Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatós anyukák fogyjunk együtt!:) fórum

Szoptatós anyukák fogyjunk együtt!:) (beszélgetős fórum)


1 2
34. dtrr
2010. jún. 19. 13:45

Ügyesek vagytok lányok!

Én szoptatás mellett simán leadtam annyi kilót, amennyit a terhesség alatt felszedtem, de még így is van rajtam sok felesleg.

Egyszer elszántam magam, akkor leadtam 3 kilót, azóta elfogyott a lelkesedésem. Szerencsére legalább azok a kilók nem jöttek vissza.


Most erőt kellene vennem magamon és újra nekiállni.

33. Imo (válaszként erre: 31. - Bneandi)
2010. jún. 4. 14:15

szerintem a legjobb az édesség 100%ban való kizárása

lányom hasfájós volt és emiatt hagytam abba az édesség evését és ivását


és most már nem is kívánom

32. Imo (válaszként erre: 31. - Bneandi)
2010. jún. 4. 14:14
rajtam is még 5 kiló van, na jó 4:)
31. bneandi (válaszként erre: 30. - Imo)
2010. jún. 4. 12:07

Szia!

Nagyon ügyes voltál!!Én tavaly áprilisban szültem 14kg-ot szedtem fel terhesség alatt,szüléssel 8kg ment le,most kezdtem fogyozni,de az én fiam is szopik még 3*.6kg-ot fogytam,de még szeretnék 4-5kg junius végére,remélem sikerül!

Én különböző diétákat néztem ki és azokat csináltam!

30. Imo
2010. jún. 4. 11:29

sziasztok

én tavaly szeptemberben szültem, azóta több mint 30 kilótól szabadultam meg és még mindig szoptatok


sok vizet iszok, csak vizet

nincs édesség, fehér kenyér és a többi

ha nem muszáj nem eszem krumplit, rizst,


néha eljárok futni, mivel 2 gyerek mellett nehéz ezért tényleg csak néha

2010. jan. 2. 17:52
a módszert nem ismerem
28. dtrr (válaszként erre: 27. - Bd37ba754f)
2010. jan. 2. 10:37

Te szegény! Az Ákos nem harap, pedig tartottam tőle, hogy fog, de szerencsére nem.

Én próbálom ezt a kalóriaszámlálást, nekem szimpi a módszer, de: tegnap nem sokat ettem, tényleg figyeltem, erre este összeszámoltam és majdnem elájultam, hogy 1400 kcal (pedig 1200 körük kellett volna)

Hogy lehet ezt bírni??

2010. jan. 1. 18:17
ááá tegnap este bekocsonyáztam rendesen:) de viszont a fiam elválasztja magát még 1-2hét és befejezi végleg a szopizást:( Véresre harapja a bimbómat és nagyokat nevet rajtam.Azért örülök hogy eddig kihuztuk
26. dtrr
2010. jan. 1. 17:21

Szia!

Na, hogy állsz? Én próbálom a kalóriaszámolást. Majd elválik.

2009. dec. 31. 11:58
boldog új évet mindenkinek
24. dtrr
2009. dec. 31. 10:36
Boldog új évet nektek. Puszi.
2009. dec. 30. 14:13
én is császárral szültem a másodikat de nekem már egy-két héttel előtte folyt a tejem
2009. dec. 30. 14:12
azt próbáltam de nem használt
21. dtrr
2009. dec. 30. 12:27

Sziasztok lányok!


A szaunáról fogalmam sincs.

Megmondom őszintén, én eddig egyáltalán nem diétáztam, ettem mindent, amit megkívántam, mégis lementek a terhesség alatt felszedett kilók (pedig nem volt kevés! 25 kg, ha jól emlékszem). Szerencsém volt.


Én nem szedtem, nem ittam semmi tejszaporítót, csak az elején (császárral szültem), de akkor nagyon bejött az Urtica Urens. Ezt próbáltátok?


Nekem is rengeteg a tejem, és igényli is a fiam. Szeretném, ha este is főzelékezne már, de nem hajlandó elfogadni, pedig délben imádja! Ez van.


Ja, és a sport szerintem nem árthat, de a fitness teremben biztos meg tudják mondani, hogy mit lehet és mit nem szoptatás alatt.

20. bd37ba754f (válaszként erre: 15. - Dtrr)
2009. dec. 30. 10:36
173 cm vagyok én is most 66 kg a szülés előtt 93 kg voltam szülés után kb 85 mióta a kicsi ilyen ritkán szopik kb 2 hónapja az alatt adtam le 10 kg-t zöldségekkel,vacsora nélkül.most is rengeteg a tejem de neki már a szilárd étel a kedvence
2009. dec. 30. 10:24

és a sok madártej az is jó tejszaporító

köménymagot ugy csináltam hogy megfőztem vagy két litert és ezt négy óra alatt benyomtam utána csak ugy feszült a mellem a sok tejtől

18. bd37ba754f (válaszként erre: 17. - 612c4ee548)
2009. dec. 30. 10:21

szia nekem az édeskömény,kömény tea vált be meg az alkohol mentes sör.

Nem a kajáról kell lemondanod hanem az étel milyenségét kell variálnod.pl saláták csirke,pulykahussal,vagy zöldköretek,tofu,tehát amennyire lehet kevés sertésféle vagy azt is zöldséggel keverve.Kevés kenyér,sok hal és hasonlók.Olyant amiben elég vitamin és tápanyag van de kevés a zsiradék.Sok folyadék és ez a legfontosabb ez a tejnek is jó.Szénsavmentes ásványvíz ez azért hogy a szénsavtól ne fájjon a pici hasa,teák kevés cukorral és sok gyümölcslé pl ananászlé ez fogyaszt.

Amugy gratulállok a kicsihez:)

Azt nem tudom hogy szaunázni lehet-e én sose voltam,sportolásban meg olyant válassz ami hatásos de nem túl megerőltető pl szobabicikli vagy futógép ha sokat ugrálsz hamarabb fogysz viszont a tejed apadni fog legalább is nekem ez a tapasztalatom.Egyébként az én első gyermekem is csak két hónapig szopott üvöltve:(

17. 612c4ee548 (válaszként erre: 16. - Dtrr)
2009. dec. 29. 21:54
ok, köszi, hát várok. Egyébként elhatároztam, hogy megyek egy héten egyszer egy fitness klubba és utána azért szívesen beülnék szaunázni egy kicsit ha már ott vagyok. Lehet szoptatósoknak szaunázni? No meg egyáltalán lehet e stepaerobikozni, aerobikozni? Mert nem szeretném, ha kevesebb lenne a tejem. Meg lenne egy olyan kérdésem, hogy kinek mi növelte leginkább a tejtermelését? Nekem a laktoherb nem vált be, a Hipp tea igen, de még ezen kívül ha tud valaki valami tuti tippet várnám...
16. dtrr (válaszként erre: 14. - 612c4ee548)
2009. dec. 29. 15:53

Nálam a szoptatás levitte a kilókat (no meg a sok séta). / hónapos volt a fiam, mikor észrevettem, hogy mennek le a kilók rendesen, pedig nem diétáztam, ettem rendesen, mikor 9 hónapos volt, 3 kilóval voltam kevesebb, mint amikor teherbe estem.

Kitartás!

15. dtrr (válaszként erre: 13. - Bd37ba754f)
2009. dec. 29. 15:51
173 cm vagyok. Egy pár kiló rám férne, hidd el.
2009. dec. 29. 14:45
Ciaó! Két és fél hónapos első babám, és fejek, mert lusta szopizni. Én is szeretnék fogyni, lenne mit leadni.Vegás is vagyok és a tejem nem túl sok. Hogy lehet azt megcsinálni, hogy keveset enni de maradjon tejtermelés? Ha nem eszik az ember, akkor nincs tej ez az eddigi meglátásom...
2009. dec. 29. 13:46

megjöttem a turáról:) csaltam mert busszal jöttem és mentem de előtte nagyot szaladtunk a játszótéren vagyis a nagyfiam szaladt én meg utána a babakocsival:) de ez a buszozás sem egyszerü a baba kocsi 15 kg a kicsi kb 12 a nagy 14 kb összesen 41 kg ezt felemelni a város nagyon szép magaslépcsős buszára nem kis mutatvány visszafelé egy csaj segített ez jól esett igy is lenyomtunk vagy 7 km-t

Nagyon kellemetlenül éreztem a nyáron magam a hatalmas "tőgyeimmel":) és a hurkáimmal a velencei tónál de mivel nem egy otthonüllős tipus vagyok és uszni is imádnak a csöppök ezért elmentünk néha szigoruan egyrészes fürdőruhába.

2009. dec. 29. 13:42
nem nézel ki ducinak milyen magas vagy?
11. dtrr
2009. dec. 29. 12:23
Hát, most vagyok 80, karácsony előtt 78 voltam. A terhességet 81-el kezdtem. Őszintén szólva én 5 kg minusznak is örülnék, sosem voltam karcsú.
2009. dec. 29. 08:17
ja és megcsinálom a 15 felülést reggelére
2009. dec. 29. 08:16

enyém csak 1-2 szer kb de az se valami sok azt hiszem 10,5 hónapig talán ha kibirjuk.de ennek is örülök a nagy fiam csak másfél-2 hónapig szopott de azt is nyögve sirva.Kicsi fiam valahol a 11-12 kg-körül mozog igaz nagynak is született.

Szóval este több mint egy órán át erősíttetem a hasamat és a combomat meg is lett az eredménye éjfélig nem bírtam aludni.Ma csirkemellet sütök ki párolt zöldkörettel ezt a gyerekek is szeretik.Majd dél körül mivel nagyon szép idő van befogok a tankba(testvérkocsi) és legyalogolok a központba oda vissza 10 km minimum igy a mai sport is meglesz.

Hány kg fölösleged van?

8. dtrr (válaszként erre: 6. - Bd37ba754f)
2009. dec. 29. 07:28

Jó reggelt!

A kisfiam 9 hónaposan volt 9,2 kiló. Most szopizik reggel, délután, este és éjjel.

2009. dec. 28. 19:08
kész a kicsik vacsija tele a hűtőnk csokival de nem eszek:)
6. bd37ba754f (válaszként erre: 3. - Dtrr)
2009. dec. 28. 18:53
:) hány kg és hányszor szopik?
2009. dec. 28. 18:52

én egyszer már végig csináltam igaz drasztikusan belehuztam és két hónap alatt 20 kg -ment le most csak 10 a cél drasztikusan nem szabad lemondani a kajáról de mérsékelhetjük

A tervem az hogy reggel 15-20 hasizom gyakorlat este ha van erőm 10-15 felülés minden nap.este 6 után may alma vagy narancs vagy valami gyümölcs napközben ebéd normális adagban reggel jégsalátás felvágottas sali.És hasonlók van egy izomerősíttőm este mindig magamra teszem eddig lusta voltam

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook