Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorú vagyok, lelkembe gázolt, mit tehetnék? fórum

Szomorú vagyok, lelkembe gázolt, mit tehetnék? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. febr. 2. 14:28
Az én páromnak is van csak annyi a különbség,hogy én kezdettől tudok róla!Ő elmondta,hogy szeretne egyet csinálni amin tudna lányokkal beszélgetni de nem akar mást ezért a privátot nem akarja megadni!Én belementem!A tiéd eltitkolta tehát nem lehetsz biztos abban amit mond.
33. gyöngyszemü (válaszként erre: 30. - Raistlin Majere)
2009. jan. 8. 23:43
Miért mi van az én koromban??? Lehet hogy mert én tapasztaltabb vagyok? Tanácsot még lehet adni!? Vagy tapasztalja meg a salyát bőrén hogy épp átvágják, ha ezt most ráhagyja a srácra, mi lesz késöbb? Persze nem kötelező megfogadni a tanácsot! Azmeg más hogy a boltba vagy a munkatársaival ne álljon szóba, mert az természetes, és nem arrol szól mint amikor valószinűleg rohan haza a srác, és titokban készakarva keresse más csajokkal való "beszélgetést"...... Vakságot senki nem fogad az természetes, de más "társaságát" ne keresse!
32. Czunyus (válaszként erre: 30. - Raistlin Majere)
2009. jan. 8. 21:42
Szép is lenne, minden férfi kapna szemkötöt mikor kilép az utcára, aztán meg lázadozhatnának, mint a mohamedán nők.XD
31. Czunyus (válaszként erre: 27. - 3a92f8d690)
2009. jan. 8. 21:40
Köszi!
30. Raistlin Majere (válaszként erre: 29. - Gyöngyszemü)
2009. jan. 8. 10:18

Meg is érteném, hogy ezt mondod, ha 18 éves lennél. Ne de a Te korodban ???!!! :D

Akkor pl a boltban ne álljon szóba a pénztárosnővel, vagy a munkatársaival?

2009. jan. 8. 10:16
Ha annyira szeretne nem MSNezne más lányokkal! Már ez is megcsalás, mégha csak agyban is és nem fizikailag de megcsal, mivel másfelé kacsintgat! Még fiatal, engedd el, had élje ki magát! :-((
28. Reenee (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2009. jan. 8. 09:56

Az én véleményem: ha szakítani akarsz, akkor nézz bele a telefonjába, a mailokba...stb.

De ha ezt megteszed már nincs bizalom. Te megtettél valamit, amivel az intim szféráját megsértetted. Ne csodálkozz, ha ez miatt ő szakít veled...

Nem bántásból írom ezt, tapasztalat!

27. 3a92f8d690 (válaszként erre: 17. - Czunyus)
2009. jan. 8. 09:45
Taps:-)))nálunk is ez a téma
2009. jan. 8. 09:43
Én csak azt nem értem, hogy hogy lehet egy ennyire bizonytalan kapcsolatban élni. Már ha a gyanú felmerült akkor mire vársz?
25. Raistlin Majere (válaszként erre: 21. - Ea9c78b99a)
2009. jan. 8. 08:42
Milyen pasik? Akiknek titokban elolvassák a magánbeszélgetéseit? Vagy azok akik verbális kapcsolatot mernek létesíteni más nőkkel is? Valszínű nem véletlen volt szüksége új msn címre sem, biztos a régit is ellenőrizgette a barátnő...
2009. jan. 8. 08:39
Jah és én tuti megbeszélném vele...
23. Humor Helga (válaszként erre: 21. - Ea9c78b99a)
2009. jan. 8. 08:39

megalázni??? és ettől bárki is jobban érzi magát? huhh...ez fura...de hiszen ha az ember vkit szeret azt nem alázza meg, nem?? hiszen ettől eltekintve a lányka szereti a srácot, és lehet h már sosem lesz a kapcs. olyan mint volt de attól még most(ami persze idővel változni fog) szereti...

Vagyis magamból kiindulva...ha engem vki így megbánt...nem süllyedek le az ő szintjére, inkább megbocsájtok neki, az más kérdés h a kapcs.-ot folytatnám-e... És azért bocsájtok meg mert örökös haraggal élni...nekem nem lenne jó, nem a másiknak:)

Üdv, Helga!

2009. jan. 8. 08:33
Igazatok van a féltékenység rossz tanácsadó.Ha a férjem nem szeretne ennyire lehet hogy már nem lennénk együtt.34 évesen 12 év után lettem olyan szinten féltékeny,hogy csak kinoztam magam naprol napra.Aztán beszéltem vele és kiderült,hogy teljesen felesleges volt a (csendes önkinzás).Beszélj vele!Mond el mi bánt!
2009. jan. 8. 08:20
szívasdd meg és rúgdd ki!kérjél töle találkát a másik csaj nevében aztán ha szembesül veled alázdd meg de keményen.az ilyen pasik nem érdemelnek mást.bízni úgysem tudsz benne többet az biztos,egy darabig még nyűglődtök aztán vége.bocs ha nyers vagyok.
20. Raistlin Majere (válaszként erre: 17. - Czunyus)
2009. jan. 8. 07:57
Na látod, ebben pl. maximálisan egyetértünk :-)
19. Raistlin Majere (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2009. jan. 8. 07:57

Ez azért elég gáz, hogy kémkedsz utána. Nálam ez legalább annyira súlyos mint a megcsalás.

Egyszer tudnám meg, hogy a férjem fellép a nevemben bárhová és elolvassa a bizalmas levelezésemet, sms-seket, vagy beszélgetéseket. Egy világ dőlne össze bennem. Ha nem bízol benne, szakíts vele. Hidd el egy férfi számára semmi sem visszataszítóbb, mint egy féltékeny nő.

2009. jan. 8. 07:52
Higgadtan kérdezd meg tőle,hogy rajtad kivül tart-e más lányokkal is kapcsolatot(persze nem úgy).Ha megmondod,hogy mit láttál az számodra is megalázó hisz kémkedsz utána.Annak idején nekem csak fiu barátaim voltak,mert a lányokban mindig csalódnom kellett és nem zavarta a párkapcsolatomat.Nem lehet hogy erről van szó,vagy vannak konkrétumok?
17. Czunyus (válaszként erre: 12. - Brigitta2121)
2009. jan. 8. 07:46

Brigi: Ez butaság, minél féltékenyebb vagy, annál biztosabb, hogy megcsalnak. Kinek van szüksége egy házisárkányra?

A férjemnek, pont az a baja, hogy nem vagyok féltékeny. Nekem is volt zöldszemű korszakom, de mivel rájöttem, hogy bizony Én vagyok a híbás, ha megcsalnak, változtattam magamon.

Szerintem egy kis flört belefér egy kapcsolatba, hiszen még nem vagytok házasok.

Ülj le vele, beszéljétek meg, mit szeretnétek egymástól. Engedd, hogy férfinak érezze magát, így te is nő leszel.

2009. jan. 8. 07:45
Egy másik általad kiírt fórumon már tavaly leírtad, hogy ne akarsz tőle semmi komolyat, és soha nem szülnél neki gyereket, mert annyira mások vagytok. Ráadásul nem támogat abban, ami neked fontos (előrejutás). Akkor egyáltalán minek vagy vele, és miért nem keresel valakit, akivel boldog lehetnél, és akiben megbízol. 22 évesen már nem vagy gyerek :o)
2009. jan. 8. 07:44
Nemszabad naívnak lenni.Már megtanultam,hogy a pasikban nemlehet megbízni. Nem korhoz kötött a bizalom.Sajnos az érett pasikban sem lehet megbízni.Nem 1x megégettem magam,most már ott tartok,hogy sajnos nemtudok megbízni senkiben.
2009. jan. 8. 07:06
Én a páromért tűzbe raktam volna a kezem.De mára már tudom senkiben sem lehet az ember100%biztos.Soha nem hittem volna és ha nem mondja el egy napon akkor nem is tudom meg soha.
2009. jan. 8. 06:27
nem ,csak egyszer fordult elő velem,de akkor a srác magától bevallotta :D a mostanit meg szerencsére nem kell lebuktatni:D
2009. jan. 8. 06:25
Nem tudsz valami jó lebuktatási módot, Én már kipróbáltam szinte mindent...:D
2009. jan. 8. 06:25
:)
2009. jan. 8. 06:24
Ez is egy jó taktika. Én is túl féltékeny vagyok :D
2009. jan. 8. 06:22
Még várok, míg több bizonyítékot kapok, aztán jön az itt a vége fuss el véle...szerintem, ha ez a huncutság benne volt, akkor talán jobb így... Így is túl féltékeny típus vok, s ezután már nem tom mi lesz....
2009. jan. 8. 06:20
ismerős volt velem ilyen helyzet,csak nálam megvolt a megcsalás is :S aztán rá fél évre szakítottunk 2,5 év után, de jobban éreztem magam nélküle. ha a mostani barátom ilyet tenne biztos kiverném a balhét ,és mivel nem vagyok könnyű eset, sajna sokáig hallgatná a nyavajgásom, de szerencsére neki nincs msn-e, sem internete,sem számítógépe. Én a helyedben, elmondanám neki ,hogy mi bánt ,rossz ha csak így magadat emészted.
2009. jan. 8. 06:13
áhhhh, nem hiszem, hogy ilyet tenne, de ez nagyon fájt, s már nem tok úgy tenni, mintha nem történt volna meg....de nagyon szeretem, fogalmam sincs mit tegyek:(
2009. jan. 8. 06:11
és eddig nem volt semmi komolyabb gond vele?? megcsalás stb..
2009. jan. 8. 06:10
20
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook