Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szolnoki Eagle Ottawa fórum

Szolnoki Eagle Ottawa (beszélgetős fórum)

6. EsztyMorgan (válaszként erre: 4. - Eperkelepke)
2017. febr. 6. 09:38
Már 8 ezer és ajándék utalvány zsebre megy. :)
5. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - 1770b631db)
2017. febr. 6. 09:37
Férj és tesó is ott dolgozik. Igazából nem nagy eresztés viszont egy Tesconál jobban fizet klasszisokkal. Most nagyon nyomatják a túlórát így a pénz is több. Még nem tudom mennyivel, pár nap múlva lesz fizu :) és ha már fizu, 10-én van. Papíron, gyakorlatilag legkésőbb 9-én utalnak. Néha-néha már 8-án de az a ritkább. Összességében jó hely. Férj már 3 éve van ott, szereti. Persze vannak néha idegbajok de hol nincs :) ha bármi kérdésed van keress meg privátban nyugodtan :)
2017. febr. 4. 12:17

Próbaidőn vagy 3 hónapig, akkor kevesebb órabérben, utána már több.

Az utazási költséget, avagy buszbérlet és helyijáratbérlet ők veszik meg neked, de van már kisbusz is, ami hazavisz. Benzinpénzt is állják, ha autóval jár dolgozni az ember. Túlórázni lehet, azt meg is fizetik. Van egy pár hülye, de ki lehet bírni, ez mondjuk területtől is függ.

Van felvételi teszt, nagyon könnyű. Adnak karácsonyra is utalványt "ajándékba", ha nincs indokolatlan hiányzás, akkor bözsi kártya, 7ezer jelenléti pénz havonta... Tudok még mesélni, kérdezz, van ott ismerősöm.

2017. febr. 4. 11:09

Olvasgasd ezt:

[link]

2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - 1770b631db)
2017. febr. 4. 09:39
Nekem rokonaim dolgoznak ott. Igazából nem rossz hely, dolgozni kell, de azt keményen. Viszonylag jól lehet keresni, főleg, ha bevállal egy-két szombatot is. Viselkedésre nagyon kell vigyázni, nem szeretik a harsány, mindenkivel haverkodó nőket/férfiakat. Egyik rokonomat azért tették ki, mert mindenáron meg akarta magát qratni a kisfőnökkel és ez mindenkinek szemet szúrt, szóval mondom a viselkedéssel nagyon kell vigyázni.
2017. febr. 4. 09:36

Sziasztok egy ismerösöm szeretne oda menni dolgozni,és megkért rá hogy érdeklödjek..

Aki már dolgozott ott annak mi a véleménye,tapasztalata a gyárról?? Milyen munkahely,és mennyit lehet keresni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook