Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás és méregtelenítés fórum

Szoptatás és méregtelenítés (beszélgetős fórum)


13. Grepike (válaszként erre: 12. - Ében11)
2009. júl. 22. 12:29

Én már beleférek a régi ruháimba, már a kórházból hazajövet is fel tudtam őket venni. Ezzel nincs baj.

Ez volt a második terhességem két év alatt. Az elsőt 78kgval kezdtem, lett belőle 86kg. A másodikat 91kgval kezdtem, és lett belőle 104kg.

Szóval én sem híztam olyan túl sokat egy-egy terhesség alatt, csak hogy nem volt idő visszafogyni, így sokalltam be - de nagyon.

Jelenleg 87kg vagyok és ebből akarnék még 60-70 közé faragni.

Én is csak vizet iszok (bubikmentes ásványvíz, vagy csapvíz) és nem sok édességet eszek. Ha eszek, akkor is csak napi 1 túrórudi, vagy kinder tejszelet, vagy joghurt.

Tornászom is, lehetőségeim szerint minden nap egy kicsit. De most nagyon megállt. Ezért elbizonytalanodtam, ezért keresek valami olyat, ami újra elindít a lejtőn.

De mint mindeki tanácsolja, ne méregtelenítsek, mert árthat a lányomnak.

Így pedig nem hiszem, hogy tovább bírom csinálni.

12. ében11 (válaszként erre: 4. - Grepike)
2009. júl. 21. 09:48

6 hét alatt még én se fértem bele a régi nadrágomban,csak a melegítő jött rám-pedig én nem sokat híztam a terhesség után.

várj még a fogyival sok folyadék-nem cukros üdítő, nasikat is felejtsd el sok gyümölcs zöldség és húsi-ez az étrend amúgy is jó lesz majd ha a baba is veled eszik.én így kezdtem el fogyni, egyrészt a szoptatás elkezd fogyasztani,másrészt nem eszünk édességet-nálunk nincs csoki, üdítő nasi.így most kevesebb vagyok mint a teherbe esés előtt-de 3 év alatt fogytam vékonyra.a tejbe meg tényleg minden belemegy amit te is megeszel megiszol.

2009. júl. 20. 14:11
És ne aggódj vannak ilyen stagnáló időszakok,aztán egyik napról a másikra megint lemegy pár kg.
2009. júl. 20. 14:10

Nekem is huszon kilótól kellett megszabadulnom szülés után.Most 7 hónapos a fiam, és szerintem ha van is rajtam plusz,az csak 1-2 kg lehet és csak szoptatok.Tornázni még nem volt energiám,de már eljutottam odáig hogy elgondolkozzak rajta hogy kéne.:))

Tehát ne aggódj le fog menni a szoptatással is az a plusz kg,hát még ha oda figyelsz hogy egézségesen táplálkozz és egy kicsit tornázol.

9. c62e5b7d24 (válaszként erre: 7. - Grepike)
2009. júl. 20. 14:01
Látod:) Beindul az szerintem, úgyis meleg van, kevesebbet eszünk. A kicsinek is egyre több tej kell, az is emészti a kalóriát. Kitartást, és legfőképp:türelmet kívánok, bár én is folyton jajgattam, de a párom azt mondta, hogy legyek türelmesebb. Most ezerrel fogyizok:)
2009. júl. 20. 13:36
Szerintem várj még a méregtelenítéssel, mert a felszabaduló méreganyagok kiválasztodnak az anyatejben és árthatnak a babának. Én a kisfiam 6 hetes kora óta mozgok, tornázok és sikerült visszakapni így a régi súlyomat.
7. Grepike (válaszként erre: 6. - C62e5b7d24)
2009. júl. 20. 13:36
Már 17kg fogytam szülés óta! De most megállt.
6. c62e5b7d24 (válaszként erre: 4. - Grepike)
2009. júl. 20. 13:35
jajj, akkor még ráérsz. Lehet, hogy a szoptatással is lemegy valamennyi. (nekem nem ment semmi, sajna) Pár hét és nekikezdhetsz valami tornának is:)
2009. júl. 20. 13:35
A szoptatás alatt nem szabad ilyen típusú készítményeket szedni. Csak azt az elcsépeltnek tűnő dolgot lehet ilyenkor mondani, hogy semmi édesség, meggondolni, hogy mit eszel, és mozogni érdemes. Még a hosszú babakocsis séta is mozgásnak számít, bár nem tűnik úgy. Remélem sikerül lefogynod. A kis eredmény is sokat számít. Biztos, hogy szépen lassan elindulnak lefelé a felesleges kilók!
4. Grepike (válaszként erre: 2. - Tappancsmama)
2009. júl. 20. 13:33

Még nagyon pici tökmag Maja, 6 hetes.

27 kg-t szeretnék fogyni.

2009. júl. 20. 13:31
Nem szabad. Minden méreganyag kiválasztódik és a tejbe kerül. Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, kevesebb szénhidrátot. Én is akkor álltam neki a méregtelenítésnek, amikor a lányom abbahagyta a szopit.
2009. júl. 20. 13:30

Szerintem várj ezzel a kapszulával mert a méreganyagokat amit kiválaszt a szervezeted szoptatással átjuttatod a babádba.


Mennyi idős a gyereked és hány kg plusz van rajtad?

2009. júl. 20. 13:28

Sziasztok!

Még szoptatok, de szeretnék lefogyni. Barátnőm ajánlott egy nagyon jó kapszulát, amivel neki sikerült 20kg leadnia. Csak jókat olvastam én is róla! Viszont méregtelenítő hatása van!

Ki mit gondol? Nem akarom abbahagyni a szoptatást mert ez a legjobb a lányom számára, de nem is akarok tovább tehén lenni (mert ez a legjobb anya számára).

Segítseket?! Bele merjek vágni a kapszula szedésébe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook