Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szombathely/Sárvár/Sopron fórum

Szombathely/Sárvár/Sopron (beszélgetős fórum)


2016. jan. 6. 19:34

Sziasztok!

Látom, már elég régen érkezett hozzászólás, mindenki talált már barátot/barátnőt? :) Én is Szombathelyen vagyok megtalálható és szívesen barátkoznék huszonéves lányokkal.

2014. aug. 20. 21:30
Fiúk is vannak?nőkkel nem haverkodok :D
2014. aug. 20. 21:28
Sziasztok! Én is Szhelyről vok, 28 éves és korombeli fiatalokat keresek közös programokhoz: mozi, színház, kerti party, koncert, utazás, beszélgetés stb.
2014. jan. 1. 03:04

Sziasztok!!

Én Szombathelyről vagyok, 23 éves, és szintén új ismeretségeket-barátokat keresek, akikkel ki lehet mozdulni. Írjatok. :)

2013. márc. 6. 16:57
Fiatalos a hanglejtésed és olyan mintha tényleg váltani szeretnél, de ha ez így van akkor nagyon az elején lehetsz. Szerintem ha kimozdulsz bármerre és nyitott vagy az emberekre sikerülni fog. Én nem vagyok a híve az internetes ismerkedésnek... de ki mit szeret :)
2013. márc. 6. 16:46
új is vagyok meg nem is, mondjuk úgy,h. új életszituációba kerültem és csak haverok vannak, barátnőt, barátokat keresek...az alul már említett programokra vagy csak dumálni. ennyi.
2013. márc. 6. 16:39
A kor számomra nem igazán mérvadó, de fiatal felnőttként behatárolhatsz :) elmúltam már 20 éves jó pár évvel és ebben a térségben megtalálható vagyok. Viszont nem írtad, miért keresel embereket? Új vagy errefelé vagy nincsenek barátaid?
2013. márc. 6. 16:27
amúgy honnan írsz és hány éves vagy? :)
2013. márc. 6. 16:26
ebben igazad van, de ha nem írok korhatárt, akkor meg úgyis rákérdeznek, ez csak egy támpont... ;)
2013. márc. 6. 16:15
Szia! Nem rég költöztél erre a részre, hogy fiatalokat keresel? Én inkább olyan embert keresnék, akivel jól érzem magam... ez a kor behatárolást nem igazán szerettem sohasem...
2013. márc. 6. 16:08

25-40 kor közötti fiatalokat keresek, gyűjtök program céljából: legyen kivel koncertre/sportolni/kirándulni/utazni menni néhanapján.


Gyertek minél többen. :)


Itt csoportot nem lehet alapítani? :P

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook