Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szokatlan menstruáció - PCOS fórum

Szokatlan menstruáció - PCOS (beszélgetős fórum)


2015. jan. 2. 13:37
A pcos valaminek a kísérőbetegsége. Ki kell deríteni mi a baj. Pajzsmirigyvizsgálat, inzulin és cukorterhelés kell. Ha még nem szültetek, de később tervezitek, nem szabad beletörődni.
3. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1. - Mrs. Lovett)
2015. jan. 2. 13:35
Én is Pcos vagyok.Nálam is így megy,nálam akkor van ilyen nagyon erős vérzés ha egy ciszta 4-5cm -re is megnő majd kifakad-ez álltalábban szúrkáló gyenge fájdalom is kiséri nálam.
2015. jan. 2. 13:04
Velem rendszeresen ez van, kb félévente menstruálok, és akkor ömlik belőlem 4-5 napig majd reggelre semmi, estére viszont már csak szivárog, gyakran 8-9 napig. 4-5 dokinál is jártam már, de egyik sem mondott semmi kézzelfoghatót a PCOS-en kívül. gyógyszert nem írtak fel rá, úgyhogy kb mintha semmi sem történt volna. kezdem elfogadni, hogy ez van. Nem tudok vele mit csinálni.
2015. jan. 2. 12:45

Sziasztok!


PCOS-em van és nem menstruáltam több hónapig. Pár napja megjött, a vérzés olyan erős volt, hogy közel három napon át óránként átázott a normál méretű tampon. Tegnap este már lelassult kicsit, majd ma reggelre hirtelen teljesen abbamaradt.

Ilyen erős vérzésem nem volt még soha, pedig a menstruációm mindig is rendszertelen volt, és volt már, hogy hosszabb idő után jött meg. Amit furcsábbnak találok, hogy a szokásos folyamatos lassulás helyett ilyen hirtelen szakadt meg.


Amint tudom, megkérdezem a dokimat is, de érdekelne, hogy valakivel történt már hasonló? Mi okozhatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook