Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szomszéd srácok elvágták a upc-s kábelünket!! Mit tegyünk? fórum

Szomszéd srácok elvágták a upc-s kábelünket!! Mit tegyünk? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 31. 19:38

Én is jártam így, a szomszédban lakó pedagógus úgy gondolta, hogy neki pont olyan tv-internet elosztóra van szüksége, mint nekem van és simán levágta. A UPC megcsinálta, és ők mondták, én ne kezdjek ki vele, ha még egyszer valami kárt okoz, mivel a cégnek teszi, be fogják perelni. Ezen kívül

hagytak egy cédulát a postaládájában, amiben gondolom nem dicséretet kapott.

16. e6e5405fd3 (válaszként erre: 14. - Potyek)
2011. máj. 31. 16:49
aha annyira primitívek...azt mondták, hogy ez egy ilyen hirtelen jött közös agyszülemény volt:)...gondolom egy 5centis joint után megálmodták, hogy így megtudják nézni a szombati bl-t vagy nem tudom:D....kva gáz!
2011. máj. 31. 16:48
néztem az ups-s oldalát..hogy hátha van vmi jogi szankció az ilyen jellegű problémák elkerülése végett...de sem a jogi közlemények, sem a felhasználási feltételek/szerződések között nem találtam...:S
14. potyek
2011. máj. 31. 16:48
Csak azt nem értem, hogy úgy gondolták a fiúk, hogy nem veszitek észre, vagy senki nem jön rá, hogy ők voltak????
2011. máj. 31. 16:46

A szerelő csávó azt mondta, hogy igazából nagyon nem tud mit csinálni, intézzük el mi magunk között..beszéljük meg velük, hogy többé ilyen ne forduljon elő...

Gondoltuk, ok..ússzák meg...kapnak még egy esélyt...

Csak aztán amikor 1órára rá, deirekt üldögéltünk kint az ajtójuk elött, hátha hallunk valami motoszkálást, mert tudtuk, hogy otthon vannak, csak direkt nem nyitottak ajtót amikor ott volt a szerelő, szóval meghallottuk, hogy beszélgetnek bent,és mind a 3-an elkezdtünk dörömbölni az ajtón:D

hogy azonnal nyissák ki, mert mondanivalónk van:D

Kinyitotta a hótlaza hippi raszta fűvesgyerek kb. remegett...aztán miután elmondtuk, hogy mi van..és miért csinálták, és hogy megkérjük őket szépen, hogy ne csinálják

elküldött minket a francba, mert Ők nem akartak rosszat...csak nincs tv-jük és gondolták így lesz...szóval tök bunkó volt és ránk vágta az ajtót..

és akkor döntöttünk úgy, hogy jó akkor ÁLLJON MEG A MENET!

2011. máj. 31. 16:41

...nem mondok semmit...érted..mi fizetünk..tisztességesen...és akkor 5napig nincs net...vizsgaidőszakban:((((...idióták...

és zajonganak isznak, cigiznek a lépcsőházban, undorító módon viselkednek...holott velünk egy idősek!

Eddig türtünk, nem szóltunk semmiért, "jófejek" leszünk gondoltuk...de ez már sokk...

11. zebracsikó (válaszként erre: 8. - E6e5405fd3)
2011. máj. 31. 16:40
ezt miért nem kérdeztétek meg a szerelőtől??
10. emagdi (válaszként erre: 8. - E6e5405fd3)
2011. máj. 31. 16:40

upc nem fog intézkedni, hiszen nekik te fizeted a havidíjat, ha el van vágva a kábeled, ha nincs.

te szívsz, tehát neked kell hajtani a dolgot sajna:(((

drukkolok, remélem sikerül ezt valahogy rendezni!!

9. emagdi (válaszként erre: 6. - E6e5405fd3)
2011. máj. 31. 16:39
durva :(((
2011. máj. 31. 16:38

Szándékosan vágták el...de azt hitték, hogy nem fog kiderülni...

De nem a ups-seknek kéne őket feljelenteni??? Mert végülis őket károsították meg???

Vagy ezt nekünk kell intézni???!!

Már nagyon elegünk van belőlük!!!

2011. máj. 31. 16:38

első körben a szolgáltatót kérdezd meg hogy ilyenkor mi van.

ha csak pénzért javítják meg, akkor rendőrség, feljelentés. (csak tudd bizonyítani, hogy a szomszédok voltak)

2011. máj. 31. 16:37

Sziasztok!

Albérletben lakunk, 3-an lányok,és 5napja nincs net se tv a lakásban. Mivel vizsgaidőszak van és én ilyen éjszakai bagoly módjára hajnali 3-4ig fent vagyok, pár nappal ezelőtt, hallottam, hogy a szomszéd fiúk vmi ügyködnek a lépcsőházban, abban a szekrényben ahol az órák, és a kábelek futnak...

Pont olyan 5-6 nappal ezelőtt volt...de eleinte nem is gondoltam, hogy ez a két dolog összefüggésbe hozható.

Ráadásul a csajokkal ki mentünk megnézni a szekrényben lévő dolgokat..de mivel nem is tudtuk, hogy mit kéne látnunk, vagy milyen változást kéne lássunk, annyiban maradt a történet.

Ma végre kijött a ups szerelő,és mondta, hogy a szomszédok elvágták a kábelünket...ajtót nem nyitottak, és arra a kábelre valamilyen saját házilak eszkabált kábelt rákötöztek...szóval LOPTÁK a tv-t (a netet azt mondta a szerelő csávó tuti nem tudták használni).

A kábel darabjaikat bedobálta a szerelő a postafiók nyilásán a lakásukba...de már marhára elegünk van belőlük...mert nem ez az első eset, hogy "keresztbe tesznek" nekünk!

2011. máj. 31. 16:36
Rendőrség, és szolgáltató....mást nem tehetsz..
4. kisj
2011. máj. 31. 16:34
hívd a szolgáltatót
2011. máj. 31. 16:34

veletlenul vagy szandekosan?

utobbi garazdasag > rendorsegre tartozik

2011. máj. 31. 16:34

szóljatok a upc-nek!

szereljék meg

2011. máj. 31. 16:32
Szomszéd srácok elvágták a upc-s kábelünket!!!Segítség?!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook