Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szoktál-e a Vaterán és/vagy a TeszVesz-en adni-venni? Mik a tapasztalataid? fórum

Szoktál-e a Vaterán és/vagy a TeszVesz-en adni-venni? Mik a tapasztalataid? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2020. dec. 14. 12:23
Elment a kedvem tőle, pedig régen sok jó üzletet kötöttem. Eladóként: Dühít, hogy az általam megvigyázott, szép állapotú, tiszta, minőségi reális áron vagy ár alatt kínált dolgokat sokan 1 FT-ért vagy fillérekért akarják megvenni. Nem éri meg fotózgatni, csomagolgatni, inkább keresek neki gazdát magam, így tényleg olyan helyre kerül, ahol értékelik. Vevőként: Folyton drágul a csomag szállítás. A silány szövegű termék leírásból adódó kellemetlenségek miatt. Pl. 50 db-os ruhacsomag, jól hangzik, csak a 10 pár zoknit 20 darab az 50-ből. Elszomorít, mikor rád sózzák azt amit még ingyen sem adnék oda senkinek. Pl: a karcos dvd lemezt, az összefirkált könyvet, a foltos, bolyhos, szakadt, kinyúlt ruhát, a koszos, leütött orrú, kitaposott cipőt, a cipzár hibás kabátot, az elemes játékot, ami mégse működik, a dohos, cigiszagú plüsst,a rágott legot, a hiányos társast, a törött kis autót, stb. Ha pedig megoldást keresnél a problémára visszautasítást kapsz, arra hivatkozva, hogy ő írta, nincs garancia és visszavásárlás.
285. Anna120
2016. jan. 3. 15:11
Az üzeneted nem ment el, valószínűleg azt jelenti, hogy mivel előszűrés és ellenőrzés van, ezért lehet hogy fennakadt valami miatt és csak később jelent meg. Ha nem tudsz előre utalni, akkor érdemes a személyes átvételt választani, ha van ilyen opció. Vagy esetleg utánvéttel kérheted a terméket, ha erre az eladó lehetőséget ad. Szóval igazából sok mindent lehet ilyen esetben :)
2015. dec. 12. 23:19
Nekem nem egyértelmű ez a vatera! Kinéztem valamit kérdezni szerettem volna az eladótól de csak ha regisztrálok,oké, harmadszorra sikerült is.. az üzenet nem ment el.. Legközelebb már be se tudtam lépni... Ez valami szörnyű..... Na meg ez az előre utalás.. nem tudok ilyet.. :-(
283. Anna120
2015. nov. 24. 13:34
A mostani vaterás fekete pénteken úgy tudom nem lesz minimálár, ti fogtok licitálni?
282. Anna120
2015. nov. 20. 11:56
megcsinálta a Vatera a képnézegetőjét is :) még ilyet, jó lett a változás nagyon, piros pont :)))
281. Anna120 (válaszként erre: 279. - Kristo_f)
2015. nov. 19. 15:26
igen, igazad van abban, hogy a jófogáson több a spiller és negatívum, csak szembetűnő a nővekedése, bár most a vatera is újjit a háza tájékán ahogy nézem :) ha netes vásárlás, akkor már inkább tényleg a vatera
2015. nov. 19. 13:06
nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak,bár azért nem vagyok vmi nagy netes vásárló....
279. kristo_f (válaszként erre: 278. - Anna120)
2015. nov. 19. 13:05

Vaterán kivül alig adtam el bármi. Mégiscsak ők aleglátogatottabbak, hiába hirdeti magát más is.

Venni vagy Vatera, vagy közvetlen céges webshop

Persze spillerek és hülyék mindenhol vannak.

278. Anna120
2015. nov. 19. 10:43
és ha már tesz vesz, vatera, akkor mi a vélemény a jófogásról? erősebb mint a vatera? régen előbbi azért jobb volt, nem tudom, szerintetek?
2015. szept. 29. 17:39
Mióta néhány éve becsaptak a Vaterán nem vásárolok semmit ott. Vizuális tipus lettem régen az apródon sokmindent vettem, sajnos már csak a jófogás maradt.
2015. febr. 4. 11:28

Én a Vaterán szoktam vásárolni. Főként cd-ket.

Ma érkezett meg.Kifogástalan minőség.És nagyon olcsó. :)

275. petrikek (válaszként erre: 272. - Emmaszabo22)
2013. aug. 14. 05:12
gyorsan adni neki egy jó nagy negatívot...
274. emmaszabo22 (válaszként erre: 273. - Regin_a)
2013. aug. 13. 12:21

=D

Te vagy az első,aki ma mosolyt csalt az arcomra =)

Köszönöm szépen a válaszodat. Ide már elküldtem reggel,remélem tesznek is vmit.


De sajnos rá kellett jönnöm,hogy mást nem igazán tehetek =/

273. Regin_a (válaszként erre: 272. - Emmaszabo22)
2013. aug. 13. 11:57

Az emilt elküldöd a

[link]


kapcsolatfelvétel cimre és jól "pofánvágják"

HA nagyon kell, kapc tőlem egy plüsmacit postáért

2013. aug. 13. 11:35

Sziasztok!


Én 1 hete leütöttem egy gyerek játékot 400ft-ért,tegnap éjjel írtam az eladónak,hogy küldje már el a számlaszámot,had utaljak, erre azt írta,hogy nem hajlandó ide adni az árut csak 4ezer ft plusz postáért =O

Ilyenkor mit tudok tenni?

Várandós vagyok,rendőrségre nem nagyon akarok szaladgálni,de ilyenkor mit tudok tenni,hogy még is csak a fix áron,ami a 400ft ide adja az eladó?


Nagyon hálás lennék ha vki tudna tanácsot adni nekem!

2013. aug. 10. 05:47
Ismét felröppent a hír, hogy az adóhatóság "rászáll" a vaterázókra. Vélemény?
270. tixtina
2013. ápr. 6. 18:06

Nekem is eddig minden rendben volt a vásárlásaim során.

Múltkor vettem egy Bu..l iskolatáskát a lányomnak.

3 ezerért.Kérte az eladó,hogy nézzük meg mindketten személyesen,hogy tetszik-e,mert itt-ott kopottas,de amúgy jó az állapota.

A férjem kiutazott érte-valóban helyes a táska,de korántsem olyan masszív,kemény hátú,mint amilyent korábban vásároltam ugyanebben az árban a fiamnak.

Pár helyen bolyhos,a zipp-zárja is akadozik.

A férjem mondta,mikor hazajött,hogy két ezret fizetett,mert annyit kért a csaj.Gondoltam,ennyit megér,mivel a lányomnak is tetszik.

Ma kaptam egy emailt,hogy elnézte az árát,és utaljak neki 1000 forintot.

Felhívtam,hogy ennyit nekem nem ér meg,megindokoltam,hogy miért,majd feldúltan rám csapta a telefont:oo

Utalásnál majd 400 forintot levon a bank-és négyezerért már egy jobb minőségű táskát kapok.

Nem érzem magam hibásnak,hiszen az eladó nem tudta,mennyiért hirdette meg a terméket:o

Szóval,most beszívtam:OO

Nem baj,elküldöm az ezer forintot,legyen boldog vele!Tanulópénznek jó volt-máskor nem vásárolok kép alapján,hanem bemegyek egy boltba.

2012. jan. 9. 11:00
adok-veszek a vaterán egy ideje, és lekopogom, eddig minden rendben volt
268. porzellanpuppe (válaszként erre: 267. - Miskolcilany24)
2012. jan. 9. 10:54
nem!vannak fix arak is.vagy meglehet beszelni.mivel en kulfoldi vagyok igy vateran csak fix áron vehetek.most rendeltem eloszor pothajat.ha varom hogy mi lesz vege.rem nem vagnak át!
2011. nov. 12. 03:53
sziasztok. vatera-rol csak licitalassal tudok vasarolni?
266. kató1
2011. aug. 6. 12:55
Sziasztok.Légyszi valaki segítsen, eladni szeretnék a teszveszen.Az a problémám,hogy az eladásnál a második lépésnél kitöltök mindent,küldöm tovább és a harmadikra a termék ellenőrzésre nem jutok el.Köszönöm.Kató1
2011. aug. 2. 22:35
Senki nem tud segíteni?
2011. aug. 2. 22:01

Csajok segítsetek?Mind a vaterán mind a tesz-veszen felhasználó vagyok.Mint eladó most vettem észre hogy a tesz-veszen 4%a jutalék a vaterán pedig 6% a jutalék.

Ugyebár a két cég összeolvadt,Így nem értem mért két különböző jutalékos rendszer van?Segítsetek hogy én is megértem.

Köszönöm.

2011. máj. 29. 12:24

sziasztok!

vaterán szoktam vásárolni, most viszont eladni is szeretnék...hogy megy az eladás?

elöre is köszi a segitséget :)

262. marcsix (válaszként erre: 261. - Szkatica30)
2011. máj. 14. 12:37
köszi
2011. máj. 14. 11:25
Elküldtem priviben marcsix.
260. marcsix (válaszként erre: 257. - Szkatica30)
2011. máj. 14. 09:23
Én kiváncsi lennék rá, mivel már elküldtem a vásárolt termékre az összeget jó pár napja, és még nem irt vissza, hogy megkapta e, vagy valami... Bár nem hiszem, hogy ugyanaz az ember, elvileg ennek rengeteg pozitiv visszajelzése van, csak azt nem értem, hogy amig nem utalok, addig jön az email, holott másnap már utaltam is, amikor meg utalok, akkor semmi... Annyira idegesitő...
2011. máj. 9. 16:59

Sziasztok!


Tudtok segíteni?

Ha rózsaszín csekken szeretném kifizetni a teszvesz befizetésemet (most már lehet), de nem írhatok rá címet, hogy fogják megkapni?


Köszi!

258. sztolyka (válaszként erre: 257. - Szkatica30)
2011. ápr. 30. 07:28
megírnád?
2011. ápr. 29. 20:00

Sziasztok!


Én szoktam vásárolni mind a kettőn.Eddig nagyon meg voltam elégedve,de van egy eladó,akit most akarok feljelenteni.Ha érdekel megírom priviben,hogy kinek ne akadj fent a hálóján!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook