Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szolnok, Hetényi kórház - Inzulinnal kezelt kismamák fórum

Szolnok, Hetényi kórház - Inzulinnal kezelt kismamák (beszélgetős fórum)


2011. szept. 14. 06:34

Szia!

Köszi jól vagyunk.2hetenként ellenőrzik , de hál'istennek a diétával idáig megúsztam.Bízom benne, h a maradék 2és fél hónapot is kibírom, nem kell elmenni másik intézménybe szülni az utolsó pillanatban.

4kg híztam eddig

:-)

5. hpkati (válaszként erre: 4. - Nadri7)
2011. szept. 13. 15:02

Szia!

Hogy vagy? Hogy áll a cukrod?

4. nadri7 (válaszként erre: 3. - Hpkati)
2011. jún. 8. 07:17

Szia!

IR-el küzdöttem de közbe teherbe estem, de ők sajna elmentek.Most megint teherbe estem 13hetes vok.A cukrom ingadozik 1.6 ás 8 között, egyenlőre diétázok és így jobbak az eredményeim, viszont a terhelésem 8,9 lett....

Amúgy Jberényi vagyok és mindenáron pestre akarnak küldeni valahova.... csak az utazás mire odaérek másfél óra, szolnok meg 40perc.. tulajdonképpen csak ezért kérdeztem , h szolnokon a kórházaknak meg van-e az a szint h inzulinnal kezeltek szülhetnek-e ott... de ezekszerint lehet....

2011. jún. 6. 21:27

Szia!

A mi kincsünk már négy éves. Szolnokon született és inzulinos cukros voltam vele. Cukorgondozóba a MÁV Kórházba jártam Dr. Telek Judithoz, a nőgyógyászom pedig Dr. Balogh Artúr volt. Nagyon megvoltam velük elégedve, alaposak voltak és lelkiismeretesek. Nem az ő hibájuk, hogy kincsünk mégis betegen született....

Neked ki a nőgyógyászod? Most lettél cukros?

2011. jún. 6. 18:41
bocsi , kimaradt a címből egy "s" betű
2011. jún. 6. 18:40

Sziasztok! Szolnokon a Hetényibe cukros kismamákat inzulinnal kezelnek? Ha igen, melyik doki jó mind a belgyógyászaton mind a nőgyógyászaton.

Vagy ha nem Pesten mely kórházakban van erre lehetőség.....

Válaszokat előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook