Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptassunk -de hol? fórum

Szoptassunk -de hol? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szoptassunk -de hol?

1 2 3 4
2006. máj. 30. 18:08

Kleo,

nagyon örülök, hogy ezt írod. Általában az ember, míg nem szült, másfajta elképzelésekkel vág neki. Aztán rájön, hogy ha egyszer a babának ennie kell, akkor nincs mese, kell keresni egy helyet, ahol meg lehet etetni.

Az autó nagyon jó erre a célra, én is sokszor szoptattam ott. És állítom, egyáltalán nem tűnt fel senkinek, hiszen a baba már eleve eltakarja a mell nagyrészét, aztán meg ott a póló, egy textilpelus, egy könnyű takaró, vagy a hordozókendő :)


Egyébként nekem soha senki nem ,,szólt be" emiatt.

2006. máj. 30. 17:43
Jamina, nagyon jo tema, kivancsi vagyok masoknak milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban. Szules elott en is elkepzelhetetlennek tartottam hogy idegenek elott szoptassak, de szules utan egyaltalan nem zavart. Ritkan fordult elo hogy kozteren kellett szoptatnom. En az autoban szoptattam legtobbszor ha utra keltunk, de volt ra pelda parkban, vadasparkban, botanikus kertben, stb. En is arra biztatok mindenkit, hogy a babaval torodjon, ne a kivancsi vagy roszallo tomeggel.
2006. máj. 30. 17:32
A szoptatásban többek között az a nagyszerű, hogy mindig kéznél van, nem igényel előkészületeket és bárhol megtehetjük. De tényleg bárhol? Vajon mindenkinek magától értetődő dolog, hogy egy éhes csecsemőt meg KELL etetni?

Ugrás a teljes írásra: Szoptassunk -de hol?
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook