Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőkítés vegyszer nélkül fórum

Szőkítés vegyszer nélkül (beszélgetős fórum)


2012. okt. 19. 11:13
méz, kamilla, citrom, igaz nem leszel platina de egészséges , plusz valami sampon amiben ezek megvannak, nekem mézes komlós samponom van szőke hajra.
2012. okt. 19. 10:53
Rendben, akkor kipróbálom a citromos vizet, a hajam teljesen természetes és egészséges, úgyhogy nem hiszem,hogy kárt tenne benne, de utána rögtön rakok rá egy pakolást :)
2012. okt. 16. 11:49

A citromról én is úgy tudom, hogy nem a legjobb a hajnak. Szárít :/

De még az is jobb, mint a vegyszeres szőkítés. Sajnos én is pórul jártam már így... aztán azt rendbe hozni. Csak ollóval =(

5. Peggy73 (válaszként erre: 4. - D71ef05a8e)
2012. okt. 16. 11:10
Akkor érdemes először rövidebb hatóidőt kipróbálni, és aztán fokozatosan növelni. Szerintem nem érné meg tönkretenni a hajat csak azért, hogy kicsit világosabb legyen. Szerintem. :)
4. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - Peggy73)
2012. okt. 16. 05:58

Én is ezt próbálnám meg, de a biztonság kedvéért egész éjjel a hajamon hagynám alaposan betekerve dunsztban a kamillát. Másik lehetség, hogy a kamillás péppel a hajamon ülni ki napozni és/vagy a kamillás pépbe még tennék kis citromlevet is.


egyébként sajnos minden szőkítési módszer szárít, a kamilla is, a citronleves is, és a bolti kemikáliák is:( Erre jó felkészülni, eleve rossz állapotú hajra inkább semmi ilyesmit nem kennék.

2012. okt. 15. 23:40
Most olvastam az antalvalis oldalon kamillás hajvilágosításról: A hozzászóló kávédarálón ledarált kamillából készített sűrű pépet kente fel a hajára, és ez dunszt nélkül, kb fél órás hatóidővel 2-3 árnyalatot világosított a haján.
2012. okt. 15. 23:23
Citromlé,méz =)
2012. okt. 15. 23:21
Tudtok praktikákat,amelyek gyorsabban szőkítik a hajat mondjuk napozás közben? Nagynénimhez költözök egy időre kisegíteni őt, ott állandó napsütés van, gondoltam létezik olyan mód,ami felgyorsítaná a nap munkáját :) Ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook