Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrösödés fórum

Szőrösödés (beszélgetős fórum)


26. Peee01
2012. okt. 29. 20:43

De mostmár normalizálódott a helyzet Nálad, ugye?

Írni fogok mindenképpen, hogy mit mondott az orvos, de ahogy elnézem, a cukrommal is lesznek bajok... :/

25. f3000dc5ef (válaszként erre: 21. - C1e9612cd3)
2012. okt. 29. 18:52

Sajnos diéta itt szerintem nem segít.

Hasonló gondom van nekem is, 15 évig szedtem a Diane-t, van amira jó volt, van amire hatástalan. A legjobb együtt volt a paleoval. De már nem szedek gyógyszert, mert a ciklusommal voltak gondok. Elege lett a szervezetemnek.

24. f3000dc5ef (válaszként erre: 23. - Peee01)
2012. okt. 29. 18:50
Majd írj, hogy mi mondott a doki.
23. Peee01
2012. okt. 29. 16:58

Na, megjött az eredményem.

Igazából nem igazodom ki rajta... Csak értékek vannak rajt... Van, ami mellett van - és + jelzés, de ennyi. Lejjebb, a labor megjegyzéseinél ennyi van: 'dheas'.

22. Peee01
2012. okt. 26. 20:04
Még mindig nem jött meg az eredmény...Kezdek ideges lenni. :/
21. c1e9612cd3 (válaszként erre: 19. - 116199a424)
2012. okt. 24. 13:12
PCOS-esek, inzulin rezisztenciások diétája..... A Diane nme gyógyítja meg az embert.... csak elnyomja a hormonzavart, a cisztákat, beállítja a ciklust AMÍG szeded! Majd, mikor abbahagyod, kezdődik minden elölről..... Olvass utána egy kicsit.... persze, egyszerűbb beszedni egy hormonális fogamzásgátlót, mint egy életen át tartani egy diétát...
20. Peee01
2012. okt. 22. 15:45
Jelenleg nincs párom, de ha a Diane 35-ön múlik minden, akkor örömmel szedem be. :) Főleg, ha az orvosom is azt javasolja majd.
19. 116199a424 (válaszként erre: 18. - Peee01)
2012. okt. 22. 12:42

Igy van, jol fogalmaztad meg :-) bizonyos esetekben sajnos csak a tunetek kezelese lehetseges. De ha babat nem szeretnenek, akkor a Diane 35 ilyen teren 2 legyet ut egy csapasra.

A masik modszerre meg mindig kivancsi vagyok... :-)

18. Peee01
2012. okt. 22. 12:26

Köszönöm a biztatást! :) Suora,le a kalappal a kitartásod előtt! Örülök, hogy javul az állapotod, remélem, mihamarabb meggyógyulsz teljesen! :)


Igen, az okot kéne megtalálni, hogy mitől alakult ki ez a betegség, de ameddig ez nincs meg, a tünetek kezelésével is ki lehet békülni. Na, ezt most hülyén fogalmaztam meg...

17. 116199a424 (válaszként erre: 16. - C1e9612cd3)
2012. okt. 22. 08:26
Milyen modszerre gondolsz?
16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - 116199a424)
2012. okt. 21. 23:50
a Diane csupán elnyomja a tüneteket, de az alapbajt nem szünteti meg! Amint abbahagyná a gyogyó szedését, újrakezdődne a kálvária.... van ennél jobb módszer is! De a leletek ismeretében majd az orvos megmondja, h mit tegyen!
15. suora (válaszként erre: 14. - Peee01)
2012. okt. 21. 21:47

Tehát amikor kiszőrősődtem akkor az volt a legkevesebb:a szteroidtól hold arcom lett és felrüppent 35 kg anyám sem ismert rám:(

Gyógyszereket szedtem vizhajtót vérnyomáscsökkentőt és gyomorvédőt:)FELMENT A KOLESZTERINEM.

a FÉRJEM NEM SZOLT ENGEM VISELT MEG ISZONYÚAN MINT NŐT

Viszont a bunkó cardiologus beszolt és megkérdezte mit szól hozzá a férjem és közölte hagyjam abba szteroidot.Oksa ha abba hagytam volna ma már nem biztos h élnék vagy ilyen formában


tehát nagyon nehéz főleg akkor ha az ember adott magára szőrtelenítés téren mindenhol ....alapból elkeseredett az ember de arra koncentráltam minnél előbb megoldodjon a bajom és meggyógyuljak

na ez már majdnem sikerül!!!!!


KITARTÁS de járj a gyökerekig a bajodnak!Nem elég egy kis labor!

S,

14. Peee01
2012. okt. 21. 18:00

Várom is az eredményt, meg nem is. Szeretném megtudni, hogy mitől kezdtem el szőrösödni, de félek is...hogy kiderül valami nagy probléma. :(

Suora, köszönöm szépen az infót, ezt eddig nem tudtam.

Akiknek hasonló problémája van, az hogy küzdött meg vele? Nagyon elkeseredett vagy inkább a probléma megoldására koncentrált? A párotok hogy fogadta?

13. aa84065182 (válaszként erre: 12. - Suora)
2012. okt. 21. 17:19
Ja, ezt nem tudtam! :/
12. suora (válaszként erre: 11. - Aa84065182)
2012. okt. 21. 17:14
ha hormon 3szteroidos okok miatt van szőr nem ajánlott szőrteleníteni majd magától elmúlik
2012. okt. 21. 17:08

Szia,

sajnálom, hogy ilyen kellemetlenséggel kell szembenézned!

Addig is, amíg megtalálják, hogy mi okozza, egy kozmetikussal nem gyantáztathatnád le a szőrt? Legalábbis, ahol látszik.

10. Peee01
2012. okt. 21. 13:55

Köszönöm szépen Mindenkinek válaszát, nagyon aranyosak vagytok! :)

Szerintem is a hormonjaimmal van valami baj...

A nődokim megvizsgált, de nem talált cisztákat-legalábbis nem mondta meg.

A BMI-m normális, nincs túlsúlyom.

Kíváncsi leszek az eredményre... Mindenképpen beszámolok, ha megjött, addig is szép hétvégét Nektek! :)

2012. okt. 21. 07:44

HA A HORMONNHÁZTARTÁSOD FELBORULT AKKOR LEHETNEK EZEK


Én 1 évig szteroidokat szedtem egy betegség miatt és nem mondom h néztem ki

Ahol kellett ott nem nőt szőr pl hónalj intim terület viszont arc és kar igen:(

Lassan 5 hónapja abbahagytam a gyógyszert és kezd helyreállni a dolog

AZT MONDTÁK AKKOR NEKEM NEM LEHET SZÓRTELENÍTENI MERT AKKOR MEGMARAD

Gáz volt de túléltem

S.

2012. okt. 21. 07:16

Az merult meg fel bennem, hogy a BMI-d normalis-e? Vagyis van-e tulsulyod? Sajnos az is lehet negativ hatassal a hormon haztartasra.

De ha nincs tulsuly, akkor oke, felejtsd el, amit most irtam.

7. 116199a424 (válaszként erre: 1. - Peee01)
2012. okt. 21. 07:13

Szia! Sajnalom, hogy ilyen kellemetlen problemad van. Diane 35 szedeset javaslom, 6 honapon belul oriasi pozitiv eredmenyt fogsz tapasztalni!!! Sogornom kozmetologus, neki van rengeteg tapasztalata ilyen teren is. Tudom, most nehez elhinni, amit irok, mert altalaban azt mondjak, hogy a szor, ami kinott (foleg ha erosebb) mar nem fog eltunni, csak a lezer segit rajta, de mivel az esetedben HORMON problema all a hatterben (fokozott tesztoszteron szint, ferfihormon), ezert garantalt, hogy amint beall normalra a hormonszinted, a szorzet is csokkenni, gyengulni, vilagosodni fog!!! Ne add fel, rengeteg szemelynek segitett mar a sogornom ezzel az egyszeru megoldassal!!!

Azt irod, fiatal vagy - 20-nal fiatalabb, jol gondolom? Ilyen korban ugyanis sokaknal elofordul a hormonszint kibillenese, emiatt is fordul elo egyeseknel a sok patti, mensi elmaradasa, szorosodes es a tobbi... Remelem, a dokik segitenek legalabb enyhiteni a panaszaidat, valoszinuleg ok is javasolni fogjak a Diane 35-ot vagy hasonlot... sok sikert!

6. f3000dc5ef (válaszként erre: 5. - Cs.Anita)
2012. okt. 21. 00:17
Azért a legtöbb PCOS-nak szerintem nincsenek ilyen tünetei.....
2012. okt. 21. 00:02
Írtad h több tüneted is van..... csak nem írtál pontosabbat, de a tüneted (szőrösödés) megegyezik a PCOS SZINDRÓMA egyik tünetével. Ez csak tipp, Mindenképp várd meg az eredményt. Aztán ráérsz izgulni h mi is lehet ez!
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Peee01)
2012. okt. 20. 23:56
Ha beallitjak a hormonszintedet, elmulnak ezek a tunetek, kitartas:)
2012. okt. 20. 23:56

cisztákat nem találtak?


gondolom, fokozott férfihormon-termelésed van


kapsz majd rá hormontablettát

2012. okt. 20. 23:55
Ez nagyon nem hangzik jól :( Az biztos, hogy hormonzavar. De hogy mitől? Annyi minden lehet......
2012. okt. 20. 23:53

Sziasztok!


Nyáron kezdtem el szőrösödni... Akkor még nem nagyon izgatott a dolog, de mosmát nagyon el vagyok keseredve. A mellkasom, a hátam, a karom és a kézfejem, az orrom...mindenhol szőrös. :(

A vérvétel eredményét még várom.

Nem tudom, mi lesz, de már élni sincs kedvem ilyen szőrösen. :(

Mensim 2 hónapig nem volt, ebben a hónapban szerencsére megjött újra.

Fogalmam sincs, mi játszódhat le a szervezetemben, nagyon félek, hogy valami komolyabb baj áll a háttérben. Más aggasztó tünetek is vannak,de... a szőrösödés nagyon elszomorít. Túlságosan is fiatal vagyok a betegséghez. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook