Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek fórum

Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. ápr. 5. 19:08

Na az üvegasztal..nekünk sincs már..amikor Ottika kicsi volt az állólámpa felborult és bele az üvegasztalba,még jó,hogy mi is ott voltunk.9 hónapos volt akkor azt hiszem.

Nekem már virágaim sincsenek,se a folyosón,sehol a lakásban,csak az előtérben pár.Majd ha Vivi is nagyobb lesz és nem akar kotorászni benne,majd akkor.

2010. ápr. 5. 19:06

Nagyon aranyosak vagytok a képeken.

Viviennek is kell egy kis idő amíg feloldódik gyerektársaságban is.Bár nem sok az biztos.

Nem volt semmi különös az ünnepek alatt,sétálgattunk kicsit,ma egész nap esik az eső,pedig lett volna focimeccs a nős-nőtlenek játszottak volna egymás ellen,na majd bepótóljáka fiúk:)

Vivien meg volt szeppenve amikor jöttel locsolnia fiúk.Bújt hozzám.De ez is csak addig tartott.Ugye ilyet még nem tapasztalt.Persze csoki az minden mennyiségben jöhetne neki..de beosztom mindkettőjüknek.

2010. ápr. 1. 07:26

Akkor Vivi ügyes, ha már a csúszdára is felmászik. Nelli kint még nem próbálkozik, gyerekek között eléggé visszafogott, de itthon ő is mászik mindenre. Múltkor azon kaptam, hogy a dohányzóasztalon hasal, és azóta sem értem, hogyhogy nem billent meg a vékony üveglap. Belegondolni sem merek mi lett volna... Meg a székek a kedvencei. Feláll, és billegni akar vele! Egyszerűen nem szabad szem elől téveszteni...

Olvastam a naplódban, hogy Vivi hogy szereti az almát! Nelli most sem hajlandó megenni a gyümölcsöt, pedig próbáltam egészben, darabokban, karikákban, reszelve, mindenhogy. Ha meglátja a kezemben már visítva menekül! Én meg már beleuntam, hogy napi egy óránk ezzel megy el, hogy próbálom lekötni valahogy és úgy a szájába tenni, úgyhogy már nem kínálgatom minden nap!:-(

2010. márc. 31. 15:30

Jön a front::DD

Vivi is a tologatós játékokkal,babakocsi,bébi taxi,fűnyíró,stb..homokozni is szeret,jó most rossz idő van,de a játszóra ki sem megyek vele egyedül,mert úgy megy fel a csúszdára,hogy agybajt kapok,és elég magas ha felmegy,rohanok előre,hogy megfogjam a kezét,csak már egy idő után fárad és bohóckodik.A múltkor is nagyon megijedtem,mert hátra akart dőlni..fent a magasban.Most mindenre felmászik.Múltkor az emeletes ágyra.Még jó,hogy csaK ÜLT ÉS SZÓLT HOGY ANYA.Látom nagyra váltottam...:)

378. ice kuszi (válaszként erre: 377. - Ice kuszi)
2010. márc. 31. 15:05
Vivi mivel szeret játszani? Azért vagyok rá rettentő dühös, mert ott a millió játéka, hozzájuk sem nyúl, kivéve a babakocsit meg a tologatós játékokat, de mással tényleg nem játszik! Közben meg unja magát, és állandóan pakol, kukázik, meg ilyesmi!
2010. márc. 31. 15:04

Nelli is kihúzta ma a gyufát! Negyed nyolckor ébredt és azonnal kijött az ágyból, persze 8-ra már elunta az agyát! Szétpakolt, szétszórt mindent, a távirányítókat vagdosta a földhöz unalmában! Egész délelőtt mást se csináltam, csak pakoltam utána, meg fegyelmezni próbáltam, persze hiába. Fél 11 után tudtunk elindulni itthonról, szégyen!

Most másfél órája alszik, de tíz percenként felébred, nem tudom miért. Nem is merek felkelni a gép mellől, mert akkor lesz vége az alvásának szerintem!:-(

2010. márc. 31. 14:12
Vivien ma olyan hisztit levágott..nem akart aludni..na majd pont Ő fogja eldönteni.Nagyon próbálgatja az akaratát.A napirendhez ragaszkodok,mármint nem fanatikusan,de még kell a délutáni alvás a kishölgynek.Most este fél 9-re vagy háromnegyed 9-re alvás van.Igaz még csak 3-om napja de így lesz.Nem érdekel.Nekem is szükségem van egy kicsi nyugira.Legalább a Jóban-Rosszbant megnézhetem.:)
375. ice kuszi (válaszként erre: 374. - Biromoni)
2010. márc. 30. 08:11

Én is mondtam, hogy teljesen olyan Vivike, mint Te vagy! Le sem tudnád tagadni, hogy a Tiéd!:-)

Nálunk anyósomékkal találkozik ritkán a Kiscsaj, és ciki, de néha még mindig fél egy kicsit tőlük, vagy legalábbis bújik hozzám, ha jönnek. Érdekes, hogy anyósomtól jobban, mint apósomtól, pedig a bácsiktól jobban tart! Ezt én annak tudom be, hogy mikor kisebb volt, anyósom mindig olyan erőszakos volt, mindig ő akarta fogni, akkor is ha sírt, szinte kivette mindig a kezemből! Szerintem lehetséges, hogy erre emlékszik!

2010. márc. 30. 00:09
Örülök,hogy jobban van.Anyum itt volt,ma ment haza.A gyerekek nagyon élvezték.Szegény Vivien azt mondta neki hogy néni először.Hát sajnos nagyon ritkán látjuk egymást..de Anyu nem sértődött meg vagy ilyesmi,ez van.De úgy fogta a kezét,sokat játszottak nagyon.El volt tőle ragadtatva,nézte és azt mondta én pont ilyen voltam,így mentem stb..és tiszta kisMóni ezt is mondta,de Apum is a múltkor.
373. ice kuszi (válaszként erre: 372. - Biromoni)
2010. márc. 27. 06:57

Akkor megnyugodtam, nem csak mi vagyunk ilyen bénák!:-))) Nálunk az üveges rész vége törött le, de beragasztva használható, csak minden használat előtt ragasztani kell, mert trutyis lesz!:-) Ma apa elmegy és vesz újat!

Nelli már jól van, szerencsére!

2010. márc. 26. 19:58

Vivien is eltört már egyet,mert ahogy himbálta a járólapnak csapódott,pedig törhetetlen műanyag volt..elvileg..

Jól vagyunk itt van az Anyukám,ma érkezett,csak bekukkantottam.

Nellikének mielöbbi gyógyulást kívánok!

Az ovi...egy utálat ami ott folyik..sajnos nincs nagyon más lehetőség,majd írok még.

371. ice kuszi (válaszként erre: 370. - Ice kuszi)
2010. márc. 26. 07:49

Bocs a vége lemaradt, elbénáztam:-)

Szóval megígértem, hogy nem adok semmi ilyesmit a kezébe!

2010. márc. 26. 07:47

Olvastam a naplódat! Nem semmi, amit az óvodában művelnek! Vivinek is muszály oda járnia? Ha mész majd dolgozni, nem lehet elvinni máshova? Mert ez szörnyű, hogy ilyenekkel tömik a gyerek fejét, meg szándékosan nem szólnak dolgokról!

Egyébként jól vagytok? Nelli még mindig náthás, ráadásul tegnap este összetörte az orrszívót, úgyhogy nem tudom mi lesz! Én hülye odaadtam neki játszani, hadd barátkozzon vele, kiszívta a baba orrát, meg a miénket. Aztán mikor megunta földhöz vágta... Pedig már hányszor meg:-(((

369. ice kuszi (válaszként erre: 365. - Biromoni)
2010. márc. 23. 07:15

Szerintem az elhatározás a legkevesebb nálad is!:-( Gondolom szabadidőd Neked se nagyon van két gyerkőc mellett! Én is este 11-kor nyomom, hát gondolhatod hogy bármi mást szívesebben csinálnék olyankor!

Nellinek nagyon rossz éjszakája volt, alig aludtunk! Leszívtam az orrát, de nem nagyon lett jobb! Mondanom sem kell, hogy már fent van...:-( Szép napnak nézünk elébe...

368. ice kuszi (válaszként erre: 366. - Biromoni)
2010. márc. 23. 07:09
Nem biztos, hogy mindenhol ennyi! Ahol én voltam, ott elég drága anyagokkal dolgoznak! Volt egy jó kozmetikusom évekig, ő nagyon olcsón és nagyon jól dolgozott, borravalót sem fogadott el soha, de elment a város másik végére, most Oladon dolgozik... Oda meg már nem éri meg kimenni!:-(
2010. márc. 22. 22:42
Majd bevakolom az arcomat,aztán nem látszik ami hiba van rajta::))
2010. márc. 22. 22:42
Már annyi egy kezelés???
2010. márc. 22. 22:41

Nekem kellene nem Neked:)

Most nagyon el kellene határozni végre magamat.

Puszi Jó éjt!

364. ice kuszi (válaszként erre: 362. - Biromoni)
2010. márc. 22. 22:40

Az jó, ha ismered! Engem jól lehúztak! Utóljára olyan 3000 Ft körül volt, most meg 4200-at fizettem! Úgyhogy gondold meg!:-)

Én szoliba csak esküvő előtt mentem párszor! Azt viszont nagyon utáltam!

2010. márc. 22. 22:38

Én 18 körül voltam, mikor először mentem! Nekem még csak jó élményem volt!:-)

Azt hiszem lépek, mert még tornáznom is kell!:-(

2010. márc. 22. 22:37
Nekem is el kellene mennem megint.Lehet el is megyek.Itt Rumban van egy jó kis kozmetikus csaj.Hozzá jártam még szolizni is..anyám de régen volt az már.
2010. márc. 22. 22:35

Nekem tűvel is szedett ki vmit,de könyörgöm 14 évesen ennyire megkínozni vkit...Persze gondolom én akartam elmenni Anyuval.

Oké most már jobban bíroma fájdalmat.

360. ice kuszi (válaszként erre: 358. - Biromoni)
2010. márc. 22. 22:34
Lehet, hogy hülyén hangzik, de én szeretem, ha nyomkodnak!:-)
359. ice kuszi (válaszként erre: 357. - Biromoni)
2010. márc. 22. 22:33
Nekem annyi van, hogy nem boldogulok egyedül!:-( Régen kéthavonta jártam, Nelli óta jó, ha egy évben egyszer eljutok!
2010. márc. 22. 22:32
Az esküvőnk 2002 07.20.volt.Elötte meg 14 éves koromban legelőször,de az olyan rossz élmény volt,hogy nem is mentem többet.
2010. márc. 22. 22:31

Én az esküvőm elött voltam utoljára::DDD

Ne nevess:)

Én nyomkodom magamat:)

356. ice kuszi (válaszként erre: 354. - Biromoni)
2010. márc. 22. 22:29
Kozmetikusnál voltam, több, mint egy év után!:-)
355. ice kuszi (válaszként erre: 353. - Biromoni)
2010. márc. 22. 22:28
Ugyanez van nálunk is!:-( De az az egy is olyan vacak, hogy nem érdemes felraknom!
2010. márc. 22. 22:25
Csaviztál ma megint,Nellike nélkül??
2010. márc. 22. 22:25

20 képből 1 ha jó..de komolyan.

Pedig annyira imádnám fényképezni,de csak felhúzom magam.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook