Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szolnokon Dr. Svéd Attila magánrendelésének árai fórum

Szolnokon Dr. Svéd Attila magánrendelésének árai (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 3. 14:26

Én is jártam Svéd doktorhoz. Összességében meg voltam elégedve vele, azt leszámítva, hogy mindig olyan érzésem volt, hogy gyorsan le akarja zavarni a magánrendelést és sietteti a beteget. Pénzéhesnek én sem mondom, de főorvosként már többet kér, mint korábban. (Néhány éve még 3000 Ft volt nála a rákszűrés, tavaly már 5000 Ft.)

Én váltottam Erdődi doktorra. Vele is meg vagyok elégedve, nagyon alaposan vizsgál, minden egyes beteg minimum 10-15 percig bent van nála. És jóval kedvezőbbek a tarifái: rákszűrés 2800 Ft, ultrahang azt hiszem 1000 Ft, de kint van a rendelőben az árlista. Csak ajánlani tudom őt mindenkinek!

36. mgagi (válaszként erre: 35. - Vicus08)
2010. aug. 5. 13:46
Jól tetted:))))
2010. aug. 5. 13:38
Én egyébként teljesen véletlenül jutottam ide, bepötyögtem a keresőbe a nevét és akkor dobta ki az oldalt. Láttam hogy nem is olyan rég nyitottad, gondoltam regelek és írok :o)
34. mgagi
2010. aug. 5. 13:31
Örülök, hogy azért találtam olyanokat akk járnak hozzá:)))
33. mgagi (válaszként erre: 32. - Vicus08)
2010. aug. 5. 13:15
Ha nem is nála, de vhol biztos:)
2010. aug. 5. 13:00

Írtam privit neked is :o)!


Lehet hogy néha össze is fogunk futni nála... :o)

31. kkriszke (válaszként erre: 30. - Vicus08)
2010. aug. 5. 12:51

Májusban volt 2 éve, hogy elkezdtünk próbálkozni. 1 év után fordultam orvoshoz (Svédhez) azóta hozzá járok. Először volt hormon vizsgálat, kiderült, hogy magas a prolaktin szintem. 3 hónapig kellett szednem Bromocriptin-t. Kontroll vérvétel következett. Állítólag rendbe jött, nem láttam leletet. Ezután teli reményekkel vártam, hogy sikerülni fog. Hát, nem így lett.

Sperma vizsgálat volt a következő lépés. Teljesen rendben volt, az orvos még viccelődött is, hogy ilyen jó sperma képet, ritkán szokott látni. :) Nagyon boldog voltam, hogy a párom rendben van, bár így már egyértelmű lett, hogy nálam van valami gubanc.

A következő vizsgálat petevezető átjárhatósági volt, ahol mindkét petevezetőt átjárhatónak látta, mosolyogva mondták, hogy ne izguljak, hiszen ez olyan, mint amilyen a tankönyvekben van. :D

Nagyon örültem, ez márciusban volt, és azóta sem sikerült. Júniusba kellett volna visszamennem a dokihoz, de úgy gondoltam, hogy egy kicsit "pihizek". Összeszedem magam, és szerintem szombaton elmegyek hozzá.

Amit furcsának találok, hogy még soha nem ultrahangozott meg.

Ti mióta próbálkoztok? Milyen vizsgálatokat csinált? Remélem mihamarabb "babásak" leszünk! :D

30. Vicus08 (válaszként erre: 27. - Kkriszke)
2010. aug. 5. 12:23

Lemaradt...

Mióta próbálkoztok? Milyen vizsgálatokon vagytok már túl?

29. Vicus08 (válaszként erre: 27. - Kkriszke)
2010. aug. 5. 12:22

Szia!


Igen én is azért járok hozzá sajnos... De nagyon reménykedem benne hogy már nem kell sokáig hozzájárnom,pontosabban nem egyedül :o)


Szerintem minden dokinak vannak hibái, mert emberből vannak ők is. Én is hallottam már róla ilyen történetet, de mivel édesanyám is nála szült (engem és öcsémet is) így teljes bizalommal vagyok iránta. Velem még soha nem beszélt lekezelően, igaz van egy szabad stílusa amit meg kell szokni :o).

Egyébként Miklóson annó jól kicsesztek vele, mert amikor ő lett volna a főorvos az SZTK szülészeti osztályán, épp akkor szüntették meg... Én úgy hallottam azért ment el.

28. mgagi (válaszként erre: 27. - Kkriszke)
2010. aug. 4. 11:16

Köszi:)

Reméljük minden rendben lesz.

A várakozás nehéz. Tudom.

27. kkriszke (válaszként erre: 26. - Mgagi)
2010. aug. 4. 11:10

OK, köszi! Bárcsak már lenne! Sajnos a vizsgálatok is nagyon lassan haladnak. Mindig csak várni és várni... Mostanában akarok vissza menni Svédhez.Kíváncsi vagyok mi lesz a következő lépés...

Gratulálok a babádhoz!:))

26. mgagi (válaszként erre: 25. - Kkriszke)
2010. aug. 4. 11:02
Te is írj nyugodtan, ha van vmi változás:)))
2010. aug. 4. 10:58
Köszönöm! Már nagyon várjuk!:)
24. mgagi (válaszként erre: 23. - Kkriszke)
2010. aug. 4. 10:46
Neked is drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön a baba!
2010. aug. 4. 10:40

Sziasztok,

én is Svédhez járok, már több mint egy éve, mivel babát szeretnénk (már több mint 2 éve), de nem jön. Egyáltalán nem pénz éhes, általában 1000-2000 Ft-ot kér, bár volt nekem is olyan, hogy nem kért semmit.

Vicus08!

Te is azért jársz hozzá, mert babát szeretnétek?

22. mgagi (válaszként erre: 21. - Lilcsi1)
2010. aug. 4. 10:01
Mikor én szültem nála, én nem tapasztaltam rosszat, pedig féltem tőle, mert én előtte tényleg azt hallottam hogy nem jó doki, de kellemeset csalódtam benne. Nem fogadott orvos volt. Ügyeletes volt akkor éppen.
2010. aug. 4. 08:01

Sziasztok!

Nem akarok senkit sem elrettenteni, nem azért írok. CSak vigyázzatok Svéd Attilával. Édesanyámnak volt "szerencséje" hozzá, mikor öcsém is született. Amikor édesanyám az öcsémet várta, s fájásai jelentkeztek, adott anyukámnak egy injekciót, hogy hamarabb megszüljön, mivel kezdődött a kedvenc sorozata.Hamar le akarta zavarni. Szerencsére tesómnak és anyukámnak sem lett semmi baja. De anyukám alig várta, hogy otthon legyen. Hihetetlenül modortalan hangvégelben beszélt hozzá. Ezt nem akarom leírni.


Egy másik eset a legjobb barátnőm anyukájával történt. Ő már nem volt ilyen szerencsés. Mikor vette ki a babát, összetörte a koponyáját. A kisbaba meghalt.

Tényleg nem elrettentésül írom. Csak most láttam ezt a topicot, s kötelességnek érzem, hogy mindezeket megtudjátok. Én biztosan nem járnék hozzá. Ez a két eset csak pár példa a sok közül. Nem véletlenül került ő el Törökszentmiklósról.

2010. aug. 3. 13:21
Írtam privit.
19. mgagi (válaszként erre: 18. - Vicus08)
2010. aug. 3. 13:13
Melyik nap?
18. Vicus08 (válaszként erre: 17. - Mgagi)
2010. aug. 3. 13:11
Akkor lehet hogy még össze is futunk, mert ha minden jól megy én is jövő héten megyek :o)
17. mgagi (válaszként erre: 16. - Vicus08)
2010. aug. 3. 12:59
Majd jövő héten megkérdezem. Akkor szeretnék menni. Remélem eltudok menni.
16. Vicus08 (válaszként erre: 15. - Mgagi)
2010. aug. 3. 11:34
Nem kell hozzá bejelentkezni, de érdemes rákérdezni hogy rendel-e, főleg most, mert mondta szombaton hogy nagyon sok dolga van most, mert helyettesít is.
15. mgagi
2010. aug. 2. 19:28
Be kell hozzá jelentkezni, vagy elég csak elmenni a rendelésre?
14. mgagi (válaszként erre: 13. - Vicus08)
2010. aug. 2. 19:24
Tudom, mert a műté után nem akarta elfogadni azt a kispénzt sem amit apa a kezébe nyomot.
2010. aug. 2. 19:20
Szerintem abszolut nincs vészes tarifája.És tényleg nem pénz orientált,volt hogy gyógyszert íratni mentem csak(ami alap esetben 1000.- lenne), de még azt sem kérte el.
12. mgagi (válaszként erre: 10. - Vicus08)
2010. aug. 2. 19:13

Ez jól hangzik.

Én a szülés óta 2x voltam nála vizsgálaton. 1x a magánrendelésén. Akkor a vizsgálatért 3000ft-ot fizettem.

11. Vicus08 (válaszként erre: 10. - Vicus08)
2010. aug. 2. 19:12
Bocsi kicsit értelmetlen lett, de a lényeg kihámozható! :o)
10. Vicus08 (válaszként erre: 8. - Mgagi)
2010. aug. 2. 19:11
Hát abból kiindulva hogy 5000.- nála egy rákszűrés, szerintem egy terhes uh biztosan nem több ennél. De én azt is el tudom képzelni hogy azért is csak 2000-et kér a terhesért is, mert nekem 3 hónapja pé-t ellenőrzött és akkor is 2000.- fizettem. :o)
2010. aug. 2. 18:24
Esetleg még vannak akik jártak hozzá uh-ra?
8. mgagi (válaszként erre: 7. - Vicus08)
2010. aug. 2. 17:32

Nem tudod, hogy kb mennyit?

Azért köszi a választ:)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook