Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szolnoki ökojátszótér fórum

Szolnoki ökojátszótér (beszélgetős fórum)


6. Shanalyl (válaszként erre: 5. - Norci10)
2016. júl. 15. 14:57
Igen, párom szokott a Nefagnak solymászmadárral előadást tartani és a játszótér ideális hozzá, repülhet a madár egyik játékról a másikra. :D Meg a hinta felnőtteknek is kényelmes. :) Nekem tetszik nagyon, mert nagyon tágas és természetközeli, nem kiabálnak ki a szomszédok tutira a 10 emeletesből, h halkabban már, a madarakat meg őzeket pedig nem zavarja.
5. norci10 (válaszként erre: 4. - Shanalyl)
2016. júl. 14. 16:38
Köszönöm szépen! :) Ezek szerint ti már jártatok ott. Tetszett?
2016. júl. 13. 10:57

Elvileg így írják:


"Hétköznapokon az erdei iskola látogatottsága miatt 14-18 óráig, hétvégén és ünnepnapokon pedig reggel 8 tól este 7 óráig várja a látogatókat."


Ahogy én nézem nyáron végig táborok is vannak, biztos, lehet, h azok miatt nyáron is csak délután van nyitva. De a legbiztosabb, ha felhívod őket, biztosan szívesen válaszolnak minden kérdésre, nagyon segítőkész népek vannak ott.


Maga a játszótér jó nagy, körben erdő, az egyik oldalán van egy tanya, de végig kerítéssel van elzárva körben. A parkerdőben vannak ösvények, táblák mindenféle információval, vannak külön lovagló utak is, szóval nem kell meglepődni, ha a közeli lovarda lakói felbukkannak a környéken. Sokan járnak ki kutyát sétáltatni, ha esetleg valaki, aki megy veletek, fél az ebektől, készüljetek fel erre is.


Itt találsz elérhetőségeket: [link]

3. norci10 (válaszként erre: 1. - Norci10)
2016. júl. 12. 16:55
Véleményekre lennék kíváncsi, a neten nem túl sokat találtam róla. Az erdei iskola miatt valóban csak 14-18 óra között látogatható? Mikor van egyáltalán erdei iskola? Egész évben vagy csak tanévben,vagy pont nyáron?
2. norci10 (válaszként erre: 1. - Norci10)
2016. júl. 12. 16:53
Sziasztok! Tudna valaki közelebbi információval szolgálni erről a parkerdőről illetve játszótérről?
2016. júl. 12. 16:52
Szolnok-Öko játszótér

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook