Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szomszédbaj fórum

Szomszédbaj (beszélgetős fórum)


22. ancsika0415 (válaszként erre: 21. - Bcicus)
2010. dec. 8. 18:46
sosem voltunk hangosak pont ezért akadtunk ki ennyire.
21. Bcicus (válaszként erre: 1. - Ancsika0415)
2010. dec. 7. 20:52
Ne legyetek hangosak, akkor nem hallják.
2010. dec. 7. 13:31
Sajnos nekem a tapasztalatom, hogy ezekkel nem lehet mit kezdeni. :(
19. ancsika0415 (válaszként erre: 18. - A25b44f6a3)
2010. dec. 7. 12:47

Az ebben a megoldás, hogy megijedtek,ergo hagynak élni.a rendőr is elmondta nekik, hogy ugyan hadd éljük már a mindennapi életünket.a hivatalban meg csak kiröhögik őket.

nekünk már az egy óriási eredmény ha nem dübögnek és ha nem káromkodnak, mint egy kocsis.

18. a25b44f6a3 (válaszként erre: 17. - Ancsika0415)
2010. dec. 7. 11:51
Nem értem mi ebben a megoldás? Nekem úgy tűnik, hogy csak fokozódott a dolog.
2010. dec. 7. 11:29

Nos lehet, hogy megoldódott a probléma.Ugyanis hajnal fél kettőkor odáig fajultak a dolgok, hogy kihívtuk a rendőrséget.Borzasztó amit leműveltek.

És mindenki kapaszkodjon meg!Azt mondták a rendőröknek, hogy a klaviatúra zörgése zavarja őket.nem tudtam, hogy sírjak- e vagy nevessek...

Aztán ma elmennek az önkormányzathoz, hogy kirakassanak minket innen.A rendőr meg megsúgta (mint civil :D )hogy úgysem tudnak mit csinálni a hivatalban.Így várjuk a fejleményeket.Ma mindenesetre még nem dörömböltek :)Bár lehet csak azért mert még a hivatalban ülnek :)

16. a25b44f6a3 (válaszként erre: 1. - Ancsika0415)
2010. dec. 7. 11:07

Biztosan Te is tudsz olyat csinálni ami őt zavarná.


Keresd meg a gyenge pontját és ha megvan....megegyezel vele, ha ő azt nem csinálja te sem ezt.....sajnos az ilyeneket csak a saját módszerükkel lehet leszerelni.

15. d'moni (válaszként erre: 11. - Golfáramlat)
2010. dec. 6. 22:46
Én szigetelő csíkot tettem az ajtóra és azóta nincs ilyen probléma, bárki bármikor nyitogathatja az ablakot, legalább friss levegő van a lépcsőházban...
14. d'moni
2010. dec. 6. 22:45

Az a baj, hogy az öregek, nem fognak megváltozni, sőt, személyes sértésnek fogják venni, bármit is szeretnél nekik mondani.

Egyik ismerősöm felett az öregek pl. egy nap kétszer is húzogatják a bútorokat,mintha földrengés lenne és ordíttatják a tévét.

13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Ancsika0415)
2010. dec. 6. 22:44

Nem tudsz az ilyennel mit kezdeni. A rosszindulat nagyobb úr az ilyeneknél, mint az értelem....

Mondjuk én lehet visszadübögnék, amikor átdübög, aztán egyszer csak megunná! Pláne, ha azt veszi észre, h értelmetlen amit csinál.....

2010. dec. 6. 22:42
Hát, a szomszédaimmal nekem is van bajom... Nekem egyetemisták a szomszédaim. A Műegyetem közelsége miatt sok egyetemista lakik albiban a házban, és annak mocsok rossz a hangszigetelése. Azok meg állandóan buliznak, vagy ha nem is buliznak, akkor minimum teljes hangerőn bömböl a zene. Tök mindegy, h este van, vagy nappal.... Képesek oylan hangerővel hallgatni a zenét, h másik emeletről is tisztán hallok mindent. Volt, h házibulit tartottak, és még a lépcsőházban is ment a buli, mert oda jártak bagózni. Többször dübögtem én is a közvetlen szomszédba, mert hétközben tartottak iszogatós, füvezős partikat. Végül tavasszal már nem bírtam tovább, és miután hajnali 1-kor arra ébredtem, h hangoskodnak, bömböl a Green Day a szomszédban, de oylan szinten, h a dübögést sem hallották meg, rájuk vertem az ajtót, és elmagyaráztam, h én reggel dolgozni megyek, és nem szeretnék mégegyszer erre felébredni, illetve, létezik 1 Morison's nevű hely, ami ilyenkor is nyitva van, uhogy nyugodtan bulizhatnak, csak házon kívül. Mondanom se kell, h 3x kellett szó szerint verni az ajtót, mire kinyitotta az okostojás, csak annyi esze nem volt szegényemnek, h minden kihallatszott ajtón kívülre. Első dübögés után lecsapta a zenét, második után egy lány szólt a lakónak, h nyissa már ki, harmadik után kocka alakban kidőlt az ajtónyitásra a fűszag is.... Amekkora adagot elszívhattak (a kiboruló szag alapján), nem csodálom, h a falon átdübögésre nem reagáltak.... Minden esetre ezek után legalább már a közvetlen szomszédban kulturáltan szórakoztak a fiatalok.
2010. dec. 6. 21:57

Én panelban lakom. Az alattunk lakó asszonynak sokáig szokása volt, hogy fél napokra kinyitogatja a lépcsőházablakot. Nem számított nála, hogy +30 fok, vagy -20 fok van.

Mivel pont szemben lakunk a lépcsőházablakkal, az ajtó alatt csakúgy jött be a hideg télen.

Na mármost, egyszer elkaptam Őnagyságát a lépcsőházban és azt mondtam neki: "Nem tudom ki nyitogatja ránk állandóan az ablakot ilyen hidegben, de ha elkapom a kezét is eltöröm."


Azóta nincs ablaknyitogatás. Pont a célszemélynek mondtam.

Jelzem, hogy a többi lakó is szólt már neki többször, de azokkal nem foglalkozott.


Te esetedben én átmennék hozzájuk és négyszemközt diszkréten megmondanám nekik, hogy mégegyszer nem szeretném megérni, hogy a falon átkopognak.


Azért felháborítónak tartom, hogy saját lakásában az ember ne nézhessen tv-t, illetve ne élhesse az életét. (Persze nem az állandó hangoskodásra gondolok.)

10. ancsika0415 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2010. dec. 6. 21:55
veri a falat állandóan :S
9. ancsika0415 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2010. dec. 6. 21:55
veri a falát állandóan :S
8. ancsika0415 (válaszként erre: 7. - 70a3fedaea)
2010. dec. 6. 21:52

Igazából ezt tesszük,vagyis próbáljuk.

tényleg nehéz.szörnyű, hogy saját lakásban nincs nyugta az embernek

2010. dec. 6. 21:47
tűrni kell de nem megadni magatokat, próbáljatok tudomást sem venni róluk (tudom h nem egyszerű, de nem tudtok mást tenni).
2010. dec. 6. 21:43
Hát az ilyenek már sosem változnak meg sajnos...vagy megszoksz vagy megszöksz...Valószínüleg tipikusan olyan fajta emberek akikkel lehet beszélni órák hosszát eredmény nélkül.
2010. dec. 6. 21:41

Idősek.Napközben csak káromkodik este ezt megspékeli a dübögéssel.

Nem tudtuk velük megbeszélni.Engem lek..váztak, amúgy minden mást is szoktunk kapni.szüleinket is gyakran emlegetik nem túl előkelő szavak kíséretében

2010. dec. 6. 21:41
mi az, hogy dübög a falon?
2010. dec. 6. 21:37
Menjetek át és kérdezzétek meg mi a baja?
2010. dec. 6. 21:34

Idős vagy fiatal?

Általába mikor dübög? Végig napközbe is vagy csak este?

2010. dec. 6. 21:33

Mit csináljak ha a szomszéd nem hagy élni?

Ha beszélgetünk dübög a falon,ha zenét hallgatunk dübög a falon, ha tv-t nézünk dübög a falon.Saját lakás és nem lehet benne élni.Megkeserítik a mindennapjainkat.

Mit tehetnénk?Van valami tippetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook