Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szőnyegszövés otthon magunknak fórum

Szőnyegszövés otthon magunknak (beszélgetős fórum)


6. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Raczne-gabriella)
2011. febr. 1. 21:33
Évekig voltam a Bajai Háziipari Szövetkezet szőnyegszövője. Csináltam torontáli jellegűt és szilvert egyaránt.
5. raczne-gabriella (válaszként erre: 4. - Misz)
2009. nov. 2. 22:30
oké, előre is köszönöm :-)
4. misz
2009. nov. 1. 22:17

Az iskolában, ahol tanítok a gyerekeknek van szövő szakkör, és mini szövőkereteken dolgoznak. Esetleg azt megkérdezhetem, hogy hol veszik. Meg a kolleganőtől, hogy van-e 80cm-es keret.

Nem minden nap van a suliban, ha tudtam beszélni vele jelentkezem. :)

2009. nov. 1. 21:37

tulajdonképpen engem az érdekel, hogy hogyan csinálják azok, akik nem úgynevezett gyári szövőszéken csinálják, hanem ilyen kereten, vagy micsodán.Régen nagymamaám kerettel csinált egész hosszú és kb 80 centi széles szőnyegeket de már nem emlékszem hogyan és sajnos ő már nem tudja elmondani nekem. a múltkor találtam egy ilyen szőnyeget a holmijai között és elkapott egy különleges hangulat, hogy milyen jó lenne egy ilyen szőnyeg a folyosónkra

ezért kérdeztem

2. misz (válaszként erre: 1. - Raczne-gabriella)
2009. okt. 31. 19:08

A barátnőm kezdett most bele az otthoni szőnyeggyártásba. Vácon volt oktatáson, onnét hozták a szövőszéket. Ilyen bedolgozós dolog.

Mire lennél kÍváncsi?

2009. okt. 30. 18:53

Hello

Az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki aki magának otthon szokott szőnyegeket készíteni.? Ezekre a futó, úgynevezett rongyszőnyegekre gondolok.Hogyan csináljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook