Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoktátok nyomkodni a bőrötöket? fórum

Szoktátok nyomkodni a bőrötöket? (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. strangel (válaszként erre: 62. - Wiki76)
2011. szept. 5. 15:49
Én is a hátamat,karomat vakarászom,nyomkodom az utóbbi időben....A tetováláson kívül én még egy nagy lézernyalábban bízok:),(lézeres mély hámlasztás).Amúgy a leszokás a nehéz...haladok amúgy ,de a hegek csak úgy vírítanak a jobb karomon:( Ha már meg van a baj,akkor jön a krém,és az álcázás.....
66. strangel (válaszként erre: 59. - 36f04c14f7)
2011. szept. 5. 15:44
Én leszokás szempontjából támadtam rá párom hátára:),de rájöttem,hogy nem jó megoldás...mert a problémám megmarad,pedig azt hittem jó 5let mást piszkálni,magam helyett...semmi értelme. Az alapozóról leszoktam(de sokáig alapozó függő voltam),csodaszer gyüjtő voltam én is,és a sok pattanás elleni kence nem is tett jót a bőrömnek,mert egy bőrgyógyász mondta,hogy ne is használjak drogériás termékeket,mert az alkoholtartalmúak csak ártanak...mondjuk találtam már gyógynövénytartalmú ,alkoholmentes tonikot de az se volt az igazi...Egyedül egy zsíros,bőrbarát testápoló tett jót a bőrömnek,azt is bőrgyógyász ajánlotta...de a nyomkodást csak agyban lehet megállítani,minden krém és smink felesleges.
65. Guccsy (válaszként erre: 63. - 36f04c14f7)
2011. szept. 2. 20:17
áhhh ez undorító.:))
64. 36f04c14f7 (válaszként erre: 63. - 36f04c14f7)
2011. szept. 2. 19:34
Mármint a tehéntej.
63. 36f04c14f7 (válaszként erre: 60. - Zebracsikó)
2011. szept. 2. 19:34
Tehénváladék :)
62. wiki76 (válaszként erre: 27. - Strangel)
2011. szept. 2. 19:08
még középiskolás koromban egy matekdoga közben akkora bumszlit gyártottam az államra hogy csuda.Ideges voltam.Aztán a hátamat kaparásztam.Hegesre.Párom azzal viccelt hogy majd eltakarjuk egy tetkóval..egy kiterjesztett szárnyú sas talán eltakarja.:)))))))))))erről leszoktam egész jól helyrejött.Manapság az arcomon van egy-egy pati.Ha elmélyülök vagy ideges vagyok ki is kaparom.le szoktam kenni sudokrémmel.szép fehér
61. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 36. - Zebracsikó)
2011. szept. 2. 19:05
Én anno natúrjoghurban elkevert élesztőt tettem a bőrőmre..
60. zebracsikó (válaszként erre: 58. - Guccsy)
2011. szept. 2. 18:00
a tej, mint olyan bizarr dolog
59. 36f04c14f7 (válaszként erre: 48. - Strangel)
2011. szept. 2. 17:52

Ha magamon már nincs mit nyomni, a férjem veszem kezelésbe. Pedig nagyon menekül szegény :).

Nagyon-nagyon kellemetlen. Sokszor mielőtt elmegyek itthonról jól bealapozódom magam, de akkor úgy érzem mintha olyan lennék mint egy festett zombi. Én nagyon szégyenlem ezt a szokásom és rettenetesen utálom. Örülök, hogy írtál, még soha nem beszéltem senkivel erről!

Egy csomó krémet, maszkot, s mindenféle más csodaszereket vettem, most is van itthon egy táskával. De ez nem segít abban, hogy ne nyomkodjam magam. Mindig találok valamit amiről megvagyok győződve, hogy föltétlenül ki kell nyomni :(

58. Guccsy (válaszként erre: 57. - Zebracsikó)
2011. szept. 2. 17:49
Én erről még nem is hallottam.Hmmm,majd utána nézek.Azt tudtam,hogy a bolti tej nem oké,de a házi???Mi rengeteg tejet megiszunk,f@sza.
57. zebracsikó (válaszként erre: 52. - Guccsy)
2011. szept. 2. 17:47

mert a tej egy idegen fajú állat anyateje.


semmi szükség rá.

nem is tudjuk elég jól feldolgozni, a gyerekeknél meg a felsőlégúti nyavalyákat eléggé súlyosbítja


én bizony nem adnám gyereknek.

2011. szept. 2. 17:46
Azért a hülye kérdésből csak ki sült valami:) Remélem írtok,meg írnak még:)Én itt leszek majd. SZÉP NAPOT MINDENKINEK!
55. Guccsy (válaszként erre: 53. - Strangel)
2011. szept. 2. 17:45
az biztos,a szénhidrát.Én pldul magamon észrevettem,hogy a sok szénhidráttól teljesen befordulok.Tök szar kedvem van és ettől zabálok újra.
54. zebracsikó (válaszként erre: 53. - Strangel)
2011. szept. 2. 17:45
az a másik
2011. szept. 2. 17:43
De mondjuk a cukor még rosszabb dolgokat művel a szervezetben..
52. Guccsy (válaszként erre: 50. - Zebracsikó)
2011. szept. 2. 17:42
miért?Én rengeteg tejet iszom.
51. strangel (válaszként erre: 50. - Zebracsikó)
2011. szept. 2. 17:42
Hát amit boltban árulnak az biztos nem tej...:( elképesztő dolgokat etetnek meg velünk.
50. zebracsikó (válaszként erre: 47. - Strangel)
2011. szept. 2. 17:40
én régóta tejellenes vagyok, szerintem be kéne tiltani a fogyasztását.
2011. szept. 2. 17:39
A legdurvább,hogy én se tudtam ,hogy ez kényszercselekvés:)
48. strangel (válaszként erre: 46. - 36f04c14f7)
2011. szept. 2. 17:38
Na,én is ezzel küzdök,már sok tükröt öltem meg:) Mostanában elzárom inkább őket,de az elején,amikor rájöttem a bajomra,azt a tanácsot is megfogadtam,hogy a nagy tükröket takarjam le.Most nem vonz annyira a tükör,mert sok minden mást is lehet csinálni.De nagyon nehéz megállni,én 1 hétig bírom,már háromszor fogtam bele a saját kis terápiámba itthon...mindig valami felidegesít és így bukom el az eredményt:( Ma voltam állásinterjún:)
47. strangel (válaszként erre: 44. - Zebracsikó)
2011. szept. 2. 17:31
Pont újságban olvastam ezt a napokban...ok:)
46. 36f04c14f7 (válaszként erre: 42. - Strangel)
2011. szept. 2. 17:31
Hasonló csinálok én is, sőt ha valamiért ideges vagyok képes vagyok összevissza csipkedni az arcom :( Sokszor felfogadtam, hogy leszokom, volt egy kis kozmetikai tükröm, olyan ami nagyít is, az előtt nyomkodtam magam. Aztán kidobtam, mert annyira összenyomkodtam magam, hogy csúnyán begyulladt és pont kellett mennem állásinterjúra és úgy néztem ki mintha leprás lennék. Akkor jöttem rá, hogy ezt nagyon gyorsan abba kell hagynom. Egy időre sikerült is, de nem sokáig. Nem is tudtam, hogy másnak is van ilyen kényszercselekvése!!!
45. strangel (válaszként erre: 31. - Guccsy)
2011. szept. 2. 17:31
Hát elég régóta tart ez,voltak jobb,rosszabb időszakok,még olyan is ,hogy semmi nem jött rám,de legutóbb 1 hetet éltem túl e kényszer nélkül.Mostanra sajnos eluralta életem.
44. zebracsikó (válaszként erre: 42. - Strangel)
2011. szept. 2. 17:27
a tejről mondj még le és klasszisokkal szebb lesz a bőröd
43. zebracsikó (válaszként erre: 36. - Zebracsikó)
2011. szept. 2. 17:26

félreérthető a második mondatom:

szóval tejjel a sima kockaélesztőt keverve tettem a bőrömre (nem az élesztőtablettát kevertem tejjel)

42. strangel (válaszként erre: 38. - Guccsy)
2011. szept. 2. 17:25
Köszi! Szerintem is jó róla írni,2 hónapja értettem meg magam,most éppen a felvállalásnál tartok,és megoldásokat keresek. Én amikor böjtöltem,sokkal jobban éreztem magam,3 hónapig csináltam,év elején,meg elkezdtem egészségesen táplálkozni...és szép volt tőle a bőröm. Lehet újra neki állok:),mondjuk most se fogyasztok alkoholt,se cukrot..
41. strangel (válaszként erre: 33. - Zebracsikó)
2011. szept. 2. 17:20
Valami ilyesmi is játszik,mert a kényszercselekvést nem a kényszergondolat szüli(ki kell nyomni),hanem inkább a cselekvés támasztja alá a kényszergondolat létezését.(csúnya vagyok,ki kell nyomni ezt-azt).Az a baj,hogy elég hülye az arcbőröm,zsíros,de néhol meg száraz,pirosas is,meg mensi előtt el előjönnek rajta az aknék,bár már ritkábban,mert csökkentettem a cukorbevitelemet.Meg ez egy örök körforgás,de jó ötlet a kozmetikus,van is egy barátném,aki az. Ő lesz az én emberem,sőt ő lesz az első az ismerőseim között,akinek elmondom a betegségem:) KÖSZI AZ ÖTLETET!
40. Guccsy (válaszként erre: 36. - Zebracsikó)
2011. szept. 2. 17:20
Ezt nem is tudtam.Ez tök jó.:)
39. Guccsy (válaszként erre: 37. - Last)
2011. szept. 2. 17:20
Őszintén nem igazán emlékszem,de sztem esténként kaptam be egy kapszulát( amit én gyúrtam).Utána víz és fogmosás.:)
38. Guccsy (válaszként erre: 34. - Strangel)
2011. szept. 2. 17:19
Én anno cigiztem és a mozdulat hiányzott.Próbáltam becsapni az agyamat.Pldul megkívántam a cigit ittam egy pohár vizet.Tudom,hülyén hangzik,de nekem bevállt és letettem.Elkezdtem futni és kipróbáltam a böjtölést és elhitettem magammal,hogy most már tiszta a szervezetem és kár lenne a cigivel elrontani.Remélem érted mit akarok kihozni.:)) Sztem első lépésnek jó,hogy elkezdtél róla írni,így az is ösztönöz,hogy az olvasónak megmutatod,hogy megcsinálod.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook