Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szorongva, pánikosan, terhesen. fórum

Szorongva, pánikosan, terhesen. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. ápr. 2. 22:48

Sajnos nagyon kellemetlen élményem volt Dr. Erős Erikával. A gyerekemet vittem el hozzá teljes jóindulattal és bizalommal, első alkalommal.

Szakmai dolgokról nem akarok írni mert nem értek hozzá, bár 2 diplomám van. Én csak egy szülő vagyok aki segítséget keresett a gyermekének.

Az hogy a kezelés alatt a doktornő felvette a telefont enyhén szólva is érdekes. A hideg zuhany a végén ért amikor a doktornő tájékoztatott, hogy nekünk kell eldönteni, hogy mit teszünk, neki mindegy, az első óra 17,000!!!!!! forint utána minden óra 15,000!!!!! forint. Persze én jóhiszeműen azt hittem, hogy az első óra nem az aktuális órára vonatkozik, hanem akkor ha eldöntöttük, hogy hogyan megyünk tovább. Azért udvariasságból megkérdeztem, hogy mennyivel tartozom, mire a doktornő közölte, hogy ez volt az első óra 17,000!!!!! forintért. Fizettem.... nem kaptam semmit.....


A mai Magyarországon 15,000 forint óránként nem megvetendő kereset. Ha csak naponta 5 órát rendelnék akkor 20 napot figyelembe véve havonta 1,500,000 forintot keresnék.


Persze felocsúdva felhívtam a doktornőt egy fél óra múlva, hogy ezt irreálisan soknak tartom, mire ő közölte, hogy ez az ára, pénzt nem ad vissza...


Hát így jártam...


Csak azt tudom javasolni a hasonló cipőben járó

társaimnak, hogy mielőtt orvosi segítséget kérnek Dr. Erős Erikától, mindenképpen tisztázzák a pénzügyi feltételeket előre.


Valószínűleg ha az árakat tudtam volna el sem viszem a gyerekem.

2012. okt. 30. 21:34
Anita,hogy vagy?
67. szimon25 (válaszként erre: 29. - Macskanita)
2012. okt. 30. 07:59

Szia Anita,

Engem szülés előtt pár héttel ütött ki a pánik, de szülés után még inkább súlyosbodott a szorongás.Én babásan néha szigorúan orvos utasítására vettem be 1-1 szem seduxent.Azt mondta a doki, hogy nyitott a méhszájam, fenyeget a koraszülés is,így többet ártok ha nem veszem be a bogyót, mintha igen.Muszály megnyugodnod, mert ez így nem lesz oké.Szépen vedd be nyugodtam azt a fél v 1 szem frontint, és hátha egy kis relaxáció is segítene.Nagyon együtt érzek veled!!!!!!

2012. okt. 23. 10:46

Szia!

Teratológiai Tanácsadás segíthet, ha aggályaid vannak. Én egyszer próbáltam hívni őket, nem tudtam, hogy milyen fájdalomcsillapítót vehetek be a migrénes fejfájásomra szoptatás alatt. Akkor nem volt bent genetikus, aki tudott volna segíteni, de nagyon kedvesek voltak és ingyenesen adnak telefonon tanácsadást, úgy tudom. Telefon: 363-5272, 383-8477, 363-2229

[link]

(nem magánrendelés)

Kívánom, hogy minden rendben legyen és szép egészséges babával gyarapodjon a családod, aki hozzon sok boldogságot az életedbe!

2012. okt. 23. 10:11
Szerintem dr. Erős Erika a megfelelő szakember. Az előttem szóló már leírta az elérhetőségét.
64. VendrinerPiroska (válaszként erre: 54. - 130454e42d)
2012. okt. 21. 13:29
Nem sok jót hallottam én sem Ceizelről szakmabeliektől. Messze túl lett sztárolva azzal, hogy megjelent a tv-ben. Nem rossz genetikus, de nem akkora guru, mint amilyen jól el tudja magát adni. Viszont marketingben és kereskedelmi érzékben első rangú.
63. d812831663 (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. okt. 21. 00:24

Várandósság alatti gyógyszerszedés:

Várandósság alatti gyógyszerszedéssel kapcsolatos kérdések (epilepszia, pszichiátriai betegségek

Pszichiáter, neurológus szakorvossal történő konzultáción lehetőség van a várandósság, szoptatás időszakát érintő gyógyszerszedéssel kapcsolatos kérdések tisztázására.


Rendel: Dr. Erős Erika (pszichiáter, neurológus)


Bejelentkezés szükséges, a központi telefonszámokon: 363-5272, 383-8477, 363-2229


Szerintem ez fizetős intézet, de majd megmondják ha felhívod. Van magánrendelése is: [link]


Úgy hallottam hogy kb 12-15 ezer 1 alkalom, de valszeg elég egyszer elmenni.


Remélem tudtam segíteni. Kiartás!!

62. megi04 (válaszként erre: 61. - Bea0124)
2012. okt. 19. 10:02
Ha nem tudod hogy lehet így beszélni egy ismert orvosról,akkor olvasd el még egyszer azt a bizonyos 2 hsz-t,de most úgy,hogy értelmezd is...
2012. okt. 19. 09:39

Hát most nem azért de nem ez a fórum témája ezzel nem segítetek a kérdezőn.Én nem tudom hogy lehet így beszélni egy ismert orvosról amikor nem is ismered-ismeritek!Könnyű ítélkezni!Nem egy nem két ...családnak tette boldoggá az életét és én inkább az irigységet vélem felfedezni egy két hsz.ba.Ő tett valamit,ő tett olyat ami miatt híres,elismert orvos lett.Erről ennyit ja sokat szerepel a tv-be hát nem igen most hogy van a 9hónap minden héten de előtte bizony nem volt gyakori.


Kedves fórum nyitó!Hogy vagy hogy érzed magad segít a gyógyszer?Tegnap utána néztem ennek a dolognak és biza nehéz dolog ez van aki letudja tenni valaki nem és sokan beszámoltak azokról amit te írtáĺ nyugtalanság,nem tudnak aludni stb.

Olvastam orvosi véleményt is és ebből is 2véglet van sajnos az egyik azt mondja hogy annyit nyugodtan a másik hogy ne főleg ne a harmadik trimeszterben:-(


Ha bizonytalan vagy még mindig keress fel egy neten válaszoló orvost és kérdezd meg őt is.

Amúgy vannak természetes szerek is amik segítettek néhány embernek.Te próbáltad ezeket?Ha nem egy próbát megérne szerintem!Ki tartást és sok erőt kívánok!

60. megi04 (válaszként erre: 59. - Zebracsikó)
2012. okt. 18. 21:29
Igazad van.
59. zebracsikó (válaszként erre: 58. - Megi04)
2012. okt. 18. 21:14

fogalmam sincs, de ez aljas húzás volt a dokidtól.


Pláne úgy, hogy hazugságot mondott.

De ha történetesen igaz lenne, akkor is aljas dolog.

58. megi04 (válaszként erre: 57. - Zebracsikó)
2012. okt. 18. 21:13
Akkor lehet,hogy a dokit megbuktatta...:)) Vagy nem tudom,miért mondott ilyet.
57. zebracsikó (válaszként erre: 49. - Megi04)
2012. okt. 18. 21:10
A lánya, Barbara az egyik legelismertebb gyógypedagógus a korai fejlesztésben. A fia is értelmes ember.
56. megi04 (válaszként erre: 54. - 130454e42d)
2012. okt. 18. 21:00
Igen.Az biztos.Elég baj.Talán irigy volt,vagy a fene tudja.
55. megi04 (válaszként erre: 52. - Cicakaktusz)
2012. okt. 18. 20:59
Biztosan tud,nálam legalábbis sokkal többet. Sokan kérik a tanácsát? Háát...mivel ő a legismertebb...Én speciel a Gombos dokinál voltam a Rókusban,aki nagyon jó.Szerintem.De van,aki C. megy,mert Ő menőbb. Ki,kiben bízik,ahhoz menjen.De azért,mert Ő menőbb,mert könyvet írt,és sokat van a tévében...EZÉRT én nem mennék hozzá.Az emberek többsége,sajnos EBBŐL gondolja,hogy Ő az Isten,Ő a legjobb.Ezzel én nem azt mondom,hogy nem jó.De vannak már "legalábbolyanjók" csak esetleg még nem híresek..Ő előbb kezdte.Ennyi.
54. 130454e42d (válaszként erre: 53. - Megi04)
2012. okt. 18. 20:56
Ismerek pár orvost, tudnak rosszindulatúak lenni :)
53. megi04 (válaszként erre: 51. - 130454e42d)
2012. okt. 18. 20:55
Nem tudom.Nem bántani akartam ezzel.Nekem ezt mondta egy doki,feltételeztem,ő jobban tudja,mint én,de nem is foglalkoztam vele.
2012. okt. 18. 20:55
Azért C.doki is tudhat valamit, mégiscsak nevet szerzett magának,és nagyon sokan kérik a tanácsát.
51. 130454e42d (válaszként erre: 49. - Megi04)
2012. okt. 18. 20:50

A lánya orvos, azt tudom, kétlem, hogy fogyatékos lenne.

De ha az is, ez mire bizonyíték? Max. erősebb motiváció, hogy rájöjjön, miért.

50. megi04 (válaszként erre: 44. - Regin_a)
2012. okt. 18. 20:50

Igen.Szép irodalmit.A helyesírása senkinek nem érdekel.Te biztosan tudod,hogy én miket olvasok.

Rólad írtak már eset tanulmányt?? Mert eddig úgy tudtam,a pánikos nem hülye...Persze...oké...a kivétel erősíti a szabályt...

49. megi04 (válaszként erre: 46. - Zebracsikó)
2012. okt. 18. 20:47
Egy doki mondta.Hogy ne jöjjek neki C.-el,mert annak is fogyatékosak a gyerekei.Háát...gondoltam...ő az iparos..
48. cicakaktusz (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. okt. 18. 18:33
A nődokid engedett végszükség esetére fél szemet, legalább néha este vedd be, csak hogy jobban aludj! A kialvatlanság hosszú távon rosszabb, mint néha-néha egy fél szem gyógyszer a könnyebbik fajtából!! Hátha akkor pihentebben a nappalok is jobbak lesznek. Még ha nem minden este veszed is be!
47. zakajeo (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. okt. 18. 17:24
Az én orvosom azt mondta hasonló esetben hogy sokkal többet ártasz a babádnak ha nem veszed be...azt a minimális adagot szedd ha úgy érzed nyugodtan.Aki önkontrollt ir és hasonlókat aki szerencsére nem járt még hasonló cipőben...végigolvastalak,az én nőgyógyászom merne mondani hogy szedd....sajnálom amikor a dokik másra háritanak:((
46. zebracsikó (válaszként erre: 15. - Megi04)
2012. okt. 18. 17:07
honnan veszed, hogy Czeizelnek fogyatékosak a gyerekei?????
45. 130454e42d (válaszként erre: 43. - Megi04)
2012. okt. 18. 16:55

Ez így van, ritka kivétellel.

Megnéztem, 2005 óta nincs higanytartalmú oltás nálunk.

44. Regin_a (válaszként erre: 27. - Megi04)
2012. okt. 18. 15:23

Höhö!

Én még nem is olvastam könyvet, úgyhogy nem nehéz lekőrözni engem


Helyesirásomban esetleg nem találtál hibát?

Olyannal próbáltál érvelni ami az érvtelenségedre utal


Te elolvashattál 1000 szépirodalmi könyvet, én max. egyet de az "A higany alkalmazása az oltásokban" c-ű és elég ide érvként


Merthogy nem mindegy, hogy higany-higany, minthogy nem mindegy milyen az acél ötvözete, pedig az is vas-vas

43. megi04
2012. okt. 18. 15:09
Szerintem,soha nem tudjuk meg,hogy egy gyerek mitől lesz egészséges,és mitől nem?:( Ismerek olyan anyukát,aki állandóan mataj részeg,és a gyerekei olyanok,hogy a "földhöz vágod,visszapattan..."
42. megi04 (válaszként erre: 40. - 130454e42d)
2012. okt. 18. 15:06
Nem tudom..Az egyik fiammal szednem kellett szeduxent,(vetélés gyanús volt)igaz,gyomor záróizom szűkülettel született..De Ő a legnyugodtabb gyerekem..:))) A harmadiknál nem szedtem semmit..se alkohol,se kávé,se cigi..(a párom sem)..40 hétre született 4350gr-al..Autista...Vajon miért??
41. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. okt. 18. 15:00

Nem jártam, de....


Anyukám veszélyeztetett terhes volt az öcsémmel ezelőtt majdnem 40 évvel. A második majdnem vetélése után, túl félidőn, elég komoly nyugtatókat kapott, hogy átvészelje a nehezét. Tényleg eléggé ki volt ütve hosszú hetekig, mert engem sem tudott ellátni - én majdnem 5 voltam akkor. Ettől függetlenül a tesóm egészségesen született, 188 centi, egyetemet végzett - egészséges, mind testileg, szellemileg és érzelmileg.

40. 130454e42d (válaszként erre: 39. - Megi04)
2012. okt. 18. 14:54
Már 7 éves, úgy néz ki megúsztuk, de míg ez kiderült pánikoltam rendesen. Mázlink volt. Nincs rá magyarázat, miért mi úsztuk meg, a másik kislány miért nem...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook