Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőke hajra hajhabot milyet és hol tudok venni? fórum

Szőke hajra hajhabot milyet és hol tudok venni? (tudásbázis kérdés)


11. kisstoth (válaszként erre: 7. - 6f4d0d160f)
2009. márc. 27. 15:12
Vettem egy flakonnal. Az egészet kell belekeverni egy flakon samponba ? Vagy inkább az öblítős megoldás a jó, ami rá van írva? Köszi.s
2009. márc. 25. 21:07
A l'oreálnak is van az a professzionális silver termékcsalád. Azt próbálta már valaki ?
9. kisstoth (válaszként erre: 3. - Kitta73)
2009. márc. 25. 20:50

Köszönöm szépen lányok a tanácsokat.

A sampont használom én is, csak hallottam errről a habról és lényegesen egyszerűbbnek tűnt a használata. A lánynak gyönyörű színű és fényes tőle a haja. Csak bezárt az a bolt ahol vette.

Jó a sampon is, csak macerás. Azért még keresem a habot.

8. csókica (válaszként erre: 6. - 6f4d0d160f)
2009. márc. 25. 08:57
Nekem a sampon vált be,és szőkére van leszíva,valószinüleg azért jó ez nekem:))
2009. márc. 25. 08:51
Az a koncentrátum talán olcsóbb a kellékesnél. Én úgy csináltam, hogy belekevertem egy flakon normál samponba, így ugyanazt kapom, amit a smapon ad, csak olcsóbban, és szerintem hatékonyabb is. Ha félted a körmöd, akkor vagy siess a mosással, vagy huzz kesztyűt, nekem néha befogja lilára a körmöm.
6. 6f4d0d160f (válaszként erre: 4. - Csókica)
2009. márc. 25. 08:49

a hamvasító akkor jó, ha tényleg szőkére van leszívva a szín, én sajnos többször megjártam és "szép sárga" lett :(( fujj...


a hamvasító sampont megtalálod a nagy boltokban, scwartzkopf talán (?) és sötétlila a flakonja, elég feltűnő.

Fodrászkellékesnél olyan is van, ami koncentrátum, és megeg vízbe cseppentve kell leöblíteni a hajad a mosás után.


Habnak én a dúsítókat szeretem. Hiába 500 Ft az egyik, megveszem a 800-ast mivel az tényleg használ. Lehajolva szárítom, és akkor szép dús vagy egy napig:D

5. kitta73 (válaszként erre: 3. - Kitta73)
2009. márc. 25. 08:32
Amire én gondoltam az hab és csak bele kel dörzsölni a hajba,de a sampon is jó.
2009. márc. 25. 08:30
Nekem a fodrász hamvasító sampont tesz a hajamra,szerintem ezt a samponoknál kell keresned,vagy fodrászüzletben.
3. kitta73 (válaszként erre: 2. - Kisstoth)
2009. márc. 25. 08:28
Én a dm-be vettem pont ilyen hanvasítót,van többféle és nem drága.
2009. márc. 25. 08:25

Sziasztok lányok !

Tudna valaki segíteni, hogy hol tudnék venni szőke hajra való hajhabot, amely arra jó, hogy kicsit hamvassá teszi és nem hagyja besárgulni.

Talán Wella termék.

Előre is köszönöm. Mari

2009. márc. 25. 08:24
Szőke hajra hajhab

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook