Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyen keresek jó, megbízható gyermekszemész szakorvost (3 hós babámnak úgy néz ki könnycsatornazáródása van). Tudtok ajánlani? fórum

Szombathelyen keresek jó, megbízható gyermekszemész szakorvost (3 hós babámnak úgy néz ki könnycsatornazáródása van). Tudtok ajánlani? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 22. 07:47
Én is a madentkot javasolnám ha szombathelyen keresel.
2012. aug. 22. 04:32
Az én 10,5 hós fiamnál is volt, van ilyen! Nem vittük sehová, mert nem gennyes, csak könnyezik. A gyerekorvos azt mondta, hogy 3 éves korig kell megnyílnia a könnycsatornának. A jobb szeme kb. 7 hónapos korára teljesen rendbe jött magától, a bal még néha könnyezik.
6. Leny
2012. aug. 22. 01:36
Ja, 4 hetesek voltunk ekkor :)
5. Leny (válaszként erre: 1. - Kiskoz)
2012. aug. 22. 01:35

Szia!


Az én kislányomnak is ugyanez volt, csak nekünk konkrétan genny is folyt belőle!

Körbe piros és duzzadt volt!

Szemcseppet írtak fel neki, amitől pár nap kezelés után ordított, mert annyira marta már a szemét, hogy abbahagytuk, semmit sem javult!

Voltunk a Heim Pálban, az Örs vezér téren, sőt, magánorvosnál is(pirinyoszemészet), és kb sz....k rá!

Mindenhonnan elküldtek kezelés nélkül, hogy ez egy olyan dolog, amit a természet meg fog oldani!

1 éves koráig van ideje megnyílni, és csak ezután nyulnak hozzá műszeresen!

Na erre én begurultam, és elmentem a patikába, és egy nagyon nagyon jó szemkenőcsöt ajánlott a gyógyszerész doki, SEPTOSYL a neve!(recept nélküli)

3 nap!!!!! alatt rendbetette a lányom gennyes szemét, de kellett hozzá hogy masszírozzam is!

A masszírnál fontos, hogy ne simogasd, hanem betámasztod a orrcsonthoz az ujjad, és nyomva körkörösen kimasszírozod!

Akkor jó, ja ki tudsz nyomni a gennyből!

2012. aug. 22. 01:17
A Madentkoban nézted? Széchenyi utca.
3. katácskák (válaszként erre: 1. - Kiskoz)
2012. aug. 22. 00:09

Szia Kedves Kiskoz

Mielőbbi jobbulást. Kérünk imát, Szeretet♥ küldve Számotokra. Küldtünk privi üzenetet, de már biztos megtaláltad.

2012. aug. 21. 23:52
Nekem is volt a középső lányommal ilyen probléma, igaz, hogy már nagyon rég volt. Én a budapesti I. számú szemklinikákra vittem fel, és ott nagyon szuperül látták el. Sztem most is ez a helyzet.
2012. aug. 21. 23:44
3 hós kislányunknak születésétől fogva könnyezik-váladékozik a szeme. Már szemcseppet írt fel a gyerekorvos, maszírozással is próbálkoztunk...volt hogy átmeneti javulás történt, de aztán újra kezdődik és nem akar helyrejönni. A könnycsatornája valószínűleg el van záródva és most már szakorvosnak is szeretném megmutatni, de a kórházban a szakrendelésen decemberre tudnak csak időpontot adni!!:-( Ezért keresek most vkit magánrendelésben, aki tud segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook