Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőkéből csokibarna fórum

Szőkéből csokibarna (beszélgetős fórum)


16. Tüündi1989 (válaszként erre: 15. - B486c9cf7d)
2014. máj. 10. 09:47
Okés köszi szépen a segítséget :) Még annyit esetleg kérdeuhetek hogy, ha most festett barna hajam lesz, arra kell ugyanúgy külön sampon mint pl. a szőkénél? Mert hogy most mellírozott volt használtam külön mellírozott hajra való sampont, ami nszínmegtartós (asszem legalábbis) :D
15. b486c9cf7d (válaszként erre: 14. - Tüündi1989)
2014. máj. 9. 18:23

Hat, mivel ki volt szivva a szine, nem voroses, hanem hamvasabb lesz a kopas, inkabb igy mondanam, legalabbis magamon ezt tapasztaltam.

Remelhetoleg a tied nem ilyen lesz!

Ha egy jo fodraszt kerdezel meg, az biztos tud segiteni.

Regen lehetett kapni a Schaumatol olyan sampont, ami kicsit vorosesebbre szinezte a hajat. Probald ki akkor, ha kopna a hajadbol a szin es fakonsk talalod.

En rafestettem anno gesztenyeszint, az adott voros pigmenteket, vagy biztos talalsz olyan hajszinezot is, ami megse festek, de segit.

14. Tüündi1989 (válaszként erre: 12. - B486c9cf7d)
2014. máj. 7. 15:36
És ez ellen lehet tenni? Vagy így készüljek majd lelkileg? :D
13. Tüündi1989 (válaszként erre: 10. - Panka88)
2014. máj. 7. 15:35
Köszönöm szépen, akkor biztos kipróbálom. :)
12. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Tüündi1989)
2014. máj. 7. 13:50
A kopas tapasztalatom szerint ilyen esetben inkabb fako, zoldes-barna.
11. via22
2014. máj. 7. 12:56

Én ugyanígy voltam kb fél évvel ezelőtt, nagyon szőkéből szerettem volna sötét barna lenni.

A 2. hajmosásnál ledobta a hajam a barna szín felét, amikor 3 hétre visszamentem festetni, már majdnem ugyanolyan szőke voltam, mint festés előtt.

Most már sikerült barna lennem, de még mindig nem egységes, hajvégeknél inkább világosabb, pedig vágattam is belőle.

Viszont kétségkívűl egészségesebb és selymesebb lett a hajam a barna festéktől, a szőkétől abszolút nem nőtt, mert mindeg vágatnom kellett a végeiből.

10. Panka88 (válaszként erre: 8. - Tüündi1989)
2014. máj. 7. 12:28

Én úgy használom, hogy hajmosás előtti este bekened az egész fejbőröd és a hajat is. Betekered folpakkal, teszel rá egy törölközőt vagy sapkát húzol, és másnap reggel hajat mosol. De jó alaposan moss hajat, kétszer nyugodtan samponozhatod :)

Nekem gyorsan hat, ha növeszteni szeretnék, akkor használom hetente :)

2014. máj. 7. 12:20
És ha befestetem baránar, milyen sampont érdemes rá hasnálni? Lehet ide nem szabad kiirni márkát, akkor üzibe, amugy elég gyorsan zsírosodó hajam van 2-3 nap után a tövénél már zsírosodik, ja és plusz korpás is. :(
8. Tüündi1989 (válaszként erre: 6. - Panka88)
2014. máj. 7. 12:15
Hallottam már erről a ricinusolajról, csak igazábból a használtaáról nem tudok sokat. Szóval hogyan ajánlatos használni? Száraz hajra, vagy hajmosás után? Egész hajra vagy csak a végére?
7. Tüündi1989 (válaszként erre: 5. - C4851bb5de)
2014. máj. 7. 12:14
Köszi a választ, és ez a visszapigmentálás nem károsítja a hajat?
2014. máj. 7. 12:12

Kell majd 2-3 festés, mire szépen befogja majd, de jobban jársz a barnával. Sokkal szebb lesz a hajad, mint a melírnál.

A rendbetételre pedig ajánlom a ricinusolajat, dúsítja is és szépen elkezd majd nőni :)

5. c4851bb5de (válaszként erre: 4. - Tüündi1989)
2014. máj. 7. 12:10
A melírtól, vagyis a szőkítéstől dehidratált a hajad. Ezt kell rendbe hozni. ha nem melíroztatod tovább, akkor javulni fog. Ne számíts egységes hajszínre, mert nem egyszínű az alapod.Vissza kell pigmentálni a hajad, egy jó fodrász megoldja.
4. Tüündi1989 (válaszként erre: 2. - Rohiani)
2014. máj. 7. 12:05
Viszont mikor levágatom kb 2-3 centit, és az visszanő, ugyanugy annyi törik belöle, tehát hosszabbra nem nő meg, erre van valami tipped?
2014. máj. 7. 12:04
Igen, sajnos a törés az elég sűrűn megfordul, nem tudom mivel lehetne kicsit "lassítani" rajta hogy ne törjön annyira. Egyébként köszi a választ :)
2. rohiani (válaszként erre: 1. - Tüündi1989)
2014. máj. 7. 12:02
Valószínűleg nem fogsz sírva kijönni a fodrásztól, amiket írtál az majd kb. 2 hét múlva jön elő, ahogy kopik le a festék, ott ahol szőke volt, ott gyorsabban. Vágni minden képen kell majd a végéből, így hogy fél éve nem voltál fodrásznál tuti el is van törve.
2014. máj. 7. 11:56
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Eredetileg világos barna hajam van de már lassan 10 éve mellírozott szőke, és kb a hajam 80% szőkés. Az elmúlt időszakban gondolkodtam és ugy döntöttem változtatni szeretnék, csokibarna hajat szeretnék. Jövőhéten megyek fodrászhoz, mire számíthatok? Amugy a hajam kb hátközépig ér, elég vékonyszálú, lehet a mellírozástól. Mostanában nem is voltam fodrásznál, kb fél éve, elég nagy a lenövésem, és kiváncsi vagyok hogy fogja befogni, mennyire fog kopni, és hogy tényleg vöröses árnyalata lesz, mert valahol ezt olvastam, hogy kopásnál vagy már ráfestve a szőkére vöröses árnyalata lesz. És a kopásnál foltosan fog kopni, mivel alatta mellírozott a hajam? Bocsi ha tényleg hülye kérdéseket teszek fel, de nem igazán szeretnék sírva kijönni a fodrásztól. :D Előre is köszi aki tud valami hasznosat 

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook