Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szőnyben szülő anyukák fórum

Szőnyben szülő anyukák (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 15. 09:08

Szia! Bocs,hogy csak most írok:/

Az ügyeletesnél szültem,hát a nevét nem tudom leírni Huan riviéra fonetikusan. Kész voltam tőle...Vadász szerintem rendes.Kisfiú lesz ,kislány a babád?

2008. márc. 9. 18:43

Szia

30 hetes vagyok, a Vadász dokihoz járok.. kicsit sokáig gondolkoztam, hogy válasszak -e mást, aki vállal szülést, de mostmár késő.. Miért bántad meg, hogy nem fogadtál dokit? Az ügyeletesnél szültél? Ki volt az?

5. 3a903e18a5 (válaszként erre: 4. - Zara1)
2008. febr. 21. 17:52

SZia! Neke, nem volt fogadott dokim,amit már kicsit bánok,de egyébként az Ördögh lett volna.

Szerintem is jó ez a kórház,mert kicsi és jut elég idő mindenkire,persze,azért így sem viszik túlzásba,de a csecsemősök és az osztályos nővérek is végtelenül kedvesek,türelmesek.

Mennyi idős terhes vagy? Ki a dokid?

2008. febr. 21. 11:44

Szia

én is úgy tervezem, hogy itt fogok szülni.. bár dilemmában voltam, mert az orvosom (aki egyébként a Szőnyi Kórházban dolgoik) nem vállal szülést.. szóval ilyen szempontból mindegy, hogy Tatabánya vagy Komárom, de erről a kórházról nagyon sok jót hallottam.. Neked ki az orvosod?

2008. febr. 21. 09:32
Senki?
2008. febr. 21. 09:32
??
2008. febr. 19. 18:06

Sziasztok! A fórum címe mindent elárul...:)

Van valaki aki itt,szült vagy szülni fog?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook