Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás egy mellből fórum

Szoptatás egy mellből (beszélgetős fórum)


11. Jerrykoma (válaszként erre: 10. - Pretorika)
2009. nov. 25. 12:33
"Mit csináltok" a másik melletekkel?
2009. nov. 24. 21:05

hali!

Én már 16 hónpja szoptatok egy mellből és minden oké szépen fejlődik szerintem ez nem nagy baj

9. Jerrykoma (válaszként erre: 8. - Azurit)
2009. nov. 24. 14:31

Szia!

Ez érdekes amit mondasz! Viszont megkóstoltam és édesnek érzem azt is!

2009. nov. 24. 01:09

Szia!

Az enyém is csak egy mellből szopik,mert a bal mellem be volt gyulladva és abban sós a tej,de ez állítólag gyulladás nélkül is előfordul!

Én sem gondoltam volna ilyet,de a gyerkőc olyan fintort vágott,majd öklendezett is,hogy végül utánanéztem.

A védőnőnket is kérdezgettem,hogy vajon miért nem kéri csak az egyiket,de nem tudott érdemleges választ adni rá,valahol a "neten"akadtam rá erre az információra.

Meg kell kóstolni milyen ízű a tej(olyan-e mind a másikban...).

2009. nov. 23. 13:08
Köszi mindenkinek a választ, megnyugodtam.
6. tappancsmama (válaszként erre: 4. - Jerrykoma)
2009. nov. 23. 13:01
Akkor nem valószínű,hogy fülgyulladása van,ha amúgy arra az oldalra is fordul amúgy.Akkor biztos csak kényelmesebb Neki a másik oldalról szopizni és azért csinálja ezt.
2009. nov. 23. 12:55
Szia!Az én kisfiam is csak az egyikböl szopizott 2hónapos korátol 3 éves koráig,mert a másikba szinte nem is termelödött tej.Ugy hogy ne aggodj!!Szép napot!
2009. nov. 23. 12:54

Szóval működik a dolog, ezt jó hallani! Köszi!

Fülgyulladás???Na, most jól megijedtem, remélem nem az! Mondjuk ha nem etetni akarom,akkor azért arra is fordul, ez bíztató.

3. tappancsmama (válaszként erre: 1. - Jerrykoma)
2009. nov. 23. 12:51
Lehet a babádnak fülgyulladása is és lehet hogy azért nem fordul arra az oldalra mert fáj a füle.Érdemes lenne megnézetni orvossal a babádat.
2. e7d58500d8 (válaszként erre: 1. - Jerrykoma)
2009. nov. 23. 12:48

Szia!

Persze hogy lehet!

Én 4 hónapos korától csak az egyik mellemből etettem a kisfiam, mert a másik nagyon érzékeny volt.

És 3 éves koráig szoptattam így.

2009. nov. 23. 12:45

Sziasztok!


5 hónapos babám egy ideje csak az egyik mellemet fogadja el szopizáshoz, szinte nem is tudom arra fordítani!

Meddig lehet egy mellből szoptatni vajon?????????

Tanácsok a fejésen és hónaljtartáson kívül? Volt valakivel hasonló eset?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook