Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szőrtüsző?! fórum

Szőrtüsző?! (beszélgetős fórum)

15. syria (válaszként erre: 14. - Berta95)
2015. jún. 1. 21:58
Jesszus! Én biztosan elmennék másik orvoshoz. Legalább azért, hogy megtudjam: mitől van gennyes akármi a testemen. :(
2015. máj. 31. 23:55
Semmire nem jutott..leszedte a kötést azt mondta felesleges lenne fel vágni mert lehet egy hónap mulva meg máshol jönne ki...
13. syria (válaszként erre: 11. - Berta95)
2015. máj. 29. 20:52
Írjad meg, hogy mire jut a sebész!
12. kleeri (válaszként erre: 11. - Berta95)
2015. máj. 29. 08:35
igen, hogy jól meghúzza és akkor holnap vágja fel,
2015. máj. 29. 08:29

Párakötést kaptam egyenlőre holnap vissza kell mennem a sebészetre

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat :)

10. Channa* (válaszként erre: 9. - Channa*)
2015. máj. 29. 05:55

És nem írtam, hogy volt a hónaljamban is volt egyszer egy csomó, ami verejtékmirigy volt és "eldugult", ezt nem vágták fel, csak kenőcsöt adtak. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy vágják.

A combomat nem érzéstelenítették, a férjem fejét igen.

9. Channa* (válaszként erre: 1. - Berta95)
2015. máj. 29. 05:52

Nekem egyszer volt valamim pont ott, ahol írod. Fájt, növekedett, de ez szinte egyik napról a másikra. Elmentem sebészetre, aki azt mondta, hogy ez egy pattanás és valamivel "megvágta", "kiszúrta" és kinyomkodta és bekente. ez már vagy 20 éve volt, azóta is rendben van, teljesen eltűnt.

A férjemnek a fején kezdett el növekedni egy dudor, az valami zsírmirigy volt. Neki felvágták és összevarrták, majdnéhány nap múlva varratszedés volt, és azóta minden rendben van. Nagyon változó, hogy mit tesznek, ez attól függ, hogy mi az. Az első a diagnosztika, így menj orvoshoz!

8. syria (válaszként erre: 3. - Berta95)
2015. máj. 28. 17:55
Lehet furunkulus, amit jobb nem piszkálni. Mindenképpen orvos tudja rendberakni.
7. kleeri (válaszként erre: 1. - Berta95)
2015. máj. 28. 17:32

nekem sajnos volt már, a sebészeten felvágják ha be van gyulladva akkor is,és kitisztítják,

az érzéstelenítés elég kellemetlen, mert a környezetét beinjekciózzák,


nem tudom neked fáj-e, nekem amikor begyulladt és megtelt borzasztóan fájt, feszített, magától sajnos nem ürül ki, nem is szabad otthon bántani, mert sokkal csunyább lesz


viszont próbáld azt a környéket ahol van, sokszor szőrteleníteni, mert állítólag azért gyullad be mert a szőrt valami irritálja, éri a bugyi széle, vagy vágja,vagy dörzsöli rögtön ott a baj

6. pink habroló (válaszként erre: 5. - Pink habroló)
2015. máj. 28. 17:29
combtövet akartam írni:-)
5. pink habroló (válaszként erre: 1. - Berta95)
2015. máj. 28. 17:25
Lehet verejtékmirigy gyulladás,ha a combhajlatban van.Az orvos kitisztítja erre van több módszer,és felír egy antibiotikumot.
4. globus (válaszként erre: 3. - Berta95)
2015. máj. 28. 17:19
Nem lesz semmi baj. Jól kitisztítják, és fertőtlenítik. Ha a környezete nem gyulladt, akkor fel sem vágják. Majd mesélj :)
2015. máj. 28. 17:17
Ez nem szívodik fel szerintem nagyon rég ott van...nem magától ürült ki vagyis picit hozzá értem már dőlt belőle a genny meh a vér
2015. máj. 28. 17:15

Magától ürült, vagy kinyomtad?

Vannak ilyen hormonális jellegű kelések, pattanások, amelyek kényes helyen keletkeznek, és mindig mélyebben nőnek annál, hogy házi praktikákkal hamar meg lehessen tőlük szabadulni. Ha már lyukas, akkor elfertőződhet, mutasd meg orvosnak.

Én egyszer jártam bőrgyógyásznál, azt mondta, ezekkel nem kell foglalkozni, majd felszívódik, elmúlik. De enyémnél ép bőrfelszín volt.

2015. máj. 28. 17:11
Van a combtövembe a hajlatnál egy nagyon nagy "csomó " eleinte Csak genny jott belőle viszont bevérzett es van rajta már egy luk.. Mozog benne a valami de olyan nagy hogy nem bír átszakadni.. Holnap készülök a sebészetre.. Van valakinek ilyen vagy ehhez hasonló tapasztalata?? És aki sebészeten volt mit csináltak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook