Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szolgálati nyugdíj fórum

Szolgálati nyugdíj (beszélgetős fórum)


2011. okt. 19. 09:43
Kicsit korai még bár eléggé veszélyes munkakör ez a foglalkozás, hiszen nem csak tűzoltáshoz kell kijárni, hanem balesetekhez mikor a sérültet a roncsok alól minél gyorsabban kiszabadítani nem semmi én egyszerű ember vagyok valahol megértem, de szerintem még korai lenne erre gondolni az ottani szabályok szerint vajon hány év munkaviszony kell ahhoz, hogy valaki nyugdíjba mehessen? Utána lehet érdeklődni és valószínűleg felvilágosítást kapsz erről. Kívánok sok szerencsét Üdv.Ágnes
2011. okt. 17. 19:55
Miért lottózik az a sok ember!? Mert ha látnak 1 hajszálnyi esélyt arra, hogy megnyerjék azt a temérdek pénzt meg akarják ragadni! Ez bűn? Nem. Senki nem haragszik rájuk, hogy: Mit képzelnek! meg hogy: Mit kezdenének annyi pénzel! mindenki megérti őket, max nem ért velük egyet és nem lottózik. Én sem lottózom. Tűzoltó vagyok és 38 éves. Szerettem volna szolgálati nyugdíjba menni, mert volt egy ilyen lehetőségem, de csak volt. Dec. elején lesz meg a 25 évem, mert 2 évig volt 1 olyan munkahelyem ahol nem jelentettek be és én a munkaügyi regisztráció helyett a fizetett melót választottam. Kár volt. Mert már 2 éve nyugdíjas lehetnék, vagy nevezzük ahogy akarjuk. Most meg a "cél" előtt azt mondják, hogy a "felajánlott nyereményt" egyszerűen eltörlik. És mit is képzelek én, hogy ilyen fiatalon nyugdíjba akarok menni! De kérdem én: Ki nem ragadott volna meg egy ilyen lehetőséget, ha módja lenne rá!? Talán csak nagyon kevesen. Én is azt hittem, amit a lottózók remélnek, hogy talán kivételesen velem is történhet valami jó, valami ami megváltoztatja az életemet. Olyan kollégákat keresek akik megértenek, és segítenek, hogy az utolsó hajszálnyi lehetőséget megragadjam, ha még van ilyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook