Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyen melyik óvodában nem erőltetik az alvást? fórum

Szombathelyen melyik óvodában nem erőltetik az alvást? (tudásbázis kérdés)


10. tilbog
2013. szept. 19. 15:55
No mindegy, mivel nagyon az elején vagyunk, adunk egy kis időt a dolognak. Addig érdeklődöm itt-ott.
2013. szept. 19. 15:53

Nálunk az volt a fura, hogy egyáltalán nem sírt az oviban. Viszont itthon szabályosan duzzogott és nem szólt hozzám, amiért ott merészeltem hagyni az oviban...:)

De szerencsére hamar megbékélt, és az első hónap óta gyakorlatilag minden nap alszik. - Ami számomra csoda, mert itthon azóta se...:)

2013. szept. 19. 15:52
Családlátogatáskor meglepődtek, mert itthon egész más :-) ott nyugisabb.
2013. szept. 19. 15:50

Tegnap húzta nagyon a száját az óvónő, pedig még csak a harmadik nap volt. Alszik fél órát, de sokat sír. Ma már nyugodtabb volt.

Sok gyerek fekve játszik.

2013. szept. 19. 15:47
Arra gondoltam, hogy az óvónők mit mondtak a dologgal kapcsolatban?:)
2013. szept. 19. 15:45
Semmit. Nem vittem szakemberhez még.
2013. szept. 19. 15:39
És mit mondtak a pedagógusok?
2013. szept. 19. 15:36

Ő sem alszik:-) eleven, mindenre kíváncsi, háromhetesen csak félórákat aludt, volt hogy semmit. Nappal. Éjjel oké.

Most szokik be oviba.

2013. szept. 19. 14:31

Bár nem vagyok szombathelyi, szerintem a legtöbb oviban (érthető okokból) nincs ilyen.

Én úgy vittem a gyereket oviba, hogy esze ágában sem volt aludni itthon nap közben. Kérdeztem is az óvónőket, ott mi lesz. "Semmi. Aludni fog." Először felháborodtam, de igazuk lett: kb. 2 hét alatt megszokta a "rendet", alszik a többiekkel. Ha meg nem, akkor pihen az ágyában.

Nálatok mi a gond?

2013. szept. 19. 13:28
Olyan óvodát keresek Szombathelyen, ahol nem muszáj a gyerekeknek fekve csendben maradni, hanem játszhatnak addig, amíg a többiek fel nem ébrednek. Van ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook