Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szoptatás alatt lehet futni? fórum

Szoptatás alatt lehet futni? (tudásbázis kérdés)

2008. dec. 6. 09:30
nem ajánlott
2008. aug. 4. 09:33

Nem..hülyén néznél ki a melleden a gyerekkkel!!!

Bocsi, ma egy kicsit vicces hangulatban vagyok)))

2008. aug. 4. 08:24
Attól is függ, hogy mennyi ideje szültél és hogy előtte sportoltál-e valamit. Mert ha igen, akkor talán nem terheli meg a szervezetedet annyira, hogy izomlázad legyen, vagy csökkenjen a tej. Amikor tartottam aerobikot, jártak hozzám szoptatós anyukák is, de nekik mindig külön mondtam, hogy bizonyos ugrálgatós gyakorlatok helyett mit csináljanak.
2008. aug. 4. 06:40
De vigyázz a melledre. nehogy lógóssá váljon.
2008. aug. 3. 21:01

Szia!

Én futottam amikor szopizott a kisfiam! Ugyanúgy volt tejem és a babám is elfogadta, nem volt semmi gond vele. Próbáld meg és meglátod, hogy van-e változás. Sok sikert!

6. fe6fe7671f (válaszként erre: 4. - Kiscsirke)
2008. aug. 3. 20:46

Bocsi, nem lehetett kihagyni. :D


(a válasz: nem tudom, sok mindentől függ, attól, hogy mennyi idős a gyerek, te milyen egészségi állapotban vagy...a szabadban végzett erőteljes séta nem teszi meg? Talán az nem lenne olyan káros.)

2008. aug. 3. 20:45
Nem ajánlott, mert csökkenhet a tejmennyiség a rázkódásoktól. Az izomláz is csökkenti a tejet és nem jó íze lesz tőle. Csak laza táncika, lépkedések, lightos sasszék ajánlottak.
2008. aug. 3. 20:43
Természetesen nem pont arra az időre értettem, mikor épp szoptatok :)
2008. aug. 3. 20:42
Gyerekkel,vagy gyerek nélkül,mert futni is,meg szoptatni kicsit nehéz lehet,habár én még nem szoptattam sosem.
2008. aug. 3. 20:41
Hát ha odakötözöd magadhoz a gyereket, talán. :)
2008. aug. 3. 20:41
Szoptatás alatt lehet futni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook