Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szóljak, vagy hallgatni arany? fórum

Szóljak, vagy hallgatni arany? (beszélgetős fórum)


19. Mylady15 (válaszként erre: 16. - 448f1a930a)
2010. ápr. 9. 19:36

Köszönöm a hozzászólásaitokat! Ma beszéltem a barátmőmmel (más dologról) és a legújabb fejlemények szerint az este nagy csetelés, aztán telefonálás kezdődött. Na, aztán a csavar itt jött: a csetelés ugye ingyen van...aztán a pasi kérdezgette a barátnőmet, hogy milyen díjcsomagban és milyen szolgáltatónál, mert csak azért kérdezi, melyiküknek lenne olcsóbb felhívni a másikat...........aztán a barátnőm nagy lelkesedésében felhívta. Majdnem félórát beszéltek mobilon az ő számlájára. Erre akkor döbbent rá, amikor vége lett a beszélgetésnek és a pasi arra kérte, hogy mielőbb hívja újra, hogy mikor tudnak találkozni. Elmondta, hogy nagyon gondolkodik azon, hogy akár e-mailt is küldjön neki, mert nem lehet valaki ilyen kicsinyes!

Buzgón helyeseltem neki és azt is mondtam, hogy a helyében én nem hívtam volna fel. Ha már most ilyen akkor milyen lehet később?!

Na, szóval nem lopta be magát a barátnőm szívébe és így megoldódik a dolog...

2010. ápr. 9. 18:44
Hát szerintem ez csak rá tartozik, és ha olyan naív valaki, hogy bedől egy ilyennek és ágyba bújik vele... nah akkor csak vessen magára! Ez az ő élete, ha ő így akarja élje így. És a feleségének meg lehet hogy jobb úgy ha nem tudja.. tartja a mondás : " ha nem tudom, nem fáj"! -És milyen igaz!!!
17. Anatita81 (válaszként erre: 16. - 448f1a930a)
2010. ápr. 9. 14:49
Egyetértek, az ő dolguk! Hallgatni arany!
2010. ápr. 9. 07:38
Szerintem felesleges bárkinek is szólni,a társkeresőkön benne van a pakliba,hogy ilyen pasik hirdetik magukat.Egyébként az sem biztos,hogy a feleség nem tud a piszkos dolgairól.Örül,hogy nem vele próbálkozik".Ismertem egy házaspárt,dettó,ezek voltak.A feleség engesztelésül mindig kapott valami drága ajándékot és mindig tudott a dolgokról.Tapasztalatból mondom,ne szólj!Lehet,hogy te kerülsz kellemetlen helyzetbe!Lelépni,Kerülni!
15. manul
2010. ápr. 9. 07:15

Én elkapnám a hapsi grabancát és elmesélném neki,hogy tudok a mocskos kis titkáról.

Amennyiben a jövőben is folytatja garantálnám,hogy nem marad titokban!

2010. ápr. 9. 00:37
Nem minden esetben arany hallgatni
13. c064fd71b1 (válaszként erre: 10. - Mylady15)
2010. ápr. 9. 00:32

Bocsi! Nem olvastam el figyelmesen az üzijeidet, de mostmár képben vagyok. Azt hittem a felesége a barátnőd.

Szóval a feleségével én nem foglslkoznék. A barátnőmnek viszont mindenképpen elmondanám. Fő az őszinteség.

Gondolj bele mi lenne, ha mégjobban belebonyolódnának, esetleg még szerelmes is lenne vagy valami komolyabb kialakulna a barátnőd részéről, és akkor jönne rá, hogy mit művel az a görény.


TUTI hogy elmondanám neki a helyedben!

2010. ápr. 9. 00:27
Azt úgysem tudod megakadályozni ha ő mégis úgy dönt és találkozik vele, de akkor a tények ismeretében döntsön.
11. fogtunder_ (válaszként erre: 9. - Mylady15)
2010. ápr. 9. 00:24

Biztos, hogy nem hagyja abba, ezzel bizonygatja magának, hogy ő még férfi. Mellesleg egy gerinctelen férfi...

Barátnődnek mindenképp mondd el, azután már övé a döntés.

10. Mylady15 (válaszként erre: 6. - C064fd71b1)
2010. ápr. 9. 00:23
A feleség nagymama korú és nem ismerem személyesen.Annyit tudni róla, hogy a férje mindig is sakkban tartotta.A pasi életvitelét az egész baráti kör ismeri már, ezért is nem hívjuk többet
9. Mylady15 (válaszként erre: 4. - Fogtunder_)
2010. ápr. 9. 00:21
Az ötlet nem rossz...de én a férfival nem igazán szeretnék semmiféle kapcsolatba kerülni. Csak a barátnőmet féltem. Véleményem szerint a férfi ezt nem fogja abbahagyni.
8. c064fd71b1 (válaszként erre: 5. - Mylady15)
2010. ápr. 9. 00:20
Egyértelmű hogy valahogy mondd el neki... szerintem. A barátság az őszinteségen alapul nem?
7. fogtunder_ (válaszként erre: 5. - Mylady15)
2010. ápr. 9. 00:19
Szerintem a barátnődet figyelmeztetheted, hogy ne ringassa magát hiú ábrándokba.
2010. ápr. 9. 00:19

És ezt csak te tudod, vagy többen is a baráti körből?

Mert akkor lehet neki célozgatni hátha beijed. Vagy lebuktatni... Attól függ kit bírsz jobban. Őt vagy a feleségét. Vagy esetleg megmondani neki 4szemközt, hogy mindenki tud már róla szinte, és inkább hagyja abba, mielőtt lebukik.

Ennyi jutott eszembe...

Ha a felesége a barátnőm lenne, én mellé állnék, és nem engedném, hogy egy ilyen disznóval éljen! A felesége fiatal, vagy nagymama korú? Mert ha fiatal, akkor főleg kipenderíteném...

2010. ápr. 9. 00:17
Tudja, kinek, mit és hogyan kell mondani, ígérni, ezeket a nőket akik rendszerint saját maguk kezdeményezik a kapcsolatot és általában a női nemet nem sokba nézi, puszta eszközök csak a számára. Ez az egész "móka" ahogy ő nevezte jópár éve folyik és úgy viselkedik, mint aki ennek a szenvedélybetege. Pár napja egyedülélő anyukám- korú barátnőm boldogan közölte, hogy megfogta a nagy Ő-t...művelt, nyugdíjas mérnök, együtt fognak járni kiállításokra, színházba, kirándulni, stb. Fényképet cseréltek eddig, de a férfi nagyon sürgeti a találkozást. Nem jóképű, erősen az átlagosnak felel meg, de végülis a lelke a lényeg...Átküldte nekem e-mailben a képet, amiben megdöbbenve ismertem rá arra a férfira, akiről írtam fenntebb. Barátnőm már eldöntötte, hogy találkoznak és hiú ábrándokba kergette már magát. Ismerem őt, eléggé labilis, sérülékeny. Nem tudom, elmondjam-e neki azt, amit tudok és utána döntsön ahogy akar, vagy hallgassak?!
4. fogtunder_ (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2010. ápr. 9. 00:17
Írj neki a társkeresőn szintén álnévvel, hogy ismered, és szívesen tájékoztatnád a feleségét. Hátha felhagy ezzel. Bár kutyából nem lesz szalonna... :)
2010. ápr. 9. 00:04

semmi mondanom...

semmi írnivalóm...

semmi gondolnivalóm...

semmi valóm...

2. 3ce435daf3 (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2010. ápr. 9. 00:03
Szerintem célozgass rá. De konkrétan ne mond el, mert abból csak neked származhat bajod. Ha megtudja,hogy te is tudod lehet, hogy abba hagyja.:)
2010. ápr. 9. 00:02
Baráti körünkhöz tartozott egy férfi, akiről kiderült hogy legkedvesebb időtöltése különböző társkeresőkön hamis adatokkal magányos, lehetőleg özvegy, elvált nőket megismerni és rövid úton 1-2 alkalommal ágyba vinni. Egyszerre 4-5 kapcsolat fut, aztán újraregisztrál más névvel és kezdődik elölről minden.Persze házas, nagyapa korú, a feleség vajmi keveset sejt ebből.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook