Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyi anyukák 2 év körüli gyerkőccel fórum

Szombathelyi anyukák 2 év körüli gyerkőccel (beszélgetős fórum)


2010. jún. 29. 13:59

Szia!

Hát persze, nem "ragaszkodunk" annyira ahhoz a 2 évhez!:-)És ti merrefelé fogtok lakni Szhelyen?Illetve honnan költöztök ide?Mi Jánosházáról jövünk a Pázmány P. krt-ra. Igaz, még előtte ki kell pofozni egy kicsit a lakást, de remélem nem csúszunk nagyon meg, és legkésőbb aug. elején már teljesen költözhető állapotban lesz.

Mi egyébként 3-an költözünk a férjemmel és kislányunkkal. Szept-től kezdjük a bölcsit, én pedig megyek vissza dolgozni!

Írj egy kicsit magatokról, mit szoktatok csinálni így a hétköznapokban, mivel töltitek az időt? Mentek vhova nyaralni?

És te hány éves vagy? Én 1 hónap múlva 30:( Vagy :)

2. 9d6cbcbded (válaszként erre: 1. - Kiskoz)
2010. jún. 28. 21:08

szia.


Mi is most költözünk Szhly-re kb 2 hét múlva, nekem egy 14 hónapos kislányom van...ő még belefér a játszópajtásos körbe?:)

2010. jún. 28. 21:05
Sziasztok! szívesen beszélgetnék, megismerkednék olyan szombathelyi anyukákkal, akiknek szintén 2 év körüli csemetéje van. Az én kislányom, Orsi, 1 hónapja múlt 2 éves. Nemsokára Szhelyre költözünk, és jó lenne hasonló korú játszópajtásokra szert tenni:-) Akinek van kedve, jelentkezzen!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook