Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szokott rémálmod lenni? fórum

Szokott rémálmod lenni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. szept. 10. 06:42
Igen. Olyankor a volt férjemről álmodok...
58. Donyta
2007. szept. 10. 03:18

Igen,ma is! Ezért vagyok ilyen későn-korán fent.

Álmom: Egy nagy üzletlánc alkalmazottja vagyok, és estevan. Rajtam kívül csak a nyagyikám van velem aki éppen alszik. (már nem él) Minden világítás ég, és én egyedül körülnézek és ahol kell ott pakolok, meg összeírom mire van szükség. Bemegyek a mosdóba, s mire kijövök két idősebb nő és egy kkorú ffi van bent. Megijedtem, és kérdőre vontam őket, mit keresnek ilyenkor itt? Mondom, kint van a nyitás-zárás időpontja, és már régen zárva vagyunk. Megkértem őket, hagyják el az üzletet és jöjjenek reggel vissza! Nem tették, csak várták, hogy kiszolgáljam őket. Hiába mondtam, hogy minden kassza le van zárva, nem lehet csak úgy nyitogatni. Ismételt felszólításomnak sem tettek eleget, miben kértem, hogy hagyják el az üzletet. Nem akarták megérteni, hogy nem tudok segíteni,a kassza miatt. Fogtam a telefont és hívni szerettem volna a rendőrséget. Valaki más vette fel, és nem tudtam őket elérni. Az üzletben lévő ffi elhúzott a telefon mellől és összeszedve amit akartak, kivezetett a boltból. Elkellett kísérnem őket elég messze,és nem engedtek vissza! Féltem, és nem tudtam mi lesz addig a nyitott üzlettel, meg a nagyimmal. Csendben, néha kérve, engedjenek vissza.Már teljesen ismeretlen terepen jártunk, és fogalmam nem volt, hogyan kerülök oda. A két nő eltünt mellőlün, én csak a ffivel maradtam, aki nem tágított mellőlem. Próbáltam valahogy visszakerülni és egyre inkább rettegtem, hogy mi vár még rám? Teljesen eltévedt voltam, és próbáltam segítséget kérni. Nem értettem az embereket, nekem idegen nyelven beszéltek, és semmilyen ismerthez nem tudtam azonosítani. Sötét kellemetlen helyen jártam. A ffi még mindig velem volt, de nem bántott.Akkor már kedves volt és ő is segíteni szeretett volna. Közben valahonnan előhúzott egy csónakot, amit vonszolt mindenhova magával. Össze-vissza járkáltunk és kértük az útbaigazítást. Többen leírták merre menjünk, de nagyon messze volt. Ekkor már nagyon kedves volt a pasi és nem is nagyon zavart, hogy velem van. Egy család kint bezélgetett az utcán amikor odamentem megkérni őket is a segítségre. Próbálták elmagyarázni merre menjek, de kacifántos volt az út. Féltem, hogy mire visszaérek nagy baj lesz. A család egyik nő tagja bement a házba és a fiúja kikezdett velem. Teljesen rámmászott és elestünk. Ő rámzuhant és a neje pont kinézett az ablakon. Nem lehetett letagadni amit látott. Kirohant és nekünk támadt. Én gyorsan próbáltam menteni a helyzetet, és lenyugodott. Behívtak, és ott már mindenki segíteni próbált. Megkaptam az útbaigazítást, és elindultam. Már nagyon hajnalodott, én egyre jobban féltem attól ami várható volt. Arrajött egy autó, benne két nővel. Kopogtam a kocsi ablakán és könyörögtem, hogy vigyenek el. Sikerült, és meglógtam a kisérőmtől. Az üzlet közelében kitettek, és gyalog mentem tovább. Közben állandóan az járt az eszemben, hogy kirabolják a pénztárakat, és az élelmiszert. Attól rettegtem, mit teszek és hogyan magyarázom el ami történt.. Felébredtem..

57. Mocori
2007. szept. 6. 22:40
mióta megszültem, majdnem minden este. :(
2007. szept. 3. 22:41
Neha igen...sajnos...
55. Juddyt
2007. szept. 2. 22:37
Szerencsére nagyon ritkán.
2007. szept. 2. 22:17

Sziasztok!


Én már szinte "megszoktam", hogy időről időre vannak fura, esetleg ijesztő álmaim. Ilyenkor elgondolkodom, hogy vajon mi okozhatta..? Szerintem semmi nem történik véletlenül,így az álmoknak is van a jelent/és/őség/ük.

2007. szept. 2. 22:03

Nagyon ritkán álmodom. De két hete azt álmodtam, hogy eltűnt a férjem és eléggé rosszul érintett a dolog. Leizzadva és dübörgő szívvel ébredtem.

Kb. éjjel 2 óra volt, úgyhogy ez nem a hajnali álom volt, ami sokszor a saját gondolatainkból táplálkozik.

2007. szept. 2. 13:05
Sokszor.
2007. szept. 1. 21:50
csak nagyon ritkán
2007. aug. 31. 21:52
Igen szokott.Es az az érdekes,hogy mindig halállal kapcsolatos.
2007. aug. 31. 20:43
csak ritkán, de akkor nagyon:s
2007. aug. 31. 20:42
Néha van, de voltak nagyon rossz rémálmaim is.Volt olyan hogy álmomban átéltem fájdalmat. Ez úgy volt hogy egy egyén elől menekültem akinél volt egy kard vagy valamilyen éles eszköz amit egyszer vagy többször végighúzott a hátamon.
2007. aug. 31. 19:26
Igen. Le is írtam a szabaduljunk meg rémálmainktól topikban, akkor nem adta ki a kereső ezt a topikot.
2007. aug. 31. 18:22
Egyszer fordult elő pár évvel ezelőtt,hogy arra riadtam,valaki a közvetlen közelemben vérfagyasztóan sikolt.(egyedül laktam)Halálra rémülve felültem,és néhány másodperc múlva döbbentem rá,hogy én üvöltök.
2007. aug. 27. 10:55
igen, előfordul, és aztán sokat gondolok rá :-(
2007. aug. 27. 10:52
igen, de csak ritkábban
2007. aug. 27. 10:25
Sajnos szinte minden éjjel :( .
2007. aug. 27. 08:30
néha,szerencsére nem sűrűn
2007. aug. 23. 19:39
ne is mondjátok majdnem minden este ugyanaz!!ha valaki tud álmot fejteni az szóljon és írok neki privátba...ugyanaz a dallam, ének, amit még sehol sem hallottam máshol csak álmomban...
2007. júl. 26. 19:52
szerencsére csak nagyon ritkán
2007. júl. 26. 10:47

Tinendo, köszönöm, tudtam, hogy számíthatok rád!

Nagyjából bejön, amiket írtál! Még egyszer köszi!

38. LoLiNa
2007. júl. 26. 05:44
nagyon ritkán, szerencsére. kop kop kop
2007. júl. 14. 15:46
néha
2007. júl. 14. 01:45
A masodik szulesnel tuladagoltak az altatoszert. Az abbol jaro problemaim ternek vissza remalomkent.
2007. júl. 14. 01:13
Igen, amikor ébren vagyok.
34. tinendo (válaszként erre: 29. - Mothertiger)
2007. júl. 13. 23:57

1. Atombomba

Az egész világ fenyegető. Könnyen megszakadhat a kapcsolatod a külvilággal. Vigyázz, ne robbantsd fel indulataddal a téged környező világot.


2. Mindig belső vita, még akkor is, ha egy valóságos és számodra fontos emberrel kapcsolatos kétségedet fejezi ki.


3. Bizonytalan vagy saját képességedben, értékedben. A félelem és düh elronthatja a partnerkapcsolatodat.


4. Ha élő ismerősünk hal meg, egy biztosnak látszó ügy váratlan kudarcát jelzi.

2007. júl. 12. 16:00
visszatérő álmom van,munkába indulok s a boltban nem tudom eldönteni mit vegyek arra a napra enni.igy az idő szorit hogy elkések,de én csk totoj(ly)ázok.Ez a kapzsiság,bizonytalanság,önbizalomhíány jele lehet??Vagy csak béna vagyok?
2007. júl. 12. 15:29
Ritkán.
31. kszisz
2007. júl. 12. 15:27
néha előfordul
2007. júl. 12. 15:25
Nem igazán
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook