Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szolizni szeretnék, de még nem voltam sose, segítsetek! fórum

Szolizni szeretnék, de még nem voltam sose, segítsetek! (beszélgetős fórum)


9. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 08:27

Aki ennyire fehérbőrű, annak ajánlatos előbb bőrgyógyászhoz menni és kikérni a tanácsát.

Nem mindegy van-e anyajegyed, azok milyen jellegűek.

Szoláriumot csak kozmetikus üzemeltethet, aki az első kezelés előtt megvizsgálja a bőrödet.

Bőrgyógyászok és a szakirodalom szerint évente két kúra, kúránként 10 kezelés emelkedő időtartamban vehető igénybe károsodás nélkül.

Bőrtípusonként határozzák meg az időtartamot, ami a kozmetikus feladata.


Egyik csőtípus sem ártalom mentes.

Amennyiben nem megfelelően fertőtlenítik a fekvőfelületet, még bőrbetegséget is lehet kapni.

Jellemző, hogy csak gyorsan áttörli a gépet fertőtlenítőszerrel, majd tiszta törlővel azonnal áttörlik. Ez esetben nincs behatási idő.


Jobban jársz ha napozol, okosan, vízparton.

2020. máj. 27. 14:33
Köszönöm mindenkinek!
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 14:21
Elmész egy normális, megbízható szoláriumba, és a recepciós segíteni fog neked, hogy melyik gépbe és hány percre menj be. Szolikrémet is tudnak ajánlani, én azt mondjuk nem szoktam használni, mert túl macerás. Mindent el fognak neked mondani, ha szólsz, hogy először vagy.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 12:09

Rendszeresen járok szoliba, hetente 2x-3x, de csak fekvőbe. Egyrészt utálok ácsorogni, másrészt az állóban leég az arcom.

Szolikrémet nem használok

2020. máj. 27. 11:36

Szia! Én babavárás elött nagy szolis voltam, de azért mértèkkel, heti 2-3 szor jártam, sztem annál többször nem is érdemes és nem is szabad!

Ha már lesz egy alapszíned azt könnyű fenntartani heti 1-2 szolival is :)


Én évek alatt kitapasztaltam, hogy fekvőben sokkal szebb és erősebb színem lesz, ezt már mások is mondták, valamint èn elálmosodom abban a melegben állva 😀

Javaslom ha még sosem voltàl menj be egy jónak tűnő szoláriumba, tehát nem ilyen sufnitunningolt panel aljában lèvőbe hanem rendes szolihálózat valamelyikébe, ott ha mondod a pultos csajsziknak, hogy mi a helyzet, segíteni fognak, hiszen ők ismerik a gèpeket!

Én elöször egy 6percet javasolnèk max ès mèlybarnítóba, valamint elötte kenj magadra egy kis tasakos krémet, azt is javasolni fogják a lányok ha első szolis vagy, milyet válassz! :)

Utána azt javasolnám, hogy ne fürödj egy pár óráig valamint semmilyen kemikáliát ne kenj magadra! Szoli után eltömíti a polusokat stb...

Ha érted esetleg, hogy leégtél akkor max egy panthenol spary vagy sima tejföl is jó rá :)


Szerintem egy nyári alapszín megszerzésére teljesen jó a szoli, nyílván nem szabad túlzásba esni, jó szolizást! :)

4. Sziszi69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 11:34

Szia!

Teljesen mindegy,hogy álló vagy fekvő szoli. Megbízható helyre menj ahol segíteni is tudnak a krémekkel kapcsolatban is. Csak pár percre menj és gyengébb erősségűbe.

2020. máj. 27. 11:24

Majdnem fekete festék. Kicsit jobb mint a cipő boksz.


[link]

2. 60458c31c7 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 11:21

Az állóban kicsit egyenletesebben lehet barnulni.

Sokféle krém van, a régi napozó olajoktól kezdve a majdnem h fekete festékig.

Ha rám hallgatsz felejtsd el. Jön a nyár, napozz kint.

A víz mellett lehet legjobban barnulni, mivel tükröző hatása van.

2020. máj. 27. 11:13

Nagyon fehér bőrü vagyok szinte már sápadt, elegem van a beteges színemből, ezért úgy döntöttem hogy elmegyek szoliba, csak nem tudom milyen krémet használjak szoli előtt és után, és hogy melyikbe érdemesebb mennem, állóba vagy fekvőbe.

Kérlek akik gyakran látogatják a szolit segítseteknem tudok semmit és nem akarok kárt okozni a bőrőmnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook