Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőke hajam eléggé megviselt, kopik, pedig rendszeresen vágatom a végét. Emett hajvasolót is használok. Mivel őrizhetem meg a szépségét? fórum

Szőke hajam eléggé megviselt, kopik, pedig rendszeresen vágatom a végét. Emett hajvasolót is használok. Mivel őrizhetem meg a szépségét? (tudásbázis kérdés)


15. Mari20
2010. szept. 9. 14:56

szia

nem derül ki hogy festeted a hajad vagy természetes szőke..?


de az A vitamint olajos magvakkal, szilvával,spenóttal (ha lehet nyersen) hal

sajt... tej... pótold ( keveset kell enni belölük de minden nap...) olvass hozzá


egy citrom levét a hajadra és a fejbörödre kenhetsz hajmosos után, táplálja a hajat ( én kipróbáltam )


és hagyd hogy lélegezzen, ha fested, fogadd el a saját hajad szinét...


a hajvasaló éget, mint a hajsütővas, én mellözném, és a hajszáritást is hideg langyos levegővel, nem a forróval....


olvas, fejleszd magad, nézd meg a titok dvd-t

fél éven keresztül...

a hitedet megtalálod minden problémád megpldódik..


sok szerencsét

MAri

14. Barbie_87 (válaszként erre: 13. - Lillka)
2010. szept. 9. 09:50
Köszi :*
13. lillka (válaszként erre: 12. - Barbie_87)
2010. szept. 9. 09:48
Sok sikert!
2010. szept. 9. 09:45
Köszönöm a tippeket :). Ezt az oliva olajos trükköt én is kipróbálom :), nagyon jónak hangzik. Köszi Lillka. Szárítani nem szoktam a hajam, megvárom, hogy magától száradjon meg, legalább ennyi... :)
2010. szept. 9. 09:44
Én is ugy csinálom,ahogy Lilla,hogy a hajam végét kenem be,azt rajta hagyom 30-40percet és ugy mosom le.Igen én extra szűz olivát használok.
2010. szept. 9. 09:40

jaja,a vasalás nagyon tönkreteszi...

de a pakolással segthetsz azért

sör,tojássárgája,olívaolaj.:-)

2010. szept. 9. 09:39
Nekem mióta ezt a sampon termékcsaládot használom rendeződött a hajam ,évek óta ezt használom csak.GLISS KUR
2010. szept. 9. 09:39
A hajvasaló nagy hiba,nem kell elhinni azt,amit a reklámok ígérnek,hiszen nekik az a lényeg,hogy fogyjon a termékük.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy minden reklámozott dolog átverés de a hajvasaló,legyen az akármilyen hiper-szuper, ilyen-olyan bevonatos lapokkal,hosszútávon tönkrevágod vele a hajad,akkor is ha rendszeresen vágatod.Ezt tapasztalatból írom.Én olivaolajjal szoktam bekenni a hajam végét hajmosás után,rá törölköző fél órára,utána kevés felvizezett samponnal mosás és ha lehet ne hajszárítózd de ha muszáj a legkisebb hőfokon szárítsd.Nekem az eredmény puha fényes és ami a lényeg nem szálkás és szöszös a hajam.Nekem ez vált be de ahány ember annyi szokás.
7. Barbie_87 (válaszként erre: 6. - Lexi018)
2010. szept. 9. 09:39
Erről az olivás pakolásról már hallottam. Te használtad? Extra szűz oliva olaj kell hozzá? És hogyan használod?
2010. szept. 9. 09:34
Használj r valami ápoló pakolást,esetleg otthon is készíthetsz magadnak,olivaolaj pl nagyo széppé és puhává teszi,de nagyon jó pl a Gliss kurnak a termékei is,és a Kallos pakolásai pedig kiválóak:)
5. Barbie_87 (válaszként erre: 4. - Anikko)
2010. szept. 9. 09:33
Igen, tudom, használok hajvédő sprayt a Lor..l-tól, de nem hiszem, hogy sokat ér.
2010. szept. 9. 09:30
A vasalás nagyon tönkre teheti!
3. Barbie_87 (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2010. szept. 9. 09:30
Azzal csak az a gond, hogy akkor sehogy sem áll. :)
2010. szept. 9. 09:29
Ne vasald pl.
2010. szept. 9. 09:27
Szőke hajam eléggé megviselt, kopik, pedig rendszeresen vágatom a végét. Emett hajvasolót is használok. Mivel őrizhetem meg a szépségét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook