Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szolnoki buszpályaudvar közelében tudnátok ajánlani cukrászdát és pizzériát? fórum

Szolnoki buszpályaudvar közelében tudnátok ajánlani cukrászdát és pizzériát? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 7. 21:13

Köszönöm mindenkinek, akkor jobban szét kell nézünk Szolnokon úgy látom. :)


Megkívántam a sütiket, ahogy olvastam amit írtál Ikebana2. :D

2013. márc. 7. 18:30
Jaja, én is ezeket ajánlanám :)
2013. márc. 7. 18:22
Zagyva cukrászda, és Pontó pizzéria. Egyik sem a buszpálya mellett van, de ha felejthetetlen ízélményre vágytok akkor oda kell menni.
2013. márc. 7. 18:04
A zagyva cukrászdát ajánlom én is.Pizzéria meg a Prontó a Kossuth téren vagy az Árkádoknál a Gody Papát.
2013. márc. 7. 18:03

A Buszpályaudvar legfelső szintjén is van pizzázó, de nem ismerem a kínálatát. Szemben a Szolnok Plázában is van.

Viszont olyan, aminek tényleg széles a kínálata és eszméletlenül finom házi, helyben készült dolgaik vannak, olyan a közelében nincs.

Amiről én beszélek az a Marcipán cukrászda.

Cukrászda van a környéken több is, de ezek kicsik. Pl.: a Skála fsz-jén, vagy az Aba-Novák sarkában.

Tündéri kávézó az Arabika kávézó is a Pelikán szálló felől, de ott nincs süti és pizza.

Szóval, ha igazán hangulatos és kellemes napot akartok eltölteni, érdes a Marcipánt választani!:) Rengeteg torta, aprósütemény, gyümölcskehely, kávé és tea különlegességek,fagyik, minyonok a lehető legfrissebbek, mert soha nem marad nekik másnapra!:)

Hmmm! Lehet, hogy a hétvégén elmegyünk mi is!

Hidd el, élmény!:)

2013. márc. 7. 17:45
Ha sütizni szeretnétek, én is a Zagyva Cukrászdát ajánlom. A buszpályaudvartól 2 megálló, ha a piac oldalán szálltok fel, de szerintem gyalog sincs olyan messze. Isteni a fagyijuk is. Rengeteg és különleges sütiből tudtok válogatni!:))
3. mikono (válaszként erre: 2. - De Luca)
2013. márc. 7. 17:43
Köszi. :)
2013. márc. 7. 17:24

A Zagyva-parton van egy cukrászda, kétségkívül az a helyi námbörván!

Talán Zagyva cukrászda a neve, de abban nem vagyok biztos.

2013. márc. 7. 17:10

Sziasztok!


Akik szolnokiak, vagy ismerik szolnokot azoktól kérdezném, hogy az autóbuszpályaudvarhoz közel milyen cukruszdát és pizzériát tudnátok ajánlani?


Olyan cukrászdát keresek, ahol többféle süteményből és tortaszeletből lehet választani. Tehát nemcsak 5-6 féle sütit kínál, hanem többet és finoman is készítik el.


Pizzériánál is olyat keresek, ahol sokéle pizza van, esetleg olasz tésztákat, salátákat is kínál.


Ha leírnátok a saját tapasztalaitokat, hogy melyikben voltatok és szerintetek melyikben a legfinomabb a süti, pizza, annak örülnék a legjobban.


Anyámmal átmegyünk Szolnokra szülinapja alkalmából és egy kis sütizéssel, pizzázással, meg némi vásárlással egybekötött lazítást tervezek neki.


A válaszokat előre is köszönöm.


mikono

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook