Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szolárium után, pár órával, borotvált testrészen pattanásszerű hólyagok jöttek ki? Járt már így valaki? fórum

Szolárium után, pár órával, borotvált testrészen pattanásszerű hólyagok jöttek ki? Járt már így valaki? (tudásbázis kérdés)


11. Lady86 (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. júl. 11. 09:23
Én nem hiszem, hogy a szolárium a bűnös :) Próbáld ki a gyantát!!! ;)
2011. júl. 7. 23:49
Ezt ismerem én is.Jó, csak hamar kifakul...:-(
2011. júl. 7. 07:11

naháát, hogy még vannak akik járnak szoliba!!! :-)

még a szuperegészséges sosem borotvált bőrt is olyan mértékben terheli és károsítja, hogy igazán örülhetsz hogy ilyen apró figyelmeztetéssel megúsztad! Januárban voltam Ausztráliában, ott már nagyon nagyon régen nincs, sőt tilos, helyette növényi ápoló hatóanyagokkal festékszórózzák be a testet! hihetetlen, de tényleg! :-)

2011. júl. 7. 01:15
vagy a szörtelenitéstöl is lehet nekem akkor szokott kipattogni begyulladni mikor kezd újra nöni a ször.1-2nap után.
2011. júl. 7. 01:04

A hőtől van...elmúlik,kicsit érzékenyebb a bőröd!

Vagy allergiás vagy arra a fertőtlenítőre!Kérd meg a pultost h törölje át előtted egy vizes törülközővel,a már fertőtlenített gépet!

6. Macskanita (válaszként erre: 5. - Macskanita)
2011. júl. 7. 00:22
mármint arra írtam a nem hátot, hogy nem frissen borotvált, hétvégi munka:-)
2011. júl. 7. 00:22
nem hát:-)
2011. júl. 7. 00:17
ja hogy nem friss,bocsi,nem olvastam el rendesen....
2011. júl. 7. 00:16
Frissen borotvált bőrrel nem szabad soliba,sem napra menni.
2011. júl. 7. 00:09
a gép fertőtlenítve volt
2011. júl. 7. 00:09
Sztoláriumután, pár órával, borotvált testrészem pattanásszerű hólyagok jöttek ki? járt már így valaki? nem frissem borotvált, pár napos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook