Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szombaton, elsőbbségivel ajánlva feladott levél mikor érkezik meg a címzetthez? fórum

Szombaton, elsőbbségivel ajánlva feladott levél mikor érkezik meg a címzetthez? (tudásbázis kérdés)

2011. ápr. 6. 10:01

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok megérkezett-e a levél? Mikor?

Megírná az első kérdező!

11. delfinkeke5 (válaszként erre: 9. - Szilvamama)
2011. ápr. 4. 13:12
Sajnos van olyan is...
10. emagdi
2011. ápr. 4. 13:11
minden postán ki van írva, hogy meddig viszik el aznappal a levelet (szombati napra is). ha az előtt adtad fel a levelet szombaton, mielőtt elvitték volna, akkor nagy eséllyel már hétfőn ott kell lennie, egyébként kedden. persze lehet hogy csak szerdán, vagy csütörtökön kapja meg a címzett, azért elég béna szegény nemzeti postánk... :(((
9. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Delfinkeke5)
2011. ápr. 4. 13:06
Vagy nem :) Lehet, hogy az a levél, amit a mi irodánkba adtak fel elsőbbségivel a fennmaradó 2 %-ba tartozik, de az 5 nap alatt ért ide, igaz egy hétvége beleesett :)
8. delfinkeke5 (válaszként erre: 7. - Kmarianna)
2011. ápr. 4. 12:38
De szombaton adta fel...Ma munkanap van,így ma kézbesítik a levelet,mivel az elsőbbségi matrica rajta van,így az elosztóban soron kívül osztották,elsőbbségi levél esetében nincs olyan,hogy nem fér bele a munkaidőbe... Ha ma adná fel,akkor holnap a másik városban van,hiába Magyarország másik fele....Magyarországon belül 1 munkanap.
2011. ápr. 4. 12:31
Szombaton nincs továbbítás csak fölvétel. Hétfőn indítják és kedden ér oda.Az ajánlott csak könyvelt küldemény de nem gyorsabb. Az elsőbbséginek is csak akkor lenne értelme, ha például pénteken föladott küldeményt szombaton kivinnék. De nem így van. Szombaton nincs kézbesítés levélpostai küldeményekre,csak hírlapra.
2011. ápr. 4. 12:31
Ma!!! Ez 98% :) Postán dolgoztam...
2011. ápr. 4. 12:26
ma
2011. ápr. 4. 12:25
Szerintem kedden.
2011. ápr. 4. 12:25
szerintem is a következő munkanapon, azaz ma!
2011. ápr. 4. 12:23
Elvileg ma már ott kéne lennie.
2011. ápr. 4. 12:22
Szombaton, elsőbbségivel ajánlva feladott levél mikor lesz másik városban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook