Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szörnyű! Nagyon horkolok... fórum

Szörnyű! Nagyon horkolok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szörnyű! Nagyon horkolok...

1 2
42. Gabci68 (válaszként erre: 41. - Kleeri)
2015. aug. 25. 14:31
Szia! köszönöm az információt. sejtettem, hogy azért nem lesz a dolog teljesen ingyenes. De ha tényleg segíteni tudnak, ennyit megér.
41. kleeri (válaszként erre: 38. - Gabci68)
2015. aug. 25. 14:05

beszéltem velük, majdnem!!! ingyenes

a helyzet, hogy a műtétért nem is kell fizetni az TB támogatott, de az előzetes vizsgálatok és a magán kórházi ellátás 65 ezer Ft,

egy napos, altatásban végzik, műtét után pár óra és kísérővel haza lehet menni, az orvos éjjel nappal rendelkezésre áll, ha probléma lenne


azt mondják nem szokott, de minden részletesen a honlapjukon is le van írva

40. Gabci68 (válaszként erre: 39. - Moflius)
2015. aug. 24. 13:33
Köszönöm!
2015. aug. 23. 19:23

A végén a gyakorlatokat érdemes kipróbálni:


[link]

38. Gabci68 (válaszként erre: 37. - Kleeri)
2015. aug. 22. 15:00
Majd írd meg kérlek, mire jutottál!
37. kleeri
2015. aug. 21. 12:32

a téma engem is érdekel, rákerestem és találtam egynapos sebészeti műtétet, mely itt találhat, és ingyenes, mivel tb támogatott, beszélni fogok velük


[link]

2015. aug. 18. 12:25
Én is,de ha oldalt fekszem, nem.
35. Gabci68 (válaszként erre: 32. - Netty80)
2015. aug. 18. 11:53
Na, ilyen valamire lenne szükségem!
34. Gabci68 (válaszként erre: 33. - Ec7efbffe4)
2015. aug. 18. 11:52
Köszönöm!
33. ec7efbffe4 (válaszként erre: 12. - Júliusi)
2015. aug. 18. 09:14
Mometason Sandoz
32. Netty80 (válaszként erre: 25. - 741927dcb8)
2015. aug. 18. 09:08
Igaz,nálam is ez a helyzet. Nem mindig horkolok,de ha fáradt vagyok igen . Es ez valóban kellemetlen lehet mind a két félnek . En az általad említett garat spret hasznalom( mentolos hab,amit le kell nyelni-nem rossz ízű ,csak picit Füri először) es megéri. Tökéletesen működik. :) En Angliában elek,es a Nytol készítményét használom. (Garat spray horkolás ellen)Nem tudom,hogy Magyarországon milyen készítmények vannak,de ha ez nincs is,biztosan van hasonló :) olyan csendben alszom vele,mint egy kisnyuszi ;)
2015. aug. 18. 07:55

Ezzel minél előbb orvoshoz kell menni.Apukám is régóta horkol.Orrsövényre 2x műtötték 3x nem vállalta már be.Sajnos már odáig fajult a dolog,h amint leült képes volt arra h elaludjon :(

Arra jutottunk nem hadjuk Pestre elment kivizsgálásra és kiderült,h alvási apnoe van.Ez azt jelenti,h a szervezete túlterhelt nem tudja kipihenni magát.Mióta kapott egy gépet amit alváshoz használ azóta semmi problémája nincsen.

Nem akarok rémiszgetni senkit se de jobb utánna járni ennek minél előbb.

30. Gabci68 (válaszként erre: 29. - Migerben)
2015. aug. 17. 20:53
Oda még nem utaltak be. Nem tudom, mi lesz a további út, ha viszem a leleteim az orr-fül-gégészetre
29. migerben (válaszként erre: 1. - Gabci68)
2015. aug. 17. 19:05
Azt írod, hogy voltál orvosnál és nincs szervi bajod. Alváslaborban is voltál vizsgálaton?
28. júliusi (válaszként erre: 26. - Gabci68)
2015. aug. 16. 12:23
Köszi!!!
27. Gabci68 (válaszként erre: 25. - 741927dcb8)
2015. aug. 16. 10:42
nagyon szépen köszönöm, kipróbálom!
26. Gabci68 (válaszként erre: 24. - Júliusi)
2015. aug. 16. 10:41
Örülök, hogy rendbe jött a házasságod!
2015. aug. 16. 06:33

olvastam valahol,hogy vannak olyan típusú horkolók, akik azért h.-nak, merta garatizmaik, nyelvcsapjuk túlzottan ellazul éjjel és a levegő megrezegteti, ez ad ki (sokszor egész erős) horkoló hangot, garatspray-t ajánlottak rá

pl.:

adenol torokspray -

[link]

-

kérdezd meg az orvosodat, hogy szerinte Neked lehet-e ilyen jellegű a h.-od

nézz szét a neten, hátha van olcsóbb is, ami jó

és ha úgy döntesz kipróbálod, amikor mész a patikába megvenni, nem kell kérdezősködni mások füle hallatára, hanem felkészült vagy

ezek csak tanácsok, Te döntesz

;-)

2015. aug. 15. 19:54

Mi sokáig külön aludtunk,egyrészt mert horkolt, másrész, mert így volt praktikus,hiszen sokszor volt éjjeles,volt olyan,hogy minden este ment...én meg a gyerekekkel aludtam....

Aztán én is jártam már éjjelre... szinte nem is aludtunk együtt, de ez oda vezetett, hogy eléggé lecsökkent az intimitás, az összebújás,később pedig már nem is akartam vele aludni, jobb volt egyedül...mert tényleg rémesen horkol...


Aztán történt egy kkrízis,házasságunk 23. évében,majdnem elváltunk.De onnantól újra kezdtük.És vele alszok, igaz még horkol, de ha nem tudok elaludni, vagy felébredek rá ,beteszek egy füldugót.Nem a viaszost,és nem szivacsost,mert az sz.art se ér, hanem olyat amit úszáshoz használnak...:)


De az orrcsepp neve még mindig érdekel!!!:)

23. Gabci68 (válaszként erre: 21. - Csipkerózsika)
2015. aug. 15. 18:40
Most még úgy tűnik, elvisel. De előre félek attól a közös hétvégétől, amit tervezünk. Ott nem lesz külön szoba. A füldugó nem igazán tetszik neki...
22. Csipkerózsika (válaszként erre: 20. - Beu23)
2015. aug. 15. 17:25

A te helyzeted, az tényleg c@r, így nem tudsz pihenni semmit. Aki pedig nem tud pihenni, az bizony előbb-utóbb ideges lesz...


Sajnos nekem is voltak olyan rövidebb-hosszabb időszakaim, mikor valakinek az eltérő életritmusa vagy egetverő horkolása, zörgése miatt nem tudtam aludni. Nagyon rosszul viseltem...

Most jó, mert én és a párom is horkolunk, szóval senki nem szólhat egy szót sem :D

2015. aug. 15. 17:23

Most nem ezért vagy azért, de tényleg komolyan gondolod, hogy emiatt menne tönkre a kapcsolatod???

Nna, hát problémának esetleg probléma, de a szörnyűségtől igencsak messze van.

A legegyszerűbb megoldás: füldugó. Ha valamiért nem működik - én pl. nem tudom elviselni - akkor a külön helyiségben alvás még mindig megoldás lehet.

20. Beu23
2015. aug. 15. 13:30
Parom is iszonyat horkol, most is ahogy irok ide. Eddig fuldugoval aludtam de miota megszuletett a kislanyom nem merem mert nehogy ne kelljek fel ha sir vagy vmi. Többször ossze vesztunk mar ez miatt. Ejjel azt lesni hogy meg mindig nem alszok meg mindig nem. Kozbe ket orankent szoptatok...kimerítő nagyon. Most jelenleg nem tudjuk megoldani h külön aludjunk epitkeznk de tuti kimegyek nappaliba.bagy ő. Vettem neki tapaszokat...kb 5 perc utan levalt az orrarol. Probalok nem ideges lenni nehogy elapadjon a tejem. Az orrcsoppre rskeresek en id. Ja es a horkolasra a 4 honaposom is felriad...
19. Gabci68 (válaszként erre: 10. - Ec7efbffe4)
2015. aug. 15. 13:26
megtudható az orrcsepp neve?
18. júliusi (válaszként erre: 17. - Gabci68)
2015. aug. 15. 12:05

Hátha megtudjuk...:)

Én vettem anno a férjemnek horkolás ellen illóolaj szerűséget, rá kellett csepegtetni az orra környékére,erős mentolos illata volt...

de nem sokat használt...

17. Gabci68 (válaszként erre: 12. - Júliusi)
2015. aug. 15. 10:46
Engem is érdekelne az az orrcsepp
16. syria
2015. aug. 15. 10:03

Az én párom csak akkor horkol, ha nagyon fáradt, vagy netán többet iszik. (Az előbbi sokkal gyakoribb.) Tegnap este ketten megittunk két üveg sört, egy szobába kényszerültünk aludni a meleg miatt és nem horkolt egyáltalán. Mivel nem számítható ki, mikorra lesz fáradt, marad a külön hálószoba, mint biztos megoldás.

A 27 éves fiamért viszont nagyon aggódom, mert úgy horkol szinte minden éjjel, mint egy grizzlymedve. Szerintem a túlsúlya miatt van a problémája. Már szóltam a háziorvosnak, hogy ha legközelebb arra jár, kérdezze ki, és tanácsoljon neki valamit.


Vagy tud valaki valamit erről?

[link]

2015. aug. 15. 09:58

Ha nem voltál még orvosnál akkor szerintem első kőrben nem ártana elmenni mert lehet, hogy orrsövény-ferdülés vagy valami ilyesmi áll a háttérben amit egy egyszerű műtéttel meg lehet oldani és lehet hogy a horkolás is megszűnik.

Nekem két ex párom van a horkolás miatt... Akármennyire is szerettem őket egyszerűen a kialvatlanság miatt megutáltam őket a végén. :( A külön alvás jó ötlet de nem mindig kivitelezhető, pl a nyaralásnál. Nálam tönkre tette mindkét ex párom a nyaralást.

14. Aville
2015. aug. 15. 07:42

Nekem egy exem annyit mondott huszon pár évesen, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Kegyetlenül horkolt. Nem ezért lett vége, de 2-3 nap után örültem, ha hazament aludni. :) (Nem laktunk együtt.)

A férjemet meg megszoktam. 10 éve alszunk együtt. Csak akkor zavar, h horkol, ha én nem alszom.

13. syria (válaszként erre: 1. - Gabci68)
2015. aug. 14. 19:42
Szerintem szakértő orvos kellene.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook