Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sztárhíradósok-és műsorvezetők fórum

Sztárhíradósok-és műsorvezetők (beszélgetős fórum)


2009. febr. 25. 18:56
Számomra a sztárok a művészemberek, nem a műsorvezetők, "celebek" stb..Persze egy hétköznapi ember is lehet sikeres, tehetséges abban, amit csinál, de attól még nem sztár. Kiráz a hideg, ha azt hallom pl. hogy az Rtl Klub sztárja. Ezt elhiszi valaki azon kívűl, aki kitalálta? Egyre nézhetetlenebbek a reggeli műsorok, az Rtl-en is egyre borzalmasabb,főleg, amikor rosszul párosítják a műsorvezetőket. Pl. Stohlról lesüt, hogy nem bírja Lilut, és ez rányomja a bélyegét a műsorra is szerintem.
2009. jan. 21. 08:48
Én senkit sem tartok sztárnak csak azért, mert a médiában dolgozik. Ezt szerintem csak a média közvetíti így felénk. De itt vagyunk mi okos emberek, akik nem dőlünk be minden hülyeségnek. Szerintem csak az sztár, aki valamit le is tud tenni az asztalra. Valami igazán rendkívülit, de ugyebár ez ritka, mint a fehér holló. Épp ezért a magam részéről nem igazán értem a "sztárgázsi" fogalmát sem. Nem irigylem senki pénzét, de mire föl? A nap mindenkinek 24 órából áll, ennél többet senki sem tud dolgozni. Szerintem is aránytalanul nagy különbségek vannak a fizetések terén.
21. szanád (válaszként erre: 19. - 8da8a563b7)
2008. okt. 28. 16:53
én is ezt kérdezem ... )))
20. winny
2008. okt. 28. 16:46

Sziasztok!

Nem jó ha az bosszant,hogy ki mennyit keres és mennyi a vagyona mert amire vágysz PÉNZ pont így tolod el magadtól még messzebbre.

2008. szept. 12. 09:34
van itthon ilyen????? :DDDDDD
2008. szept. 12. 01:00
Engem nem izgat hogy mennyit keresnek, én sosem foglalkozom ilyen dolgokkal. Elolvasom a cikket azt ennyi...
17. spinneli (válaszként erre: 16. - Csillubaba)
2008. máj. 4. 12:10

a párod valószínű nem a megfelelő helyen hajtja ki a belét.

az meg, hogy mennyit dolgoznak és mennyiért ugye nem a te dolgod.

ha nagyon akartok valamit az élettől akkor az irígyjókedésnél és az asztalverésnél többet kell csinálni.

16. csillubaba (válaszként erre: 15. - B30b2dd2e9)
2008. máj. 2. 18:12
Nehogy már itt elnézést kérjél bárkitől is azért, mert leírod valamiről a véleményedet. Ha valakit nem érdekel egy bizonyos téma menjen más fórumra. Egyébként szerintem is durva a 2 milla gázsi ezeknél. Mivel dolgoznak ők többet, mint pl. az én párom? Kihajtják a belét és még így is alig élünk meg. A médiásoknak meg az a legnagyobb problémájuk sokszor, hová menjenek télen nyaralni. Undorító tényleg ami itt folyik. Szóval csak ennyi a hozzászólásom.
15. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 13. - Ági28)
2008. máj. 2. 17:35
Kedves Ági! Soha nem veszem meg a heti képes bulvársajtót, mert nem telik rá. Ezt a HOT magazint csak azért említettem meg, mert a fodrásznál muszáj volt 3/4 órát várnom, és a kezembe akadt. Ha állandó olvasója lennék ilyen újságoknak, valószínű nem akadnék ki ilyen dolgokon. Biztos igazad van egyébként a keresetet illetően. Azt se ellenzem , hogy az apa maradjon otthon ha kicsit már nagyobbacska a gyerek, de könyörgöm ne egy csecsemővel.Persze az tényleg nem biztos, hogy ez az igazság, de én arra írtam, hogyha tényleg ez lenne a helyzet. A gyerekeknek 1 éves koráig mindenképpen az édesanyukra van szükségük. Pédául engem is sokkal jobban érdekel a politika, az is jobban érdekel mikor lesz béremelés, és ebben az országban igazságtalannak tartom, hogy a médiában ennyi a fizetés más "civil" ember pedig szinte éhbérért dolgozik. Szóval csak ennyit...Elnézést, ha írásom felháborított.
14. daroki (válaszként erre: 1. - B30b2dd2e9)
2008. máj. 2. 17:19

Szia!


Nekem nincs kedvencem,inkább olyan van aki közömbös.Azt mondhatom,hogy mindegyik az.Megnézem a híradót,de nem azmiatt aki elmondja a híreket.Megnézem a magazinműsorokat is,de szintén nem azmiatt aki elmondja a pletyiket.Unaloműzőnek jó és egy hotmagazin is erre a célra tökéletesen megfelel.Nem ugrok a nyakadnak,mert te olvasol ilyen újságokat,semmi ciki nincs benne.Jó lenne ha ezt mások is tiszteletben tartanák,szebb lenne a világ:)

13. Ági28
2008. máj. 2. 16:24
És tudod miért megy vissza dolgozni? Közelről ismerem a sztorit: mert jobban keres mint a férje, és nem akar pénztől elesni. Ennyi. Nem ő az egyetlen. Sok nő csinálja így, akik jobban keresnek a férjüknél, és úgy gondolják, h a férjük is szereti a gyereket és el tudja és akarja látni a baba körüli feladatot. AMúgy neked ehhez mi közöd? Miért sajnálod azt a gyereket? Mert talán olyan apja lesz aki ki tudja majd cserélni a pelenkát? Jópár apa szarik bele a szaros pelenka kérdésébe. Jó hot magazin olvasást, majd ha megírják, h mikor lesz béremelkedés, adócsökkentés és megfizethető az üzemanyagár, akkor szólj lécci és én is veszek egyet. Addig biztosan nem veszek agybomlasztó újságot.
12. Ági28
2008. máj. 2. 16:20
Senkit nem akarok megbántani, de beszarok azokon az embereken akik ezeket az újságokat veszik hétről hétre, és azt olvassák ki mit csinált. Ad1: Honnan tudod, h igaz? 2: mitől lesz jobb az életed, h megtudod kivel csalta meg a férje Kóos Rékát? pl. Ettől olcsóbb lesz a kenyér? Meggyógyul az apám? NAgyobb lesz a mellem? Vagy milyen pozitív változást hoz az életembe egy olyan pletykalap, amelyik külföldi emberekről vesz át félig igaz híreket. Olyan emberekről, akik már belefáradtak a pereskedésbe, mert az USÁban a tököm tudja hanyadik cikkely szerint baromira fontos a sajtószabadság, vagy azért szerepeltetik magukat újságban,h címlapon legyenek és foglalkoztassák őket a filmgyárak stb. Itthon pedig kő keméyn pénzt zsebelnek be, ha arról írhatnak, h kicsirigó már megint részegen ment szinpadra! Ez az ország sír, h szarul él és ilyenekre nem sajnálnak költeni havi x összeget. Milliárdos a bevételük és mit kapsz cserébe?
11. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2008. máj. 1. 22:28
Nekem is meselte a Julcsa pez!
2008. máj. 1. 22:22
meg bitos úgy vót, hát eztet írta a délmagyar paprika települési lapban is az aranka.
9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 8. - B30b2dd2e9)
2008. máj. 1. 22:09
Igazad van, ez bizonyara rendkivul fontos az eleted szempontjabol.
8. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 6. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 1. 22:03
Miért? Csak mert ledöbbentem ezen? Én meg szegény gyerekét sajnálom...
2008. máj. 1. 21:59
van még valami hörr híred?
6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - B30b2dd2e9)
2008. máj. 1. 21:56
Sajnallak.
2008. máj. 1. 21:53
Én sem tartom őket annak, csak a HOT-ba volt így feltűntetve. A másik hír: Gombos Edina miután megszüli a kisbabáját, átpasszolja a kubai férjének, ő lesz vele otthon. Na ez már azért durva.
2008. máj. 1. 21:47
Mi az h sztár? Mitől sztár? MErt van aki hisztizik a vizitdíj miatt, de megveszi az értelmetlen újságot amiben leírják, h mikor megy vécére?
3. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - B30b2dd2e9)
2008. máj. 1. 21:45
Engem nem erdekelnek es a fizetesuk sem izgat.
2008. máj. 1. 21:28
???????????????
2008. máj. 1. 19:54
Kik a kedvenceitek? Kik azok akiket nem szerettek? Továbbá: a HOT magazin megszellőztette, hogy egy sztárhíradósnak a havi fizetése 2 millió forint. Ehhez mit szóltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook