Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoláriumozás először! fórum

Szoláriumozás először! (beszélgetős fórum)


2012. máj. 10. 15:46
Szerintem mindenképpen első szolizás során a bőrödnek és bőrszínednek megfelelő gépet válassz és hozzá a megfelelő készítményt:).Igaz hogy nekem már régen volt az első szolis élményem de biztos így csinálnám:)))
2012. febr. 9. 13:38

Sziasztok!

Az,hogy kinek mennyire hamar kezd el ráncosodni a bőre,az sok mindentől függ pl:Genetikailag mit örökölt,milyen a bőr tipusa,hogyan ápolja és persze a túlzásba vitt szoláriumozás,napozásSok...

De ha nem túl fehér a bőröd,érzékeny vagy az sem mindegy,hogy mennyi anyajegyed van,mert ha sok,akkor nem ajánlott a napozás sem,nehogy rosszindulatúvá váljanak.Szóval,ha figyelembe veszed a bőr tipusodat és szép lassan kezded nővelni az időt és nem is viszed túlzásba,illetve kellően ápolod a bőrödet,akkor havonta 4-5 alkalommal nem lesz semmi bajod tőle!:)

Sok sikert és tényleg ne vidd túzásba!:)

Üdv:Maja

Ilyenkor amúgy is nagyon hideg van,nem jutunk túl sok fényhez se....szerintem kifejezetten jó hatással lehet ránk egy kis meleg és egy kis fény!

7. Ami.
2012. febr. 9. 12:45
Szerintem 3vagy 4 percre kezdésnek.Ugyis meglátod másnap h mennyire pirul be tőle a bőröd.És ahhoz mérten tudsz mérlegelni h ennyire mész még párszor vagy növeled 5-6 percre.Sose menj egymás utáni nap,2 vagy 3 naponta.
2012. febr. 7. 10:50

én nem akarom túlzásbavinni :)


köszi

5. korteforma (válaszként erre: 1. - 41f5ea3045)
2012. febr. 7. 10:45

Volt olyan ismerősöm, aki rendszeresen járt és nagyon el voltak már akkor mélyülve az arcán a ráncok (száj és szem körül).


Csak óvatosan... :)

4. Ministry (válaszként erre: 3. - --Selena--)
2012. febr. 7. 10:24

Szia!


Én is ezt vettem észre.

Pedig csak párszor voltam.

A kiszolgáló csajszi még hozzám se szólt, csak mutatta, hova menjek.

Mondtam neki, hogy először vagyok, ő mit ajánl, mennyi időre menjek, erre az volt a válasz, amennyire akarsz. :S

Pár alkalom múlva észrevettem, hogy a finom ráncok az arcomon mélyültek, és hiába kentem be őket krémmel este, ott maradtak.

Többet nem mentem.

2012. febr. 7. 10:21

Én olyan helyen voltam először, ahol tényleg foglalkoztak a vendéggel, és az első alkalommal csak 3 percre mehettem. Legközelebb már 6-ra. Ezt a 6 percet tartottam is kb 2 hétig, és csak aztán növeltem. Én mondjuk igazi hófehér bőrű vagyok, szóval nekem nagyon kellett vigyázni.


És bár nem ez a téma, ha nem bántok egy személyes véleményt akkor leírom: Én alig fél év szolizás után észrevettem, hogy rohamos öregedésnek indult a bőröm. De tényleg elképesztően látványosan... :S Pedig csak 18 voltam. Úgyhogy én azonnal abba is hagytam, mikor ezt észrevettem.

2012. febr. 7. 10:12
Fekvőbe menj 4-5 percre, aztán két-három nap múlva megint, de akkor már mehet 5-7 perc is. Fokozatosan kell növelni az időt!
2012. febr. 7. 10:08

Még soha nem voltam szoliba most ugy döntöttem itt az ideje:)

Kérdésem az lenne így hogy először megyek hány percre ajánlott?és utána hány perc?

fekvő vagy álló a jobb?

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook