Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szoptatós kismamák, hogy fogyizzanak, vagy mozogjanak? fórum

Szoptatós kismamák, hogy fogyizzanak, vagy mozogjanak? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 10. 07:34
Gyertek csináljuk együtt!!!
2008. nov. 10. 07:33
Sziasztok! én most elkezdtem a 90 napos diétát és ez azért jó,mert nem éhezem! Csak külön vannak bontva a napok fehérje,keményitö,szénhidrát,és gyümi nap. Szinte peregnek le a kilók éhezés nélkül!!!1 hete csinálom -3kg!!!super!!Merem ajánlani,hiszen még szoptatok,és nem lett kevesebb a tejem!
2008. okt. 16. 15:32
véleményeket várnék és ötleteket!
13. czifi
2008. júl. 10. 22:39
Köszömöm a válaszokat.Elgondolkodtam.Tényleg a leg csodálatosabb dolog a világon a szopiztatás.Úgyhogy lemondok a fogyiról és elkezdek tornázgatni.Köszike.Jó éjt
2008. júl. 10. 21:13
Sziasztok! Nekem két nagy gyerkőcöm van, de a legszebb emlékeim közé tartozik az az időszak, amikor még szopiztak. A lányomat 9 a fiamat 17,5 hónapig szoptattam.Mindkettő nyugodt, kiegyensúlyozott baba volt.A fiam már 17 éves és egyetlen rossz vagy tömött foga sincs, amit a hosszú ideig tartó szopizásnak tudok be.A szoptatás ideje alatt én nem javasolnám a fogyózást, de ha elégedetlen valaki a súlyával inkább a tornát ajánlom.
2008. júl. 10. 19:51
Mint ahogy nekem is irta kókusz az update neked is jó lenne kezdésnek és szép fokozatossan próbáld meg ,én is tornáztam ma 10 percet,jobb a semminél :)
10. czifi
2008. júl. 10. 08:10
Sziasztok.3-om gyerkőcöm van,legkissebb 7 hós elmúlott és csak szopizik.Ennek örülök,de van kb 10-13 kg plusszom.Terhesség elött Norbi kid boxra tornáztam,tuti jó volt.Szerintetek csinálhatnám szopi alatt? Védőnőm szerint kevesebb lehet a tejci,de nem igazán probléma,mert már 1-2 szopit kiválthatok gyümivel főzelékkel.Szerintetek?Azért vok tanácstalan,mert a nagyok nem szopiztak ennyi ideig,nem volt ilyen problémám. Előre is köszi a tanácsokat.Üdv: czifi
9. vikcsoka (válaszként erre: 4. - PRÜNCÖ)
2008. júl. 10. 06:38
gratulálok!Szerencsés alkat vagy!
8. vikcsoka (válaszként erre: 7. - Kókusz)
2008. júl. 9. 22:41
Szió!Ez nagyon jól hangzik,és mivel a férjem étteremben dolgozik neki nem kell föznöm ,mert bent eszik a meló helyén.6 kg felesleg van rajtam és az a baj ,hogy rendszertelenül eszem talán ez segitene is ha oda figyelek .mozgásba meg marad a délutáni séta :)Köszi a tanácsot!!Szia Vikcsó
7. Kókusz (válaszként erre: 1. - Vikcsoka)
2008. júl. 9. 21:23

Szia!

Amikor a kisfiam 8 hónapos volt, akkor kezdtem el csinálni a Norbi update programját, de csak nagyon lightosan. Nem tudom, mennyire ismered az update-et, de az a lényege, hogy 12-ig ehetsz bármit (bár ha lehet, kisebb mennyiségben). Délután 3-ig a 2-es kóddal ellátott ételeket fogyaszthatod, utána pedig csak az 1-es kódúakat.

Én ezt úgy csináltam lightosan, hogy amit a családnak főztem, megcsináltam magamnak cukor- illetve lisztmentesre. Ez volt az ebéd. Délután uzsonnára valami gyümölcs, estére pedig valami könnyű. Ilyenkor kerüld a szénhidrátokat, a cukrot pedig teljesen felejtsd el. Most nem részletezem a kódokat, de a Norbi honlapján megtalálod őket. Ja, és reggelire ugyanazt ettem, mint addig.

Ezzel az egyszerű változtatással lement 5,5 kiló. Aztán tovább nem ment, hiába is csináltam. Így én sem kezdtem szigorúan update-ezni, amíg abba nem hagytam a szoptatást. Ez kb. 1 hónappal ezelőtt volt, azóta csinálom a szigorúbb változatot, és tovább fogytam 3 kilót.

Mozogni is csak 3 hete kezdtem el, szoptatás alatt nem csináltam semmit.

Nekem ez vált be, lehet hogy másnak vagy neked nem, de megpróbálni meg lehet!

2008. júl. 9. 17:38
Küldjetek iwiw meghívót!
5. Gusztika anyukája (válaszként erre: 4. - PRÜNCÖ)
2008. júl. 9. 17:38
hellóka
2008. júl. 9. 17:37
én is szoptatok már 11hónapja én 2hétig semmi kenyér félét nem ettem és torna,de ez igazán alkati kérdés.én 17kg híztam terhesség alatt,de 1hónap múlva semmi se látszot rajtam.
3. vikcsoka (válaszként erre: 2. - Cilus)
2008. júl. 9. 17:23
Köszi a tanácsot! Én is ilyesmire gondoltam :)De ha hallasz valamit állok elébe :)
2. cilus (válaszként erre: 1. - Vikcsoka)
2008. júl. 8. 08:54
Még én is szoptatok/17 hónapos pici fiam/ most keztdtem el tornézni.Norbi féle hasizomerősítő gyakorlatokat végzek.Ha te elkezdesz tornázni nagyon kevés ideig kb,5-7 percig tornázz mert eelapad a tejed.Próbálj meg az étrendeden változtatni .Most nyáron rengeteg zöldség és gyümölcs között válogathatsz.A folyadékot pedig nehogy csökkentsd.Hát hirtelen ennyi jutott eszembe:)
2008. júl. 6. 14:29
Kisfiam 6 hónapos,még mindig szopizik,ami nagyon jó és örülök neki.De itt a nyár ,szeptemberbe megyünk pihenni.Kérdésem addig,hogy tudnék 5 kg feleslegtöl megszabadulni,hogy ez ne menjen a szoptatás rovására.Hallottam,hogy a mozgásra is figyelni kell mert elapadhat a tej.Kérlek titeket segitsetek egy két ötlettel.Köszike

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook