Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szorongó anyukák ide fórum

Szorongó anyukák ide (beszélgetős fórum)


17. boldogzokni (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 4. 10:58
Semmiképp se mérd a szülésed masokéhoz! Nem érdemes. Egyrészt mindenki más (közhely), másrészt utólag mindenki azt mesél a szüléséről, amit akar...
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Matyera)
2020. máj. 3. 13:29
De van nagyobb város, találtam is több elérhetőséget. Igazàból konkrétan nem tudom...sokat gondolkoztam rajta.Az az egy biztos, mióta az eszemet tudom megfelelési kényszerem van, magam elè helyeztem mindent/mindenkit. Aztán terhesség alatt 3szor is feküdtem kórházban, picúr ráfeküdt a vesevezetékemre és begörcsöltem, egyszer azt mondták leállt a jobb vesém...persze nem, de hát a magyar eü...egy hétig ezzel a tudattal fektettek, görcsoldón kívül semmit nem kaptam, utolsó előtti napra sikerült csak urologust intézni, kész kabaré.Aztàn a szülés is elég komplikàltra sikeredett, szenvedtettek sokáig.Emésztettem magam miatta, sógornőm kèt több mint 4 kilós gyereket megszült pikkpakk.Tehàt ebben làtom a legnagyobb problémát, sosem vagyok önmagam, mindíg meg akarok felelni másoknak, de ez így sokáig nem mehet.
15. matyera (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 3. 12:20

Nagyváros nincs a közeletekben? Hátha...gugli a barátod, egy keresést megér.🙄

Nem tudod mi váltotta ki ezt a rossz érzést benned?

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Matyera)
2020. máj. 3. 10:38
Köszi szépen! Vidéki vagyok, erre félenk még a normális orvos is kevés, kineziológus nem is hiszem sajnos, hogy van a környeken:(
13. matyera (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 3. 10:20
Én kineziológust ajánlanám. Első körben jobb, mint a pdzichidoki. Bensőségesebb, jobban érezt téged, hamarabb retapint a lényegre. Ha Bp környéki vagy, tudok ajánlani kettőt is, csak írj privit.
12. Bless the child (válaszként erre: 4. - Channa*)
2020. máj. 3. 06:13
Eddig is volt rendelés a gondozókban
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Szőkelédi)
2020. máj. 2. 23:31
Szia! Uhh te szegény, sajnálom!:( Megyek dokihoz mindenképp! Az a helyzet, ahonnan eljöttem gyesre nem tudtak visszavenni.Azóta volt már két munkahelyem, de egyik sem volt az igazi...az egyik a meló miatt a másik az időbeosztás miatt. Nem egyszerű, nagyon korlátozottak a lehetőségek.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Vivo44)
2020. máj. 2. 23:28
Köszönöm szépen amiket írtál, egy picit megnyugodtam, talán nem maradok így:) Erősnek kell lennem, főleg a picúr miatt, hisz Ő a legfontosabb a világon!
9. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 22:42

Elenium 🤔🙄 nem venném be.

Pedig aztán rajtam kísérleteztek eleget. Kedélyjavítót kaptam szorongás oldóval.

De először fordulj pszichológushoz,ha ő úgy látja tovább küld. Nem írom le a történetem mert én súlyos eset voltam ,17 vagy 18 évig gyógyszert szedtem. Ha gyes után visszamennél dolgozni nem lenne jobb ?

8. vivo44 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 22:29
Szerintem a gyógyszeres kezeléstől most még nagyon távol állsz. Mivel sikerült egyedül felismerned, hogy problémád van, így már is megtetted az első lépést! A következő egy szakember, akivel talán sikerül átlendülni ezen. Természetesen a szakember nem fogja megoldani, azt neked kell, de támpontokat adhat, rávilágít olyan dolgokra, amik most esetleg eszedbe sem jutnak. Tehát a gyógyszeres kezelést nem javasolnám! Nem vagy te olyan rossz állapotban szerintem.
2020. máj. 2. 21:34
Semmi esetre sem szeretnék gyógyszereken élni ennyi idősen, főleg nem ilyeneken...mindenképp keresek magamnak orvost, sajnos felénk elég korlátozottak a lehetőségek, úgyhogy ebből biztos magàn doki lesz. Neked is hasonló problémád volt? Ha az orvos nem segített akkor mi?
2020. máj. 2. 20:36
Sajnos ezeknek rengeteg mellékhatásuk!Egyik rosszabb, mint a másik! Nekem a pszichológus semmit nem segített, de lehet magánba többet ér!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2020. máj. 2. 20:19
Köszönöm szépen:)
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 20:13

Hétfőn indulnak a rendelések!

Kérj időpontot mielőbb!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2020. máj. 2. 19:37
Én is így gondolom, sajnos a mostani helyzet miatt nem tudom tudna e valaki fogadni...de érzem én is, hogy ez így csak rosszabb lesz...:( Igazából meg sem tudom magyarázni mi történt velem, egyszer csak úgy jött. Párom maximálisan mellettem van, rengeteg terhet levesz a vállamról, családom is támogat, én meg mégis nap mint nap csak örlődöm, nagyon nem jó ez így...
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 19:32
Pszichológus. Ha a piciny gyermeked nem ráz fel, akkor már csak a szekember segíthet.
2020. máj. 2. 18:42
Sziasztok! 30 éves, 1 gyermekes anyuka vagyok. Kisfiam 3 éves. Pár hónapja szorongásos tünetek kínoznak:( Volt több pánik rohamom is, állandóan rettegek mikor kap el újra, félek minden féle betegségtől.Igazából nagyon sokszor úgy érzem nem tudom kellő képpen ellátni őt és ez mégjobban beleteker ebbe a szorongásos mizériába. Mindenféle kivizsgáláson átestem, szervi bajom nincs semmi, mégis állandóan itt fáj ott fáj és már lassan megőrülök ettől...próbáltam mindenféle gyógynövény készítményeket, teákat de ezek rajtam nem segítenek. Háziorvos írt fel Elenium tablettát, ami két hónapja bontatlanul áll a szekrényben, egyszerűen félek bevenni belőle. Félek a hosszászokástól, hogy mennyire szedál le, nem e lesz valami mellékhatása...Szóval ez van velem. Ha valaki hasonló cipőben van, egy kis bátorítás vagy valami jó ötlet igazán sokat jelentene.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook