Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorú karácsony fórum

Szomorú karácsony (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szomorú karácsony

1 2
2013. jan. 27. 16:20
Köszönöm mindenkinek a részvétnyilvánítást.
2013. jan. 26. 19:42
Részvétem.
31. szidra
2013. jan. 15. 13:42
fogadd öszinte részvétem ,nagyon fájdalmas egy szereettünket elveszteni ,az én édesanyám tavaly májusban halt meg váratlanul ,nem volt beteg csak megált a szíve ,nagyon magányosan telt a karácsony az anyukám nélkül ,azt vártam ,hogy mikor lessz vége az ünnepeknek
2013. jan. 11. 16:49

Köszönöm szépen mindnyájatoknak a részvétet, a sok-sok jó kívánságot és a rengeteg jelet.

Nagyn jó esik ez ilyenkor.


Én is úgy gondolom, hogy ahol ő és kisöcsém is van, ott már nincs fájdalom, ott jó helyen vannak. Figyelnek minket és vigyáznak ránk.

A fájdalom pedig amit az ittmaradottak éreznek, idővel enyhülni fog, de most még nagyon rossz.

2013. jan. 11. 10:28

Részvétem.:(Szörnyű dolog ami veled és a családoddal történt...feldolgozhatatlan.Tudom,hiszen az édesanyámat egy húsvéti napon veszítettem el alig 50 évesen.Egy szeretett ember elvesztése nagy fájdalommal jár,amíg velem nem történt meg nem is mertem gondolni sem mennyivel.A fájdalom amit akkor érez az ember,mérhetetlen.szeretnék azonban egy tanácsot adni neked,ha megengeded...ha fáj valami,csak sírj és ne tartsd magadban a fájdalmat,mert később sokkal nagyobb kárt okoznak benned.Tapasztalatból mondom,mert én átéltem ezt a szörnyűséget.Nekem 4 év kellett hozzá,hogy feldolgozzam.A mai napig bennem él,és sokszor eszembe jut soha nem felejtem el,de ahogyan telik az idő szépen lassan el kell engedned őt.És habár karácsonykor ez mindíg eszedbe fog jutni..de neked tovább kell élned,és boldognak lenned,hiszen Ő is ezt szeretné.Mindig emlékezz rá és tartsd szemelőtt azt,hogy Ő mindig boldognak szeretne látni...és teljesítsd ezt a kívánságát!

Nagyon sok erőt kívánok neked!

2013. jan. 11. 09:45

Nincsennek szavak, amiket ilyenkor írni, mondani lehet. Teljes mértékben együttérzek veled. Szörnyű karácsonyra ébredtünk mi is. 2012.12.24. 6.05 perckor 49 éves édesapám hagyott itt minket. Egy műtéti szövödménybe halt bele, úgy hogy pénteken kicsit jobban érezte magát, szombaton (műtét utáni 8.nap) hazaenedték. Mi meglepődtünk, de öröltünk, hogy együtt tölthetjük a karácsonyt, meg otthon mindig is jobban gyógyult, nem volt ideges..stb. De amikor hazaérve romlott az állapota tudtuk, hogy baj van. Másnap anya visszavitte a kórházba, ahol azonnal meg kellett műteni. Hashártya gyulladást kapott. Műtét után lélegeztetőgépre került és másnap reggel összeomlott a keringése. Az első karácsonya lett volna imádott unokájával.


"Levetettem a gyászruhámat, a szívem örökké fekete kosztümben marad. Nevetek tréfás jeleneteken, a szám szegletében azonban örökké ott bujkál a szomorúság. Lehetek büszke édesanya nappal, éjszakánként mégis távoli bolygókra utazom. Életünk, életem már soha nem lehet olyan, amilyen volt. Felhőtlenül teljes."

27. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Megi04)
2013. jan. 11. 08:52

Ez annyira szép gondolat!

Én is valahogy így gondolom és ezt mondom mindig a lányaimnak is.


Kedves Lady Blakeney!

Sok erőt és megnyugvást kívánok Neked és családodnak!

Arra kell gondolnod, hogy ott, ahol ő van, már minden jó. Ott már nem fáj semmi, nincsenek gondok.

Én hiszem, hogy onnan, ahol ők most vannak, látnak minket. Így akkor szerzel neki a legnagyobb örömöt és állítasz neki a legjobb emléket, ha úgy élsz, hogy büszke lehessen rád!

Még egyszer sok erőt és megnyugvást kívánok!

2013. jan. 11. 07:24
Átérzem a fájdalmadat.Az én Édesanyám 2008 dec.19-én hagyott itt minket.Azóta minden karácsonyunk szomorú.:-(
2013. jan. 11. 07:22

Őszintén együtt érzek Veled!

Nyugodjék békében drága Édesapád!

2013. jan. 11. 05:46
sajnálom.... :(
23. temmp
2013. jan. 10. 23:50

Nyugodjék békében.

Részvétem :(

2013. jan. 10. 22:49
Részvétem.
2013. jan. 10. 22:13
Köszönöm mindenkinek a részvétet. Nagyon aranyosak vagytok. Igazán jól esik.
2013. jan. 10. 21:59
Sajnálom......
2013. jan. 10. 21:59

Őszinte részvétem! Évekkel ezelőtt az én Nagyikám is karácsony előtt ment el.

Most hálát adtam az égnek, mert karácsony előtt engedték haza a pici fiamat a koraszülött intenzívről. Nem gondoltam, hogy otthon töltjük majd együtt az ünnepeket és nem rettegve a kórházban.

2013. jan. 10. 21:47
:(((
17. cseng21 (válaszként erre: 1. - Lady Blakeney)
2013. jan. 10. 21:44

Részvétem.

Együtt érzek Veled, az én Édesapám is karácsony előtt 2000.12.22-én hagyott itt minket.

16. Herzi
2013. jan. 10. 20:02

Sajnálom és részvétem.

én az Édesanyámat dec.19.én veszítettem el, váratlanul...Édesapámat aug.27.én. Mindkettő hirtelen történt, 51 és 56 évesek voltak. A sors kegyetlen, és csak a jókat nem kíméli. Már elnézést a vallásos érzelműektől.

15. macika1957 (válaszként erre: 1. - Lady Blakeney)
2013. jan. 10. 19:46
[link] EGYÜTT ÉRZEK VELED...
14. fa5ef797ee (válaszként erre: 1. - Lady Blakeney)
2013. jan. 10. 19:43
Részvétem neked, az téged ért veszteség miatt.
2013. jan. 10. 19:43

Sokaig azt hittem , hogy vannak olyan napok amikor nem halhat meg senki. Azt gondoltam ünnepekkor nem hallhat meg senki...aztán rájöttem hogy naiv voltam...

2008.dec.24 reggel fel 9 kaptam egy sms

ennyi állt benne "tata meghalt".


az óta is próbálom feldologzni...

dec24...dec24...dec24...

ez nem ferr.

2013. jan. 10. 19:25
Részvétem! Az én édes apám 2010 majus 16. -an ment el. Tudom mit érzel. Ő erszukuletes volt, de nem latszott rajta, hogy beteg, sot nagyon vigkedelyu ember volt. 59 Éves volt. Ami a szornyu a 9 éves kisocsem otthon volt amikor megtortent. :-(Nekem a mai napig a szivem szakad meg, és ez jobb nem lesz. Nagyon apás voltam. Van, hogy a mai napig északakat sirok. Pedig mindenki azzal jön 25 éves vagy legy erős. Hát nem. Nem megy. A vizeletrol annyit, a bátyám ugyan igy járt. Tetőn dolgozik, véreset pisilt. Hala antibiotikum volt ilyenre otthon azt hiszem doxicilin, el is mult, de orvos nem látta. Most megilyedtem.
2013. jan. 10. 19:18

Hidd el (bár ez most lehet nem vigasztal) néha jobb egyedül lenni, mert "szerető" családban "ünnepelni".

És jobb szeretetben emlékezni valakire, meggyújtani egy gyertyát s megnyugtatni a lelkünket, mint összezárva lenni és szerepeli olyanokkal akikkel nem szeretnénk.

Át kell programozni az embernek magát (ha lehet) és úgy felfogni a karácsonyt, mint 3 napos ünnepet. Minden jót Neked! És kívánom, hogy úgy teljen a 2013as karácsonyod, ahogy azt szeretnéd! BUÉK!

2013. jan. 10. 19:17

Őszinte részvétem!

Azt hiszem átérzem amit írsz, én a tavalyi évben vesztettem el mind a két szülőmet!

Kegyetlen megélni az első "ünnepi" évfordulókat nélkülük...én is végig sírtam a Karácsonyt és már többé nem lesz olyan, mint előtte volt.

Sajnálom, de fel a fejjel!

2013. jan. 10. 19:07

Részvétem!

Adott esetben én nem lennék képes titkolni, annál gyengébb vagyok.

8. megi04 (válaszként erre: 1. - Lady Blakeney)
2013. jan. 10. 19:00

Tudom,mit érzel,nagyon sajnálom!

Nekem segített az,hogy belegondoltam,ha anyu lát engem,vajon örülne-e annak,hogy a gyereke szomorú,és nagyon sír? Én vajon örülnék-e,ha azt látnám,hogy akit a világon a legjobban szeretek,sír,és szomorú?

Engedd őt szárnyalni..!

Sok erőt kívánok!

2013. jan. 10. 18:44
Az én tatám december 14-én halt meg. Teljesen mindegy, hogy karácsony előtt, után, alatt történik meg...mindenképp szörnyű.
2013. jan. 10. 18:38
Fogadd részvétem, nekem 2 éve ment el, tudom, mit élhetsz át :(
2013. jan. 10. 18:36
nagyon-nagyon sajnálom hogy kegyetlen karácsonyotok volt!!!!!!!
2013. jan. 10. 18:15
Részvétem... Tudom, milyen érzés, amikor Karásony elôtt hal meg valakink. Kétszer éltem már át. Drága Mamám 24-re virradóra aludt el.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook