom visszaolvasni, hogy hol tartotok.

Szóval szerintem a koncertek 98%-a, playback és nem csak Szandié, hanem mindenki másé :)

111. zebracsikó (válaszként erre: 110. - 78826dc958)
2010. jan. 3. 11:10

Te is abba a hibába esel, hogy azt gondolod, hogy ez a riport azt példázta, hogy Te semmit nem érsz. Miért vonatkoztatjátok magatokra?? Ezt nem tudom megérteni.

Senki nem állította, hogy Neked nem (volt) nehéz egyedül megbírkózni a feladataiddal.

110. 78826dc958 (válaszként erre: 108. - E416ca8fa0)
2010. jan. 3. 10:09
Ez a véleményem nekem is!Csak ahol pénz ott mindenre van idő és mindent meg lehet oldani!!Én is tudnék kondiba járni és vékony lenni ha lenne pénzem hogy addig más vigyázzon a gyerekemre!Viszont a 3 műszak és a gyerek mellett ez nem könnyen kivitelezhető főleg ha valaki egyedül van!Mert azt csináltam 10 hónapig!
2010. jan. 3. 10:06
Az akiről el lehet mondani,hogy "szart sem ér",az nem a Szandi!Zimány Lindát,Dundikát,Kiszel Tüncit,meg a hozzá hasonlókat nem veszem semmibe!jaa,és mielőtt bárki támadna,nem irigylem egyiket sem,csak egyszerűen nincs helyük a médiában!!!
2010. jan. 3. 09:55

Tegnap este én is nagyokat nevettem,nehogy még sajnáljam is a Rába Timiéket! Házvezetőnő,magántanár,....

Semmit nem csinált az nap sem,csak elment tornázni.

Mintha én nem ilyen napokat feltételeznék egy 3gyerekes anyáról!

2010. jan. 2. 22:47
Nekem az a véleményem,hogy mindenki úgy oldja meg napjait anyaként,dolgozó nőként,feleségként ahogy tudja és ahogy számára a legfontosabb.Akár "sztárról" legyen szó vagy akár hétköznapi emberekről egy dologban biztos vagyok sok helyen egyszerre jelen lenni és teljesíteni képtelenség,ott valami mindig a háttérbe szorul akár ki akár mit mond.Mindig vannak időszakok amikor a mérleg nyelve valamelyik irányba dől és az a fontos egy adott élethelyzetben.Persze mostanság divatos az anya is vagyok, dolgozom is meg tökéletesen fitt és mindig kipucolt vagyok a páromnak és nem fáradt...stb..stb,felfogás.Nekem ez picit messze áll az életszerűségtől én fel tudom vállalni,hogy képtelen vagyok erre és nem is erre törekszem az életben.
106. 5e48d37001 (válaszként erre: 105. - 3e0ba54fb8)
2010. jan. 2. 22:32
:-)
105. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 102. - 5e48d37001)
2010. jan. 2. 22:24
ott a pont! és pont :)
104. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 99. - Andi6020)
2010. jan. 2. 22:23
Ne aggódj, írta, hogy jól megy neki a szekér, biztosan nem irigyelne tőled egy tévét ;))
2010. jan. 2. 22:16
Molyka már csak olvas, de írni már neigen akar, úgy látom :)
102. 5e48d37001 (válaszként erre: 101. - 5e48d37001)
2010. jan. 2. 21:55
És én nem írigylem a sikerét,hogy hány háza van és mennyi autója,vannak bámulatos emberek és vannak semmirevalók,ez igaz ránk is nem közszereplőkre.
2010. jan. 2. 21:54

Én nem néztem ezt a műsort,de igenis vannak olyan emberek akik előtt le a kalappal!

Pl Szandi,aki 3 gyereket nevel,katolikus oviba járatja őket,és nyilatkozta,hogy mivel nem akarja a gyerekek rovására ezért éjjel 11-kor kezd neki a tornának és másfél órákat nyom,utána még pakolászik főz mert házikosztott ad a családnak ,de éjjel főz meg másnapra és valamikor hajnal 2-kor sikerül lefeküdnie és fél 6-kor már kell!

2010. jan. 2. 21:43
Ez is csak egy műsor,én nem néztem,mert engem nem érdekel melyik híresség hogyan él.Ők se kíváncsiak rám.:D))Meg tuti ilyenkor minden a kamerának szól.
99. andi6020 (válaszként erre: 66. - Molyka)
2010. jan. 2. 21:38

Már ne haragudj, de Te olyan irigy és rosszindulatú vagy, hogy az már fáj!

Tiszta szerencse, hogy nem Te vagy a szomszédom, mert akkor ha vennék pl egy tévét,azt is éjjel kellene becsempésznem a lakásba, nehogy meglásd, és elindíts egy jó kis szaftos pletykát, hogy nekem mennyire jól megy.

98. sajert
2010. jan. 2. 21:20

Én a felkonferálásból úgy vettem ki, hogy kimondottan "nagycsaládos" ismert embereknél voltak egy napot.

A véleményem:


Lajcsi: el is hangzott a riportban, hogy ő nem viszi a gyerekeket sehova, mindenhova az asszony, de hogy-hogy nem épp ő vitte aznap, mikor ment a riporter :-DD. Meg aki ennyire löki a családom így-úgy dumát, az valamiért nekem gyanús.


Szandi: a tévében szoktam látni itt-ott. Nyilatkozataiban szerepel, hogy a hétköznap a gyerekeié, hétvégén meg mennek fellépni a férjével. 3 gyerek után is fantasztikusan néz ki!!


Rába Tímea: ő is megjegyezte, hogy a férje készíti a gyerekeket reggel össze (kajacsinálás, öltöztetés stb.), de azért a Fókuszos reggelre ő is felkelt. Neki van házvezetőnője, de nem tudom hallottátok-e hogy este kilenc körül jön haza a férje, ami még korainak számít!!


Számomra Lajcsi volt a kakukktojás, mivel ő férfi. Szandi volt a legszimpatikusabb, Rába Tímea meg ahogy nagyestélyiben tanult a lányával, hát nem volt éppen rokonszenves. Igaz Szandi meg fekete tűsarkú csizmában sütött tortát :-DD.


Bocsi, kicsit hosszú lettem.

97. tücsimücsi (válaszként erre: 96. - 3e0ba54fb8)
2010. jan. 2. 20:25
Én nem is arra írtam, csak megjegyeztem. Nahh, mostmár csakazértis megnézem a neten a műsort...:)
96. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 92. - Tücsimücsi)
2010. jan. 2. 20:20
Ne kezd már te is ezt a demagóg dumát! Senki nem mondta, hogy más nem néz ki szuperül. A barátnőm 4 után is úgy néz ki, hogy a Vogu címlapján a helye. Egyáltalán nem hinném, hogy ez volt a válogatás szempontja. Valamiért kíváncsiak rájuk az emberek.
95. zebracsikó (válaszként erre: 93. - Tücsimücsi)
2010. jan. 2. 20:16

igaz :)

valami cége van

94. zebracsikó (válaszként erre: 92. - Tücsimücsi)
2010. jan. 2. 20:16

dehogynem!!

és azt is becsülöm!!!

93. tücsimücsi (válaszként erre: 90. - 3e0ba54fb8)
2010. jan. 2. 20:16
Persze, azt tudom, hogy most gyereket nevel, de előtte hol dolgozott? Hű, most látom: kész vicc a kérdés...:D
92. tücsimücsi (válaszként erre: 88. - Zebracsikó)
2010. jan. 2. 20:14

Lajcsiék is benne voltak? Az ő felesége nekem is nagyon szimpi.

Majd megnézem a neten.

Figyi, más is néz ki ilyen jól 3 gyerek után, csak azokat nem mutatják a tévében. Erre nem gondolsz?

91. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 88. - Zebracsikó)
2010. jan. 2. 20:14

Ugyan, menj már, Lajcsi is a puccos házával, piha!

:DDD

90. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 89. - Tücsimücsi)
2010. jan. 2. 20:13

Pont a másik szóra lettem volna kíváncsi. Illetve inkább arra, hogy mivel érdemelte ki. Remélem, annál azért több van mögötte, mint hogy baloldali.


Szerintem gyereket nevel, tekintve, hogy a legkisebb szerintem még elég kicsi.

89. tücsimücsi (válaszként erre: 87. - 3e0ba54fb8)
2010. jan. 2. 20:11

nincs ezen mit magyarázni, próbáltam szépen kifejezni magam, nem akartam egy másik szót használni:)


Tényleg, te sem tudod mit dolgozik Timea asszony?:)

88. zebracsikó (válaszként erre: 85. - Tücsimücsi)
2010. jan. 2. 20:09

Lagzi Lajcsi és a famíliája, nekem ők is szimpatikusak, elegáns a felesége, jól neveltek a gyerekek.

Rába Tímea- "csak" vetkőzött. Azt hiszem, igen. Engem nem zavar :) Becsülendően jól néz ki mindhárom nő a 3 gyerek után.

87. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 85. - Tücsimücsi)
2010. jan. 2. 20:06
ezt a "mélyen tisztelt" jelzőt megmagyaráznád?
86. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 84. - Zebracsikó)
2010. jan. 2. 20:06
Na basszus, sose tudjuk már meg, hogy zajlik egy koncert..... ;)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook