Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatom 3 hónapos kislányom, hajhullásra nem tudnátok valamit ajánlani? fórum

Szoptatom 3 hónapos kislányom, hajhullásra nem tudnátok valamit ajánlani? (beszélgetős fórum)


1 2
31. Csibebaby80 (válaszként erre: 28. - Joco91)
2011. okt. 23. 17:52
igen
2011. okt. 23. 17:51
nekem is nagyon ijesztő volt, mikor szoptattam, és kihullott a hajam, de 1 éves volt a lányom mikor abbahagytam a szoptatást, és visszadúsult a hajam. Azt hitték fufrut vágattam, annyi új kis hajam nőtt. Szoptatás alatt azért szedtem még terhesvitamint.
2011. júl. 16. 22:26
Kis türelmet,alább fog hagyni,nekem csomókba hullott ki,nagyon meg voltam ijedve.Azóta szépen helyre állt.
28. joco91
2010. szept. 16. 18:21

Sziasztok!


Az Elevitet, Revalidot férfiak is szedhetik?

2009. júl. 9. 21:06
Szedem az Elevitet.Voltam bőrgyógyásznál,kért egy vérképet.Azt mondta nincs semmi gond,jó a vérképem.Hajszesz és hajsampon együttes használatát javasolta.Azt mondta,hogy amíg szoptatok hullani fog:(
26. reguska1 (válaszként erre: 21. - Angel304)
2009. júl. 9. 14:52

Egyébként Nekem is hullott a hajam a szoptatás alatt, de mikor abbahagytam el is múlt és kezdtek visszanőni a hajszálaim :) Bébihajak nőttek a fodrászom csodálkozott is milyen apró kis hajszálaim vannak.... :)

Az elevit nagyon jó!!!!!

2009. júl. 9. 14:51
elevit
2009. júl. 9. 14:47
aloe veras(auchmanos) sampon és csöpögtessél bele grpfruti olajat ,és persze vitamnos balzsam ,)
2009. máj. 30. 16:11
Elevit.Ugyanazok a viataminok vannak benne mint a biovanne-ban is,csal még lényegesen több az összetevője.Azt szoptatás alatt is lehet,sőt! Kell szedni.
2009. máj. 30. 13:16

terhesvitamint kérj, szerintem az a hajhullásra is jó, sógornőm is szedte.amúgy a dokik meg a patikusok nagyon óvatosak, ha kismamáról van szó.

én is az voltam, pl. szoptatás alatt fejfájásra inkább nem vettem be pirulát...

2009. máj. 30. 12:55
Elmentem tegnap a gyógyszertárba,hogy kérjek vmit hajhullásra.Azt mondta a patikus,hogy ő nem adhat,mert szoptatok,és átmegy a tejbe.Menjek el a nőgyógyászomhoz,vagy kérdezzem meg a gyerekorvost,hogy mit ajánl.
20. 5e48d37001 (válaszként erre: 19. - Angel304)
2009. máj. 29. 14:51
És egyél sok mmandulát és zselatinos ételeket.Most legutóbb ezt javasolta a bőrgyógyászom akihez január óta járok a hajammal.Ezeket lehet enni szoptatós anyukáknak is:)
2009. máj. 29. 14:47
Köszönöm a segítségeteket,elkezdtem vasat meg vitaminokat szedni,remélem használni fog..Revalidot szedtem még terhességem előtt,meg Biovanne-t azok használtak,de most hogy szoptatok nem szedhetem:(
18. 5e48d37001 (válaszként erre: 17. - Ében11)
2009. máj. 29. 14:46
Nálam is elég kritikus volt ill.még az is.Az egész hajállomány megritkult.Az az érdekes,hogy nálam a szoptatás után kezdődött,előtte és terhesség alatt gyönyörű volt.
17. ében11 (válaszként erre: 16. - 5e48d37001)
2009. máj. 29. 14:42

oldalt nekem is teljesen kihullott, csak akkor hitte

el anyukám és a párom mikor kezdett kinőni és a hosszú hajamba kis csomókba meredeztek ki az új pár centis tövek.

2009. máj. 29. 14:35

Forcapil kapszula vagy biovanne,emellé lehet kovaföld kapszulát szedni és cinket.

Én is majdnem megkopaszodtam,már a fejbőrömbe is be lehetett látni.Ilyesztő volt, 1 év kellet mire most már azt mondom,talán nem leszek kopasz.

15. ében11 (válaszként erre: 12. - Me1inda)
2009. máj. 29. 14:28
nekem 6 hó után jött meg a mensim, de csak fokozta a hullást-kívülrőé nem sokat lehet tenni, mert hormonális, vitamint szedj, nem csak a hajnak lesz jó.
14. Gligi
2009. máj. 29. 14:24
Patikában kapható, vegyszermentes csalán és bambuszolaj keverékéből készült OLTRE márkanév alatt futó termékcsaládot ajánlom!
2009. máj. 28. 21:46

Revalid sampon es balzsamrol irtam! nem a tabelttarol :) igy azok kulsoleg hatnak ugyh nincs se emelyges se egyeb :)

amugy en a gyogyszert sampont es balzsamot hasznaltam es nekem bevalt :)

ha meg nem tetszik az otelt, akkor sima csillant/csalan sampon, de termeszetes sampon legyen! vagy csillant tea es azzal obliteni a hajat :)

2009. máj. 28. 20:54
Szia! Ez természetes folyamat és rendszerint magától helyreáll, de ha nagyon aggaszt, szedj vmilyen készítményt és vitaminokat. Én is kétségbe voltam esve, most 5 hós a kislányom, még szopizik. A hajam kb egy hónapja kezdte összeszedni magát, azóta kevésbé hullik. Egyeseke szerint akkor tér magához ha megjön a mensid, az annak is a jele h a hormonháztartásod kezd visszaállni a szülés előtti állapotba :D
11. Ritkó (válaszként erre: 10. - Ében11)
2009. máj. 28. 19:59
Ez igaz, azt biztos lehet szedni :)
10. ében11 (válaszként erre: 9. - Ritkó)
2009. máj. 28. 19:55
ezért írtam a terhesvitamint, azt tuti szedheti!
2009. máj. 28. 19:35

Nekem is hullott a hajam, de aztán amikor a fiam 6 hónapos lett, megállt. Egy kis vasat szedtem én is, de nem sokáig, pár hétig.

A Revalidot én is szedtem régebben, de allergiás lettem rá.

De mielőtt szednéd, kérdezd meg az orvosodat, mert ugye a várandós és szoptatós anyukának ilyenkor nem mindent szabad ám szedni.

2009. máj. 28. 19:14

Szia!

Iszonyat amennyi hajam kihullt,talán most maradt abba,Revalidot szedtem de mindig émelyegtem tőle,tehát abbahagytam.Nekem a patikus ismerősöm a vasat ajánlotta meg a vitaminokat,de nem használt semmit,talán így 6 hónap felé elmúlt!

7. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 6. - Ti-mici)
2009. máj. 28. 19:06
Revalidot Nekem nem ajánlották a patikában, helyette adtak sörélesztőt, nem is volt drága és a hajhullásom is megállt, sőt olyan hajkoronám lett, hogy öröm volt rá nézni! De nem csak volt, most is szép!
2009. máj. 28. 19:02

Szia

Hat ha tobii anyuka azt mondja termeszetes akkor biztos ugy van, en meg nem tudom :)

de a vitamin az biztos segit, es ajanlom a revalid termekeket...sampon, balzsam... nekem bevaltak :) es gondolom nem hat ki se rad, marmint a tejre es a babara sem :)

2009. máj. 28. 18:57
Ez temészetes folyamat. A hormon változások miatt sok ki hullik. A vas és a vitaminok valamennyire segítenek. Ha két hónap múlva is fenn áll ez a probléma, akkor fordulj orvoshoz.
2009. máj. 28. 18:50
sok vitamin!!!! de főleg vas! nekem is hullott,de amikor elkezdtem szedni a vasat ill. a többi vitamint akkor kicsit megállt,de lehet hogy a hajvágás is segitett benne vmennyit!!!
2009. máj. 28. 18:50

terhesvitamint szedj,velem is ez volt.Úgy éreztem a gyerek szó szerint kifacsar.én vasat is szedtem mert szédültem is, közben a homlokomnál csomókba jött a hajam és felkopaszodtam, de egy év múlva helyreállt.

Amúgy azért is hullik, mert a terhesség alatt kevesebb hullott és most az is kihullik aminek akkor kellett volna, meg a hormonok is dolgoznak.egy idő után rendeződni fog!

2009. máj. 28. 18:48
Szedj vasat! Valamennyit használt nekem is...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook