Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szóljak a bölcsességfog miatt, vagy ne? fórum

Szóljak a bölcsességfog miatt, vagy ne? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 9. 17:27
magadnak?
2011. okt. 19. 19:24

Hát nagyon remélem, hogy képben van! :)) Akkor a következő alkalommal megemlítem neki, és meglátjuk mit mond. Addig meg izgulok a másik miatt! :(

Köszi a válaszokat!

2011. okt. 19. 18:30

Mindezt a dokinénivel meg lehetne beszélni.

Lehet, hogy teljesen képben van, de nem beszélgetős fajta, úgy gondolja, hogy mindent a maga idejében intéztek. Ha meg nincs képben, életbe lép Franie által vázolt opció

6. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Katieeeee)
2011. okt. 19. 18:20
Inkább új fogorvost kellene keresni, ha nem tud arról a fogról.
2011. okt. 19. 17:50

szólj! az én bölcsességfogaimmal is gáz van alul és azt mondták míg azt ki nem szedik szabályozni sem lehet. Én ezzel járok dokival már hónapok óta!


Szóval mondd csak el a problémád! sok szerencsét!

2011. okt. 19. 17:48
Én szólnék.
2011. okt. 19. 17:21
én szólnék, jobb még előtte megszabadulni tőle!
2011. okt. 19. 17:00
Ha a fekvő nyolcasod nőni kezd, nem fogja eltolni a fogsorod, mivel előbb fog fájni (amiatt, hogy nyomja az előtte lévő fogadat)....és akkor majd kikapja a szájsebész...de gyakori, hogy az sosem kezd el nőni...
2011. okt. 19. 16:57
Az a helyzet, hogy fogszabályzásra adtam a fejem, így 20 évesen. A felső fogszabályzómat fel is rakták. De van még 2 bölcsesség fogam ami ott nem nőtt ki. Ezektől nem félek annyira, mert szépen függőlegesen állnak, és nem hiszem, hogy eltolnák a későbbi rendezett fogaimat. Az alsóval viszont van egy kis gondom. Van egy impaktált fogam (ínyben rekedt fog), amit hamarosan szájsebész fog kiműteni... Igen ám, de alul van egy bölcsesség fogam (a másik alapból nincs meg:)) ami szinte vízszintesen áll, és a doktornő arra nem mondta, hogy ki kellene szedetni. Pedig, ha az ott egyszer el kezd nőni, akkor az egész fogsoromat el fogja tolni ez 100%. Ráadásul a fülem mögött időközönként nő egy kisebb bub, ami gennyes, és nagyon nehezen tűnik el. Ezért szerintem ez ezzel kapcsolatos lenne. De csak úgy nem szólhatok a szájsebésznek, hogy húzd már ki héj, mert ahhoz beutaló is kellene! :S Kérjek a doktornőtől, aki a fogaimat szabályozza, vagy ne? :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook