Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrtelenítés végleg? fórum

Szőrtelenítés végleg? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

5. f206ecdc8b (válaszként erre: 3. - A6dfa27fbe)
2016. okt. 4. 20:40
Szrrintem sem jó a végleges szőrtelenítés. Az nem véletlen van ott.
2007. ápr. 6. 18:59

Kedves Ilcsi-használók! :-)


Épp a diplomamunkám írom és ennek keretében kutatást végzek a natúrkozmetikumokról!

Azon hozzászólok segítségét kérném, akik ismerik és használják az Ilcsi termékeket! Leginkább Ilcsi referencia-kozmetikába járók véleménye érdekelne! Ha van köztetek ilyen, kérem küldjön nekem egy e-mailt a megadott címemre, mert elküldenék egy 6-8 perc alatt gyorsan kitölthető kérdőívet! Életbevágóan sürgős lenne!!!!!

Köszi nektek!!!! És kellemes ünnepeket!!!!

2007. márc. 12. 19:16
Teljesen egyetértek, nem biztos hogy az a legegészségesebb megoldás, hogy örökre eltávolítjuk a szöröket....
2007. febr. 10. 21:48
Mennyire lehet egészséges örökre kiölni a szőrtüszőket?Annak ott a helye,meg van a szerepe.Na én sem vagyok szőrős,mert borizom ami nekem nem erősítette a szőrszálakat.Azért szerintem ez még nem egy túlságosan ellenőrizett megoldás,hisz kb.5-10éve csinálják.Rengeteg a bőrdaganatos fiatal ezektől a hírtelen "megszépülök dolgoktól".
2007. jan. 6. 09:07
Minden, amit a tartós szőrtelenítésről tudni kell!

Képzeljük el, hogy testünk mindig selymes, sima, ápolt, szőrtelen. Gondolatban űzzük el örökre a szőrtelenítőszerek végeláthatatlan kínzószereit. Nincs több randipara, nincs több szőrözés!

Merüljünk el ebben a sima és selymes világban, és álmodjunk tovább... vagy inkább vegyük fel végleg a harcot!

Én döntöttem, harcos amazon lévén, és nem álmodozom tovább. Mivel tinédzserkorom óta küzdök a „szőrmumussal”, ezért határoztam el végleg magam, hogy megtalálom a megoldást, és fellebbentem a fátylat a végleges szőrtelenítési módszerekről.

Tényleg létezik végleges szőrtelenítés, amivel örökre megszűnnek a szőrproblémáim? Vagy ismét csak egy jól megtervezett reklámfogás áldozata vagyok? Milyen módszerek léteznek? És ezek a módszerek milyen veszélyeket hordoznak magukban? Szepesi Kriszta szakértőnk segítségével erre kerestem a választ.

Természetesen a probléma nem csak a sajátom, hiszen nincs férfi Európában, aki szívesen legeltetné a szemét egy szőrös női lábon. Ezért a legtöbb nő nap mint nap számtalan módon küzd a nemkívánatos szőrszálak ellen.

Most pedig segítünk, hogy végre tisztán láss ez ügyben!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook